Esileht Ilu ja tervis Dieediga alustajad 01.01.2018

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 220 )

Teema: Dieediga alustajad 01.01.2018

Postitas:
Kägu

Kas keegi sooviks austada dieediga 01.01.2018? Et jagaks siis koos tulemusi ning nippe? Ja teeks tabeli, kuhu siis jooksvalt tulemusi lisaks? Endal oleks vaja 15 kg maha võtta.

Tegin tabeli ka ja panin enda sisse. Võite siis juurde lisada end.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bPXG7EcYjwlHCwlS6ee_-wkTKtxke6qDd4VtizTkwDA/edit?usp=sharing

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 65 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma alustan homme 🙂
Vaja oleks -6.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma alustan homme 🙂
Vaja oleks -6.

Super, pane siis tabelisse ka end. Ma olen valmis piitsutama. Virtuaaltreener 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liituks ka. PS, tabel pole muudetav teistele

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustasin õhtuste õgimiste taltsutamist tegelikult detsembri alguses, plaanis ka rohkem trenni teha. Detsembris võtsin alla 1,5 kg, plaanis veel u 3-4 kg alla võtta. Praegune kaal 61,2 kg, soovkaal 57-58 kg (pikkust on mul 168 cm). Tabelisse ei hakka end märkima, selleks peaks gmailiga sisse logima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Liituks ka. PS, tabel pole muudetav teistele

Tänan tähelepanu osutamast. Muutsin seaded ära :). Nüüd peaks olema kõigil ligipääs ja võimalus muuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tabelisse ei hakka end märkima, selleks peaks gmailiga sisse logima.

Muutsin tabeli seaded selliseks, et ei pea sisse logima. Kõik saavad muuta ja andmeid sisestada 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ee, siin alles mõni nädal tagasi tehti analoogne tabel ja terve hulk inimesi juba seal. Kas on mõtet uut samasugust teha?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ee, siin alles mõni nädal tagasi tehti analoogne tabel ja terve hulk inimesi juba seal. Kas on mõtet uut samasugust teha?

Teine teema ju 100+ kg inimestele. Ma loodan, et ei pea kunagi seda teemat avama. 🙂
See teema on kõigile, kes alustavad dieeti 01.01.2018.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma üritan ka.
Minu tänane dieedinipp: kõik külmkapi otsast võetud piparkoogid olen andnud hoopis koerale 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma üritan ka.
Minu tänane dieedinipp: kõik külmkapi otsast võetud piparkoogid olen andnud hoopis koerale 🙂

Kaval nõks. Minu nõks on ka see, et rämpsu püüan koju mitte osta. Kui kodus pole, siis süüa ei saa. Proovin hakata toituma salatitest, juurviljadest ja lihast. Proovin välitada kõiki maiustusi ja pagaritooteid. Eks näis, kuidas edeneb. Järgmine nädal saab raporoteerida tulemusi juba tabelis.

Kuigi täna juba libastusin piparkookidega. Mul seisis taigen kapis ja mõtlesin, et teen ära, sest ikkagi omal ajal raha selle alla pandud. Nüüd siis panin paar piparkooki kinni ka. Küll olid head. Mul koera ega meest ka pole, kellele sisse sööta. Mõtlesin, et viin ülejäägid tööle. Meil maiasmokast sekretär. Ei meeldi toitu ära visata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teine teema ju 100+ kg inimestele. Ma loodan, et ei pea kunagi seda teemat avama. 🙂
See teema on kõigile, kes alustavad dieeti 01.01.2018.

Seal teises teemas ja tabelis on igasuguse kaaluga inimesi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seal teises teemas ja tabelis on igasuguse kaaluga inimesi.

Nojah, kehv pealkiri siis teil. Äkki ei teeks sellest teemast vaidlust sellel teemal, miks ei pane end 105+ kg kaalualandamise tabelisse.
See teema on neile, kes alustavad dieeti 01.01.2018 ja mina isiklikult kavatsen hakata silma peal hoidma alandajatel :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pisut liiga hea toitumuse juures olles mõtlesin kah kampa lüüa. Mingit väga kindlat kaalueesmärki mul ei ole, sest kaalunumbrist olulisemaks pean keha rasvaprotsenti. Siiski arvan, et umbes 65 kg oleks juba täitsa kena tulemus (ca – 15 kg).
Hingelt olen ma suur lihastreeningu entusiast, aga kahjuks pole juba üle seitsme kuu saanud trenni teha tänu süvenevatele põlve- ja õlaprobleemidele. Isegi vesivõimlemine on praegu liig mis liig, seega keskendun toitumisele. Mingit dieeti pidama ei hakka aga teatud muudatusi teen toitumises küll. Peamine eesmärk on oma kehaga hästi läbi saada, teda toetada ja olla talle vääriline kaaslane. Seega põhirõhk on psühholoogilisel ja vaimsel mina-komponedil.
Soovin edu tabeli tegijale ja teistele osalejatele!

Linnuvaatleja

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulge, see on teil mingi lühiajaline dieet. Eesmärk tuleb saavutada 5 nädalaga. Arvestades, et tervislik allavõtutempo on umbes 1 kg nädalas, ei ole neil sinna asja, kes rohkem kui 5 kilost lahti saada soovivad. Kui ma tahaks alla võtta pea 20 kilo, siis mul on asja ainult sinna 100+ teemasse (kuigi sellest numbrist on teist samapalju puudu)?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu tänane dieedinipp: kõik külmkapi otsast võetud piparkoogid olen andnud hoopis koerale

Nüüd siis panin paar piparkooki kinni ka. Küll olid head. Mul koera ega meest ka pole, kellele sisse sööta. Mõtlesin, et viin ülejäägid tööle. Meil maiasmokast sekretär.</blockquote

Sekretäri kohta ei tea, aga koerale pole küll piparkoogid kasulikud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hingelt olen ma suur lihastreeningu entusiast, aga kahjuks pole juba üle seitsme kuu saanud trenni teha tänu süvenevatele põlve- ja õlaprobleemidele.

Tean, mida sa tunne. Olen isegi paar korda proovinud BB trennis käia, aga iga kord olen sunnitud lõpetama seoses ägeneva põlve- või seljavaluga. Tundub, et teen mingeid harjutusi kas valesti või liiga suurte raskusega. Nüüd proovisin vanade aegade meeldetuletuseks kava läbi teha ja lõpupoole õlgade juures olin juba läbi nagu käbi. Samuti ei olnud võimalik kükke enam teha lõpuni – lihtsalt ei jõunud enam. Isegi väikese raskusega. Kas olen muutunud laisaks või tõesti mõjutab +10 kg nii palju keha. Eks see ole näha, kui kaua ma suudan trenni teha. Mõtlesin, et teen väga vaikselt, et ehk ikka mingit mõju avaldab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulge, see on teil mingi lühiajaline dieet. Eesmärk tuleb saavutada 5 nädalaga. Arvestades, et tervislik allavõtutempo on umbes 1 kg nädalas, ei ole neil sinna asja, kes rohkem kui 5 kilost lahti saada soovivad. Kui ma tahaks alla võtta pea 20 kilo, siis mul on asja ainult sinna 100+ teemasse (kuigi sellest numbrist on teist samapalju puudu)?

Ma ei viitsinud seda tabelit väga pikaks teha. Eks see ole näha, kas peale kuu aega keegi üldse alles on. Kui on, siis saab ju pikendada alati :). Alguses ikka parem lühemaid eesmärke seada, siis ei paista nii piinarikkad. Tegelikult on võimalik ka 10 kg alla võtta kuuga, aga siis tuleb tõesti väga ranget dieeti pidada. Enamik seda ei suuda. Aga äkki mõni saab käima ja jõuab kasvõi poolele teele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas te tõepoolest, täiesti siiralt saate mingitest tabelitest abi? Missugust?

Please wait...
Postitas:
Kägu

MIna isiiklikult saan küll veidi abi sellisest foorumijutustamisest ja tabelivaatamisest.
MIssugust? MOraalset 🙂 Et ei räägi kolleege ja elukaaslast surnuks oma isude teemal jms.

Panin end tabelisse nimega Maia Smock, sest minu plaan alates 1.01 on väga range maiustuste piiramine. Mu suurim nõrkus on magus ja ma olen selline, et kui juba tüki šokolaadi või lõigu kooki võtnud, siis ei saa pidama enne kui terve tahvel või tort on otsas. No ei oska piiri pidada. Seega plaan terve jaanuar magusapaastu teha. Muud piirata ei kavatse ja väga hullult ülekaaluline ei ole ka (ka 100+ kilostesse asja pole). Kaalun hetkel 68, kusjuures veel enne jõule ja piparkoogirallit olin 66. Jaanuari eesmärk seega jõulukilod maha saada ja 66.0 ette. Ja siis kaugem eesmärk suveks 63kg olla.
Seda kehamassiindeksit ei oska mina seal tabelis kahjuks küll arvutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seda kehamassiindeksit ei oska mina seal tabelis kahjuks küll arvutada.

see tekib ise automaatselt pikkuse ja kaalu põhjal..
sul algul ei tekkinud, kuna sa kasutasid koma, mitte punkti. ma muutsin ära, nüüd on sul ka KMI olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma üritan ka.

miks sa tahad oma koera ära tappa?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega ja tabelis olen Tserry nimega. Panin kuu lõpuks omale eesmärgiks 3,5kg kergemaks saada, aga pikemas perspektiivis tahaks vähemalt 5kg ja ideaalis 8kg alla võtta.

Aasta esimesed päevad pole just hästi läinud, sest eile ja täna olid meil tööl sünnipäevad ja mina olen nii nõrk, et ei suuda hõrgutistele ei öelda, kui need nina all on. Minu nipp ongi see, et koju ma lihtsalt ei osta maiustusi ja õnneks pood on piisavalt kaugel (5km), et ma ei viitsi maiustuse pärast poodi minema hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu suurim nõrkus on magus ja ma olen selline, et kui juba tüki šokolaadi või lõigu kooki võtnud, siis ei saa pidama enne kui terve tahvel või tort on otsas. No ei oska piiri pidada. Seega plaan terve jaanuar magusapaastu teha.

Tean, mida sa tunned. Ka mul on plaanis magus oma menüüst välja võtta ja siis vaadata, mis juhtuma hakkab. Kohvi joon õnneks niikuinii suhkruta. Aga täna juhtus selline asi, et sain tellitud läätsed kätte ja pakis oli kingituseks üks Geisha komm. Enne, kui jõudsin midagi teha, oli see komm juba suus. Aga mis seal ikka, sai see ära söödud. Proovin tulevikus tugevam olla. Muidu nii väga magusat ei armastagi, aga tööl ikka kommid, küpsised laual. Ja mandariinid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühinen teiega, nimeks “Sünnaks saledaks”. Toetame, piitsutame ja innustame siis üksteist.
Liitusin eile Fitlapi kavaga, hakkasin jooksmas käima. Ideaalis oleks vaja 15 kilost lahti saada. SAAN KA! Nüüd enam armu ei anna endale 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu suurim nõrkus on magus ja ma olen selline, et kui juba tüki šokolaadi või lõigu kooki võtnud, siis ei saa pidama enne kui terve tahvel või tort on otsas. No ei oska piiri pidada. Seega plaan terve jaanuar magusapaastu teha.

Tean, mida sa tunned. Ka mul on plaanis magus oma menüüst välja võtta ja siis vaadata, mis juhtuma hakkab. Kohvi joon õnneks niikuinii suhkruta. Aga täna juhtus selline asi, et sain tellitud läätsed kätte ja pakis oli kingituseks üks Geisha komm. Enne, kui jõudsin midagi teha, oli see komm juba suus. Aga mis seal ikka, sai see ära söödud. Proovin tulevikus tugevam olla. Muidu nii väga magusat ei armastagi, aga tööl ikka kommid, küpsised laual. Ja mandariinid.

No vot, kui sa suutsid ühe kommi süüa ilma, et oleksid läinud poodi ja paki juurde ostnud, siis oled juba minust tublim. Mul on nagu alkohoolikul – kui tilga saab, siis tsüklisse jääb 😀
Hetkel olen suutnud 2018 elada nii, et pole ühtki maiustust, kommi, küpsist, kooki jne omale sisse söönud. Minu jaoks on see suur asi! Eelnes umbes kaks nädalat sellist aega, kus igapäevaselt ja palju magusat sõin. Praeguseks on halb uudis aga see, et olen hankinud peavalu. Äkki suhkruvõõrutusest? Juba kolmandat päeva veidi tuikab. Ei midagi väga häirivat, valuvaigistit ei haara veel, aga ikka pisut kumiseb ja häirib. Muidu toitun tavaliselt, minu meelest normaalselt. Laias laastus nii: hommikul puder või võileib + kohv (seda õnneks olen alati suhkruta joonud), lõunal kontori puhvetist soe toit+salat või supp, õhtul supp või toorsalat liha/muna/juustuga.
Varem sõin samamoodi, lihtsalt maiustused olid veel lisaks sellele.
Kommid olen nüüd asendanud teejoomisega…

Maia Smock

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ühinen teiega, nimeks “Sünnaks saledaks”. Toetame, piitsutame ja innustame siis üksteist.
Liitusin eile Fitlapi kavaga, hakkasin jooksmas käima. Ideaalis oleks vaja 15 kilost lahti saada. SAAN KA! Nüüd enam armu ei anna endale 🙂

Sünnaks saledaks
No palun väga (siin peaksid nüüd vihased näod olema).
Olen kaks päeva täpselt oma fitlapi toitumiskava jälginud ning käinud jooksmas, saunas, ujumad. Ja tänahommikune kaalutõus +1,1 kg… Masendav

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sünnaks saledaks
No palun väga (siin peaksid nüüd vihased näod olema).
Olen kaks päeva täpselt oma fitlapi toitumiskava jälginud ning käinud jooksmas, saunas, ujumad. Ja tänahommikune kaalutõus +1,1 kg… Masendav

Mul on ka tavaliselt trennijärgsel päeval suurem kaalunumber ees, ma arvan, et sellepärast, et trennis palju vett joon

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

MAriah pani end ka kirja. Kavatsen pöörduda tagasi lchf radadele ja rohkem liikuma hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oleks vaja juurde võtta u 3 kg. Kavatsen hakata rohkem värskes õhus liikuma, loodetavasti isu paraneb ja tervis ka muidugi. Alustuseks kavatsen laste jõulupakkide jäägid ära süüa.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 220 )

Esileht Ilu ja tervis Dieediga alustajad 01.01.2018