Esileht Ilu ja tervis Dieediga alustajad 01.01.2018

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 220 )

Teema: Dieediga alustajad 01.01.2018

Postitas:
Kägu

Liitusin eile Fitlapi kavaga, hakkasin jooksmas käima

Eriti tugev, kui suudad praeguste ilmadega joosta. Ma ei suuda praeguste ilmadega joosta, sest ei taha oma kalleid jooksujalatseid rikkuda. Nimelt suutsin mingite suvaliste jalatsitega oma jalad nii ära põrutada joostes, et nädal aega lonkasin ringi. Siis otsin endale peened tossud, mis peaksid olema just kõva pinna peal jooksmiseks. Samas need ju nii kallid. Ma ei taha neid pori sees ära retsida. Kui joosta enam ei suuda, siis soovitan hakata treenima kodus videode järgi. Vähemalt toas ja mõnus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 65 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Praeguseks on halb uudis aga see, et olen hankinud peavalu. Äkki suhkruvõõrutusest? Juba kolmandat päeva veidi tuikab.

Minu kogemusel võib peavalu tulla küll siis, kui süsikad välja lülitada menüüst. Äkki keha harjunud rohkem süsivesikuid saama ja seetõttu hakkas peavalu. Samas peaks nädalaga ikka ära harjuma juba. Pea ikka vastu. Mina ajan endale maiustuste asemel pähkleid sisse. Mõnusalt magusad tunduvad, kui suhkrut pole söönud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kaks päeva täpselt oma fitlapi toitumiskava jälginud ning käinud jooksmas, saunas, ujumad. Ja tänahommikune kaalutõus +1,1 kg… Masendav

Ma olen ka tähele pannud, et päev peale trenni võib olla kaal suurem. Tundub, et keha hoiaks nagu vett kinni. Seega kui peale trenni väga palju juua. Või ka trenni ajal, siis see jääb kehasse ja tõstab kaalu ajutiselt. Seega ära heida meelt. Ühe päeva pärast peaks kaal normaliseeruma.
Kuigi ma pean ka seda mainima, et ise seda Fitlapi väga ei usaldaks. Sel Fitlapil pole ju mingit teaduslikku tõestust. Ütleks pigem, et hea äriplaan ning turundus. Need facebooki vidoed on ju paras naljategemine.
Ise tegelen hetkel süsivesikute vähendamisega menüüst ja panustan sellele. Mul on üks sõber toitumisspetsialist, kel magistrikraad sellel alal ja tema kinnitas, et mul sobiv menüü.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praeguseks on halb uudis aga see, et olen hankinud peavalu. Äkki suhkruvõõrutusest? Juba kolmandat päeva veidi tuikab.

Minu kogemusel võib peavalu tulla küll siis, kui süsikad välja lülitada menüüst. Äkki keha harjunud rohkem süsivesikuid saama ja seetõttu hakkas peavalu. Samas peaks nädalaga ikka ära harjuma juba. Pea ikka vastu. Mina ajan endale maiustuste asemel pähkleid sisse. Mõnusalt magusad tunduvad, kui suhkrut pole söönud.

Kaalulangetajal peaks igasugune pähkel keelatud olema. Sa ikka tutvusid toitainete kalorusega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaalulangetajal peaks igasugune pähkel keelatud olema. Sa ikka tutvusid toitainete kalorusega?

Tean, tean, et on rasvane, aga ma väldin süsivesikuid. Pähklid küll sisaldavad süsivesikuid, aga mitte väga suures koguses. Natuke võib süüa. Olen end vägagi kurssi viinud dieeditõdedega. Kaloreid ma ei loe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki peaksid…
100 gr suhkurt ca 400 kalorit
100 gr sarapuupähkleid ca 600 kalorit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki peaksid…
100 gr suhkurt ca 400 kalorit
100 gr sarapuupähkleid ca 600 kalorit.

Mind ei huvita kalorid üldse. Ma pean põhimõtteliselt Paleo dieeti. Natuke muudetud – sest ei söö puuvilju, marju ja seemneid.
Paleo dieediga on lubatud süüa liha, kala, mune, lehtsalateid, juurvilju, puuvilju, marju, pähkleid ja seemneid.
Tänapäeval on juba igasugu erinevaid dieete leiutatud. Eks esmaspäevasel kaalumisel ole näha, kellel kuidas on õnnestunud.
Ma tean, et ei suudaks kaloreid lugeda ja ei hakka sellist dieedi üldse alustamagi, sest niikuinii jääb pooleli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oskab keegi öelda kas ja kui palju nahk peale alla võtmist kokku tõmbab? mingit head linki järsku? olen 40a, mujalt polegi nii hullu, aga rinnad on küll jubedad, ei teagi, kas minna opile või oodata, et tõmbavad ise tagasi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

oskab keegi öelda kas ja kui palju nahk peale alla võtmist kokku tõmbab? mingit head linki järsku? olen 40a, mujalt polegi nii hullu, aga rinnad on küll jubedad, ei teagi, kas minna opile või oodata, et tõmbavad ise tagasi

See on väga individuaalne. Nagu see, kuidas mõnel tekivad rasedusega armid ja teisel mitte. Samuti oleneb see algkaalust. On ju vahe, kas sa võtad alla 10 või 100 kilo.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oleks vaja juurde võtta u 3 kg. Kavatsen hakata rohkem värskes õhus liikuma, loodetavasti isu paraneb ja tervis ka muidugi. Alustuseks kavatsen laste jõulupakkide jäägid ära süüa.

Tore teada, aga tee oma probleemi kohta eraldi teema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen kaks päeva täpselt oma fitlapi toitumiskava jälginud ning käinud jooksmas, saunas, ujumad. Ja tänahommikune kaalutõus +1,1 kg… Masenda

Päevad algamas ja keha hoiab vett kinni?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kaks päeva täpselt oma fitlapi toitumiskava jälginud ning käinud jooksmas, saunas, ujumad. Ja tänahommikune kaalutõus +1,1 kg… Masenda

Päevad algamas ja keha hoiab vett kinni?

Sünnaks saledaks:
Ei ole päevad algamas.
Tänane kaalunumber õnneks eilsega võrreldes miinus 0.8 kg. Nii et täiskäigul edasi ja ei tohi lasta ennast tagasilöökidest mõjutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nuh, dieeditajad, kuidas vastu peate? Vaadake, et te ei murdu, kaalumine kohe ees 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oleks vaja juurde võtta u 3 kg. Kavatsen hakata rohkem värskes õhus liikuma, loodetavasti isu paraneb ja tervis ka muidugi. Alustuseks kavatsen laste jõulupakkide jäägid ära süüa.

Tore teada, aga tee oma probleemi kohta eraldi teema.

Mitte kuskil ei ole öeldud, et siia teemasse võivad kirjutada vaid kaalulangetajad. Teema pealkiri on: Dieediga alustajad… Ka kaalus juurde võtmiseks järgitakse dieeti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaalu saab esitada homse õhtuni?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaalu saab esitada homse õhtuni?

Muidugi. Samas soovitan kaaluda alati enam-vähem ühel ajal. Näiteks hommikune ja õhtune kaal kindlasti erinevad. Mina kaalun hommikuti, siis olen kõige kergem üldjuhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kaalungi ikka hommikuti, lihtsalt ma homme enne õhtut netti ilmselt ei satu ja mõtlesin, kas esitada tänane hommikune näit või homne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul täna +400g. 🙁
Loodan, et asi selles, et päevad algamas. Tegelikult ongi üsna paistes tunne. Ja mul just lõppes ka 10 päevane hormoonravi, et see võib ka mõjutada. Usun, et nädala pärast on ilusam number.

Muidu toitun ka Fitlap kava järgi. See tegelikult “töötab” väga hästi, kui vaid endal püsivust on ja nagu igasuguste dieetidega ikka – pärast soovitud kaalu saavutamist ei tohi vanade harjumuste juurde tagasi pöörduda. Ma paar aastat tagasi sain selle järgi ilusti kaalu alla ja ka mu mees sai paari kuuga 10kg kergemaks, kuigi ta sel ajal taastus põlveoperatsioonist ja praktiliselt ei liikunud (ainult natuke karkude abiga). Ja see kaal püsis mul kenasti kuni eelmise aasta (2017) kevadeni ja siis hakkas kasvama, sest ei suutnud maiustamist piirata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh kaasa elamast. peavalul oligi see kolmas päev viimane. Enam ei valuta. Ja mul läheb 8.päev absoluutselt magusavabalt. See on vist mu elu rekord 😀
Ka mina olen rahumeeli asendanud magusa pähklitega ja kuigi tean ise ka, et need sisaldavad veel rohkem kaloreid, siis mingi müstika selles on, et neid saan süüa ja mitte juurde võtta. Olen igapäevaselt söönud nüüd 2-3 peotäit pähkli-kuivatatud-puuvilja-segusid päevas pluss vahel maapähklivõid lihtsalt lusikaga ja ma saavutasin oma kuu eesmärgiks võetud kaalu juba nädalaga. Tahtsin olla jaanuari lõpuks 66, täna hommikul olin 65,9. Kaalun ka alati hommikul pärast pissimist ja alasti. Ma ei tee muud, kui olen magusast loobunud. Reedel sõin isegi burgerit ja friikaid. Ainult maiustused on välja jäetud hetkel. Toimib! Vähemalt minusugusele maiasmokale toimib praegu hästi.

Maia Smock

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma olen püüdnud ainult sellistest asjadest loobuda, millest ma suudan eluks ajaks loobuda, muidu tuleb varem v hiljem niikuinii kõik tagasi, kunagi olen paleot proovinud, aga mulle ikka maitsevad süsikad liiga palju, praegu söön kõike, isegi magusat natuke, aga jälgin, et kogustega liiale ei läheks. kaal langeb visalt aga kindlalt, eelmise aasta algusest on kadunud 20 kg, viimased pingutused veel

mammu

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei plaanigi magusast lõplikult loobuda. esialgne plaan on täiesti loobuda terveks jaanuariks ja alates veebruarist siis lubada korra nädalas midagi. endale eelnevalt selgeks tehes, mis OK kogus on. sest, kui ma kogust ette ei pane, siis ma võin end magusast lõhki süüa kasvõi.

mul ei ole ka karjuvat kaaluprobleemi. kaalun hetkeseisuga siis 66kg. ideaalis võiks ju olla 63, aga ma ei sure ka sellest, kui pean ülejäänud elu 66 peale jäämagi. põhieesmärk sel dieeditamisel mu jaoks oli sellest jõulude ringist välja saada, mil sõin magusat hommikuks, lõunaks, õhtuks ja vahepaladeks ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustasin õhtuste õgimiste taltsutamist tegelikult detsembri alguses, plaanis ka rohkem trenni teha. Detsembris võtsin alla 1,5 kg, plaanis veel u 3-4 kg alla võtta. Praegune kaal 61,2 kg, soovkaal 57-58 kg (pikkust on mul 168 cm). Tabelisse ei hakka end märkima, selleks peaks gmailiga sisse logima.

Täiendan oma algset postitust.

Panin end siiski tabelisse, aga soovkaaluks jaanuari lõpuks esialgu 59 kg (ideaalis võiks kevadeks 57-58 kg olla, mis oli mul üle 10 aasta püsiv kaal, millega ka rahul olin, juurde on tulnud viimasel paaril aastal vähehaaval ja see veidi häirib, et riided ei istu enam samamoodi seljas).

See nädal läks päris hästi, -0,4 kg, peale 18 õhtul enam midagi toekamat ei söönud, muus osas toitumine sama. 3 x nädalas tegin trenni ka. Kuna alustasin juba detsembris, siis praeguseks kaalulangus kokku 1,9 kg.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Einoh, väga tublid ju kõik. Iga mahaminev gramm on võit. Keha hakkab vaikselt harjuma piitsutamisega ;). Ei anna alla. Ikka eesmärgi poole.
Ma ise lootsin ikka kõvasti rohkem alla võtta. Kuidagi läks nii, et nädala sees kaalusin isegi vähem, aga nädalalõpp läks käest ära. Kui suudaks end niimoodi taltsutada, et ka nädalalõpus suudaks head-paremat mitte nii palju kõrist alla ajada, siis oleks juba edasiminek. Aga olen suutnud öelda EI kõigele magusale.

Peab tunnistama, et see Maia Smock on tõesti tegija. Tema 2 kg on ikka kõva sõna. Ja jahvatab veel burgerit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain vahepeal isegi 1,5 kg alla, aga siis tuli kiire komandeering: pika päeva jooksul teel olles sisse vitsutatud pirukad ja vahvlid tõid kaalu endisele tasemele tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain vahepeal isegi 1,5 kg alla, aga siis tuli kiire komandeering: pika päeva jooksul teel olles sisse vitsutatud pirukad ja vahvlid tõid kaalu endisele tasemele tagasi.

Ära sa räägi – vahvlid ja pirukad. Mul hakkab suu vett jooksma. Uh, vahvlid koos maasikate ja vahukoorega…mmm, kus siin oli see tegelane, kes tahab juurde võtta. Temale hea menüü.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peab tunnistama, et see Maia Smock on tõesti tegija. Tema 2 kg on ikka kõva sõna. Ja jahvatab veel burgerit.

oh aitäh sulle!!! teema laguses üks uskmatu kirjutas, et mis kasu te nendest tabelitest saate. vot sellist kasu saangi. mulle mõjub see virtuaalne pai sama hästi kui reaalne.

see, et ma ainult magusa väljalülitamisega niimoodi alla võtan, peaks vist ütlema kõik selle kohta, KUI PALJU magusat ma enne sõin ja kui suur osa mu päeva kaloritest maiustused moodustasid. aga nüüd kaal seisab. täna hommikul ka 65,9 nagu oli eile. mu poolest võiks ta kasvõi kuu lõpuni seista, peaasi, et juurde ei tule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuhu on kadunud: sünnaks saledaks? Ootasin väga tema andmeid, sest me olime ühes pikkuses ja enam-vähem sama algkaaluga. Mul temaga võistlus.
Kus on Kim, Sipsik, Sasipundar, Viplala?
Palun märkige oma kaal. Kui ei saanud õigel päeval kaaluda, siis võib ka tänase seisuga 🙂

Perekooli kana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind häirivad need inimesed, kes on kasutavad väljendeid “peaks keelatud olema” jne. Kes otsustas, et peab keelatud olema? Kui ma söön nt peotäis mandleid, ca 10 ja saan neist 100 kalorit ja jälgin üleüldiselt oma päevakaloraazi ega lähe sellest üle, mis kurja see pähkel minuga teha saab ?
Kõik on ikka hästi suhteline ju. Kui sa pakk 200g pähkleid sööd, siis jah sama päev vist suurt muud ei saa, aga samahästi võiks ka öelda liha, teravilja jne asjade kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes otsustas? Ise otsustasid, kui tahad 20-30 kilo alla saada. Muidu head isu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka minul oleks vaja kaal kontrolli alla saada. Väga ranget dieeti pidada ei saa, olen imetav ema. Aga pärast sünnitust olen 10kg juurde võtnud (raseduse ajal ei tulnud kilogi juurde – kogu aeg oli väga paha olla) – seda kõigest 6 kuu jooksul. Ma tean, milles asi – öised imetamised ja ülevalolekud. Öösiti tekkis tohutu nälg ja näksimisvajadus (ja nii läkski öö jooksul mitu pakki vahvleid, kõrsikuid või 1-2 karpi hommikusöögihelbeid). Nüüd olen need öised näksimised ära jätnud, kaalutõus on peatunud ja kaal on isegi 2-3kg võrra langenud. Kärutamas käin 2x päevas.
Ma pähkleid jms ei julge menüüsse võtta – suurem laps oli väga allergiline (tema imetamise ajal olid keelatud kakaotooted, nisujahu tooted, piimatooted, mesi, pähklid, koorikloomad, puuviljad jms). Hetkel on põhiliselt köögiviljad ja liha, lisaks täistera pagaritooted.
Enesetunne kiita pole – eks organism peab ju ümber harjuma. Öösiti 00-01 tekib ikka hirmus nälg. Püüan seda ohtra vedelikutarbimisega leevendada (sest ma kahtlustan, et mu organism ajab janu ja näljatunde omavahel segamini).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 220 )

Esileht Ilu ja tervis Dieediga alustajad 01.01.2018