Esileht Ilu ja tervis dieedi ebaõnnestumine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: dieedi ebaõnnestumine

Postitas:

Juba 2 dieet ebaõnnestus. Lihtsalt ei suuda neid “suuprepäraseid” menüüsi süüa.
Pannkooki, mis ei maitse nagu pannkook või sokolaad, mis ei maitse nagu sokolaad.
Parem üldse juba söömata olla, kui nn asendustooteid süüa.
Kere saab aru, kui mingit asendustoodet ajad sisse.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 11:41; 09.09 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa katsu vähe tervislikumaid asju süüa kui pannkooki ja šokolaadi, äkki siis võtad maha ka.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka vahelduvpaastu tegema: söömisaknas (8 tundi) võid süüa pannkooki ja šokolaadi, paastudes (16 tundi) võid ainult vett juua. Kui sa iga päev muidugi 300-grammiseid šokolaade sööd, siis ei aita ka vahelduvpaast kahjuks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mõelda pannkookidest ja šokolaadist, siis maha ei võta. paksude igavene probleem.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem üldse juba söömata olla, kui nn asendustooteid süüa.

oled õigel teel. jätkusuutlik dieet on üldiselt vähem süüa. samas süüa kõike.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes teemas juba kiitsin geeniteste (tellisin http://www.geenitestid.ee), aga mina olen geenitestidest saadud menüüga väga rahul. Testiga on kaasas vaid 3 päeva menüü, kuid söögid on ülimaitsvad ja portsud suured, kaal aga langeb.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga jätkusuutlik dieet on ka kui toituda põhimõtteliselt nagu diabeetik – st. jälgida toidu glükeemilist koormust. Väga hästi võtab alla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 14:50; 10.09 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega siis ei olegi midagi teha – kui ikka organism neid asendusi vastu ei võta, siis tuleb paks olla. Mul on hea meel, et on olemas terve rida kooke ja muid maiustusi, mida endale vabalt lubada saan, ilma et peaks oma pekkide pärast põdema. Tegelikult see on nii tuttav tunne – küsitakse, kuidas ma alla võtsin. Hakkan seletama ja siis selgub, et oi, aga mina seda küll ei söö ja see mulle ka ei maitse… No sööge siis seda mis maitseb, mis siin keerulist on. Valik lihtsalt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem on süüa pärisasju, aga vähem. Muidu jääbki piinama ja sööd ka neid asendustooteid üle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks iga ikka dieedipakkujate äriplaan on teha “menüü”, et head maitsvad toidud ja võid kõiki ja suures kogustes süüa

Probleem on selles, et keha saab aru, et see ei ole nn päristoit-isegi kui ta võib ilus välja näha.See dieeditegijate pannkook on ikka hoopis teise maitsega, mis pärispannkook. Nagu maitsetut paberit sööks

Dieedi puhul kehtib ikka puhas matemaatika-kalorid. Kui ikka alla päevanormi sööd-hakkab kaal langema

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 11:41; 09.09 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dieedi puhul kehtib ikka puhas matemaatika-kalorid. Kui ikka alla päevanormi sööd-hakkab kaal langema

Ei kehti ainult kalorid. Kehtib pigem stabiilselt madalamapoolse suhkrutaseme hoidmine veres. Nii mõnigi võib kaloraažilt defitsiidis olla, süües kolm korda päevas saia või makarone, aga kaal ei pruugi ikka langeda.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 14:50; 10.09 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dieedi puhul kehtib ikka puhas matemaatika-kalorid. Kui ikka alla päevanormi sööd-hakkab kaal langema

Aga miks sa siis kasutad neid “dieedipakkujaid”, kui tead ise täpselt, kuidas kaalu langetada?

Olen näinud neid toitumiskavasid, kus on need proteiinipulbrist jne pannkoogid sees – minu meelest see pole tingimata müügitrikk, vaid kava koostajate tahe pakkuda võimalikult laia valikut retsepte, mis oleks aktsepteeritavad ka neile ülekaalulistele, kellel on väga raske alustada.
Kellel motivatsiooni jagub ja asja juba mõistusega võtab, ei valigi ju enam neid pannkooke omale menüüsse, vaid just tavapärased toidud, mille kogused nõustaja poolt paika pandud, aga on sellest hoolimata tõepoolest maitsvad.

Minu jaoks on arusaamatu, miks sa valid just need nn asendustooted, kui kavades on ometi võrratult palju muid (päris) toite. Kui sa pole veel mõttega sealmaal, et pannkoogid ei pea olema igapäevane roog, siis ei saa “dieedipakkujaid” süüdistada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa pole veel mõttega sealmaal, et pannkoogid ei pea olema igapäevane roog, siis ei saa “dieedipakkujaid” süüdistada.

Väga õigesti kokku võetud see probleem! Nii ongi – vaja on muuta mõtlemist ja suhtumist toidusse, mitte otsida pannkooke ja šokolaadi, “mis paksuks ei tee”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis dieedi ebaõnnestumine