Esileht Väikelaps Didriksons björnen

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Didriksons björnen

Postitas:

Mida oskate sellest kombekast rääkida?
Kas on kitsas lõige? Kas peab väga hästi niiskust/ on hästi hingav aga samas soe? Kuidas kulutusele vastu peab? Laps 5-aastane ja trööpab ikka korralikult.
Ja siis veel selline küsimus, et kuidas see kombeka krae hoiab ümber kaela kui lukk kinni tõmmata? Kas ulatub ilusti lõuani ja on ümber kaela? Osadel see krae koht on selline suur ja lühike ja lapsel kael täitsa paljas.
Lapsega koos vaatasime kombekaid ja talle nii meeldis see punane björnen ????
Hind on ka odavam kui kombedel mis ma tavaliselt olen ostnud ja seepärast uuringi veidi maad enne ostu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollikindel kombekas on, sobib hästi ka pikkade jäsemetega lapsele (saab nt säärtest enne pikemaks lasta). Saleda lapse jaoks pole ebamugavalt lai, aga kitsaks lõiget ei nimetaks. Krae on normaalne, sall mahub alla, aga ilma ka paljas kael ei paista. Katki pole läinud, vett läbi ei lase; mu lapsel on tume, et ei tekiks tahtmist kogu aeg pesta, nii et plekkide väljaminemise kohta ei oska öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel juba mitu aastat ja trööpab korralikult, aga peale tallaaluste kummide miski ei kulu. Pestes tulevad plekid kõik ilusti välja (pesen mingi spordiriiete geeliga). Sobib igasugusele kehakujule, kasvuvaru on korralik. Isegi kui seljas tundub kossakas, siis lapsel mugav. Külm ja märg pole kunagi olnud. Eestist ostes mõtetult kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Didriksons björnen