Esileht Ilu ja tervis Dieediga alustajad 01.01.2018

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 219 )

Teema: Dieediga alustajad 01.01.2018

Postitas:
Kägu

Ka minul oleks vaja kaal kontrolli alla saada. Väga ranget dieeti pidada ei saa, olen imetav ema. Aga pärast sünnitust olen 10kg juurde võtnud (raseduse ajal ei tulnud kilogi juurde – kogu aeg oli väga paha olla) – seda kõigest 6 kuu jooksul. Ma tean, milles asi – öised imetamised ja ülevalolekud. Öösiti tekkis tohutu nälg ja näksimisvajadus (ja nii läkski öö jooksul mitu pakki vahvleid, kõrsikuid või 1-2 karpi hommikusöögihelbeid). Nüüd olen need öised näksimised ära jätnud, kaalutõus on peatunud ja kaal on isegi 2-3kg võrra langenud. Kärutamas käin 2x päevas.
Ma pähkleid jms ei julge menüüsse võtta – suurem laps oli väga allergiline (tema imetamise ajal olid keelatud kakaotooted, nisujahu tooted, piimatooted, mesi, pähklid, koorikloomad, puuviljad jms). Hetkel on põhiliselt köögiviljad ja liha, lisaks täistera pagaritooted.
Enesetunne kiita pole – eks organism peab ju ümber harjuma. Öösiti 00-01 tekib ikka hirmus nälg. Püüan seda ohtra vedelikutarbimisega leevendada (sest ma kahtlustan, et mu organism ajab janu ja näljatunde omavahel segamini).

Mina soovitaks sellest menüüst kaalualandamiseks jätta välja täistera ja igasugused tereaviljad ning selle saadused. Päris karm dieet. Kui väga suur magusaisu, siis võib endale lubada harva coca-cola zerot. Eks ta üks pettus ole, aga võrreldes suhkruga on maitse ikka palju vähem magus ja kaloreid ei ole.
Mina olen oma dieediga magusaisu tänaseks täielikult kaotanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 65 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ka minul oleks vaja kaal kontrolli alla saada. Väga ranget dieeti pidada ei saa, olen imetav ema. Aga pärast sünnitust olen 10kg juurde võtnud (raseduse ajal ei tulnud kilogi juurde – kogu aeg oli väga paha olla) – seda kõigest 6 kuu jooksul. Ma tean, milles asi – öised imetamised ja ülevalolekud. Öösiti tekkis tohutu nälg ja näksimisvajadus (ja nii läkski öö jooksul mitu pakki vahvleid, kõrsikuid või 1-2 karpi hommikusöögihelbeid). Nüüd olen need öised näksimised ära jätnud, kaalutõus on peatunud ja kaal on isegi 2-3kg võrra langenud. Kärutamas käin 2x päevas.
Ma pähkleid jms ei julge menüüsse võtta – suurem laps oli väga allergiline (tema imetamise ajal olid keelatud kakaotooted, nisujahu tooted, piimatooted, mesi, pähklid, koorikloomad, puuviljad jms). Hetkel on põhiliselt köögiviljad ja liha, lisaks täistera pagaritooted.
Enesetunne kiita pole – eks organism peab ju ümber harjuma. Öösiti 00-01 tekib ikka hirmus nälg. Püüan seda ohtra vedelikutarbimisega leevendada (sest ma kahtlustan, et mu organism ajab janu ja näljatunde omavahel segamini).

Mina soovitaks sellest menüüst kaalualandamiseks jätta välja täistera ja igasugused tereaviljad ning selle saadused. Päris karm dieet. Kui väga suur magusaisu, siis võib endale lubada harva coca-cola zerot. Eks ta üks pettus ole, aga võrreldes suhkruga on maitse ikka palju vähem magus ja kaloreid ei ole.
Mina olen oma dieediga magusaisu tänaseks täielikult kaotanud.

Imetavale emale ei saa küll nii karmi dieeti soovitada.
Kui näksimisest on üle saadud ja kaal langeb, siis ma esmajoones hoiaks praegust joont, mitte ei piisaks täiendavalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Alustasin õhtuste õgimiste taltsutamist tegelikult detsembri alguses, plaanis ka rohkem trenni teha. Detsembris võtsin alla 1,5 kg, plaanis veel u 3-4 kg alla võtta. Praegune kaal 61,2 kg, soovkaal 57-58 kg (pikkust on mul 168 cm). Tabelisse ei hakka end märkima, selleks peaks gmailiga sisse logima.

Täiendan oma algset postitust.

Panin end siiski tabelisse, aga soovkaaluks jaanuari lõpuks esialgu 59 kg (ideaalis võiks kevadeks 57-58 kg olla, mis oli mul üle 10 aasta püsiv kaal, millega ka rahul olin, juurde on tulnud viimasel paaril aastal vähehaaval ja see veidi häirib, et riided ei istu enam samamoodi seljas).

See nädal läks päris hästi, -0,4 kg, peale 18 õhtul enam midagi toekamat ei söönud, muus osas toitumine sama. 3 x nädalas tegin trenni ka. Kuna alustasin juba detsembris, siis praeguseks kaalulangus kokku 1,9 kg.

Homme kaalun uuesti ja panen tabelisse, aga tänase seisuga on see nädal väga nadi, -0,2 kg.

(Poltergeist)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Homme kaalun uuesti ja panen tabelisse, aga tänase seisuga on see nädal väga nadi, -0,2 kg.

(Poltergeist)

Pole hullu, tubli oled. Ilusti graafikus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu “nipiks” on Simeonsi dieet. Alustasin aasta alguses, täna on 13. päev, senine tulemus -5,8kg. Tänane kaalumine oli eriti rõõmustav, kuna kaal oli alla 100kg. Kes võiks arvata, et mõni rõõmustab kaalu üle 99,2kg 😀
Linnupiim

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Noh, minu ilusti alanud aasta enam nii hästi ei jätku. Eelmisele nädalale sattus kaks sünnipäeva, neist üks vanavanaema oma, mis paraku ei võimaldanud mitte kuidagi tordist (khmm, kolmest tükist!) kõrvale põigelda. Memme solvumine ei oleks seda väärt olnud. Seega läks nii, et teisipäevast kuni pühapäevani oli iga päev midgai magusat menüüs. Ja tulemus käes: eelmise esmaspäevaga võrreldes +0,4kg. Kurat!
Tänasest alates proovin taas null magusaga hakkama saada. Lähiajal teadaolevalt mingeid prallesid rohkem ei ole…

Maia Smock

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina alustasin gluteenivaba elu, mis tähendab, et menüüst kadusid saiad, pirukad, koogid, nisujahust pasta jmt. Suurepäraselt töötab, enne oli nagu rasedakõht ees kogu aeg. Ligi kuu ajaga ligi 6 kilo maas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei!
Mina “alustasin” eelmisel nädalal. Pigem tegelikult jätkasin, kuna kunagi jätsin oma lollusest lihtsalt pooleli.
Teadmised toitumisest ning trennist on olemas. Samuti see, mis mõjub mu kehale hästi-halvasti. Samas kindlasti saan veel palju õppida. Peamine kaaslane minu jaoks on jõusaal. Usun, et praegu tuleb mul palju kiirem areng, kui varem ning hiljemalt mai kuuks olen samal tasemel kus varem.(raskuste tõstmise osas).
Pole absoluutselt seost “uue aasta lubadusega”, lihtsalt eluliselt loksub hetkel kõik täpselt sellises plaanis, kus mul on võimalus endaga 100% tegeleda.
Dieeti ei pea. Toitun niigi korralikest asjadest. Minu miinus-ma ei viitsi/ jaksa süüa. Enamasti süingi varem 1x päevas, aga minu ainevahetusega on see lollim asi mida üldse teha 🙁
Magusaisusi pole, ja üldiselt ma pole kunagi olnud pizza või burgerite jumaldaja. Shokolaadi söön harva, liiga magus mu jaoks. Kooke mis tõeliselt maitseks mulle on vähe.
Seega sellist hull enda tagasihoidmist või piitsutamist pole.
Samuti ei maitse muu peale linnuliha.

Igastahes olen hetkel rahul. Eelmine nädal kaalusin 81.5. Hiljemalt märtsiks peaks kaal 75 peal olema. Mai kuuks prognoosin numbrit 6 ette.
Ideeliselt 5 kuuga ~13kg kaotada on täiesti reaalne arvestades veel mu lihaste ehitust juurde.
Alguses hea, kasvatan lihast ja põletan rasva. Varsti pean siiski otsuse tegema kas kihas või rasv, kuna üldiselt neid kahte asja koos ei saa teha, aga algajatel on mingi aeg see eelis olemas.

Ise olen oma plaanidega rahul 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Noh, minu ilusti alanud aasta enam nii hästi ei jätku. Eelmisele nädalale sattus kaks sünnipäeva, neist üks vanavanaema oma, mis paraku ei võimaldanud mitte kuidagi tordist (khmm, kolmest tükist!) kõrvale põigelda. Memme solvumine ei oleks seda väärt olnud. Seega läks nii, et teisipäevast kuni pühapäevani oli iga päev midgai magusat menüüs. Ja tulemus käes: eelmise esmaspäevaga võrreldes +0,4kg. Kurat!
Tänasest alates proovin taas null magusaga hakkama saada. Lähiajal teadaolevalt mingeid prallesid rohkem ei ole…

Maia Smock

Hea, pead pingutama jah, pole hullu, sul veel võimalik ilusti oma eesmärk saavutada, aga pead magusast hoiduma. Järgmine kord võta kasvõi puuvilja, aga ära torti puutu :). Ütle, et tervis kehv ja arst keelas ära vms. Kuidagi peab saama sellest maiusehimust lahti.

Mul endal juhtus eile nii, et ostsin lapsele “Pure” pirnimahla esimest korda ja laps jättis pudelisse natuke põhja ning teatas, et tema seda ära ei joo. Ma siis mõtlesin, et joon ise, et polegi pirnimahla varem maitsnud. Üks poolik suutäis oli seal. Võtsin siis selle pooliku sõõmu ja see oli nii magus, et rõve lausa. Kuidas seda mahla üldse juua saab. Kusjuures suhkrut nendele mahladele ei ole lisatud. Vat mida teeb kaks nädalat magusa vältimist. Ma vist polegi võimeline neid kooke sööma kolmest tükist rääkimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu “nipiks” on Simeonsi dieet. Alustasin aasta alguses, täna on 13. päev, senine tulemus -5,8kg. Tänane kaalumine oli eriti rõõmustav, kuna kaal oli alla 100kg. Kes võiks arvata, et mõni rõõmustab kaalu üle 99,2kg 😀
Linnupiim

Väga tubli. Polnudki sellest dieedist varem midagi kuulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina alustasin gluteenivaba elu, mis tähendab, et menüüst kadusid saiad, pirukad, koogid, nisujahust pasta jmt. Suurepäraselt töötab, enne oli nagu rasedakõht ees kogu aeg. Ligi kuu ajaga ligi 6 kilo maas.

Tubli, aga kas sul siis gluteenitalumatus? Kas sööd gluteenivabu leiba jne ikka? Ma ühe korra ostsin rimist seda reklaamitud gluteenivaba leiba – kahe eurost. Perekoolis keegi reklaamis, et postimaja omas pidi olema. See oli nii võika maitsega. Ma ei teagi, mitte üht viilu ei suutnud süüa. See oli enne, kui oma dieeti alustasin. Kas siis tatart sööd ikka ja hirssi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ideeliselt 5 kuuga ~13kg kaotada on täiesti reaalne arvestades veel mu lihaste ehitust juurde.
Alguses hea, kasvatan lihast ja põletan rasva. Varsti pean siiski otsuse tegema kas kihas või rasv, kuna üldiselt neid kahte asja koos ei saa teha, aga algajatel on mingi aeg see eelis olemas.

Võid küll 5 kuuga 13 kg kaotada. Üldiselt öeldakse, et 2 kg kuus on täiesti tervislik. Uusn, et kuna oled üle 80 kg, siis võib vabalt ka natuke rohkem kuus maha võtta. Ma ise olen juba 4 kg kaotanud kahe nädalaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tubli, aga kas sul siis gluteenitalumatus? Kas sööd gluteenivabu leiba jne ikka? Ma ühe korra ostsin rimist seda reklaamitud gluteenivaba leiba – kahe eurost. Perekoolis keegi reklaamis, et postimaja omas pidi olema. See oli nii võika maitsega. Ma ei teagi, mitte üht viilu ei suutnud süüa. See oli enne, kui oma dieeti alustasin. Kas siis tatart sööd ikka ja hirssi?

Kui on täielik gluteenivaba toitumine, siis sai-leib jääb üldse menüüst välja – asenduseks nt riisi/tatra/maisivahvlid (või ka võõrapärasema nimega galetid). Kui soovid söödava nisu kogust lihtsalt vähendada, siis võib proovida nt kaerajahust saia või tatrajahust leiba. Kes nisu ei põlga, aga tahab ikkagi tervislikumalt toituda, võib valida nn grahamjahust tooted (grahamjahu on täisteranisujahu). Hirssi ja tatart võib süüa – need ei sisalda gluteeni.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nahale ei mõju? Mul läheb sellise leiva/sepiku jmt jahutoodete menüüst väljajätmise peale üsna kiiresti nahk kuivaks ja hakkab pragunema (jube valusad nahalõhed tekivad), nii et makarone või pirukaid või valget saia ei söö juba pikemat aega, aga leiba ja sepikut söön ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loobusin täielikult nisust, odrast ja rukkist. Söön gluteenivaba leiba-saia, mulle maitseb. Paneerin purustatud maisihelvestega, tavalise jahu asemel kasutan gluteenivaba riisi-tatra jne jahude segusid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Analüüse pole teinud, aga ma ei suutnud oma isusid ohjeldada, kui gluteeni sõin. Ikka iga päev olid need saiad, pirukad ja koogid mul menüüs. Suured pastaportsud jne. Nüüd on need kõik väljas menüüst. Ma söön palju vähem. Tatar, hirss, mais, riis – need on menüüs. Maisijahust pasta. Kookide asemel söön puuvilju. Portsud ka palju väiksemad. Mulle sobib. Ma ei viitsi midagi lugeda ega jälgida, sobib just see, et konkreetselt mõnda asja ei söö ja kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on täielik gluteenivaba toitumine, siis sai-leib jääb üldse menüüst välja

Ta ju gluteenivabast leivast räägibki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas keegi oma päevamenüüd tahaks jagada ? No hea oleks näha, mida ja mis koguses te umbes sööte. Lisaks võib-olla saab häid ideid, enda toitudest tüdimus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas keegi oma päevamenüüd tahaks jagada ? No hea oleks näha, mida ja mis koguses te umbes sööte. Lisaks võib-olla saab häid ideid, enda toitudest tüdimus.

Mina võin jagada. Kuigi keegi vaevalt nii vastikut dieeti sooviks pidada, kui mina.
Näiteks eile sõin ma hommikul ühe praemuna, lõunaks 2 pikka kurki ja õhtul sõin 250 grammi salatit – selline, mis oli kokku pandud rimi salatiletis – lehtsalat, peale 2 keedumuna ja mozzarella juustu ning tuunikala. Lisaks joon hästi palju kohvi päeva jooksul piimaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võin jagada. Kuigi keegi vaevalt nii vastikut dieeti sooviks pidada, kui mina.
Näiteks eile sõin ma hommikul ühe praemuna, lõunaks 2 pikka kurki ja õhtul sõin 250 grammi salatit – selline, mis oli kokku pandud rimi salatiletis – lehtsalat, peale 2 keedumuna ja mozzarella juustu ning tuunikala. Lisaks joon hästi palju kohvi päeva jooksul piimaga.

Aitäh jagamast! Jube lahjavõitu, see taotuslik jah ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh jagamast! Jube lahjavõitu, see taotuslik jah ?

Jah. Mul on väga range dieet. Tahan kiiresti norm kaalu saada. Olen 20 päevaga 5 kg kaotanud. Seega mõjub. Teen üle päeva trenni ka. Eks näis kaua ma vastu pean.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustasin õhtuste õgimiste taltsutamist tegelikult detsembri alguses, plaanis ka rohkem trenni teha. Detsembris võtsin alla 1,5 kg, plaanis veel u 3-4 kg alla võtta. Praegune kaal 61,2 kg, soovkaal 57-58 kg (pikkust on mul 168 cm). Tabelisse ei hakka end märkima, selleks peaks gmailiga sisse logima.

Täiendan oma algset postitust.

Panin end siiski tabelisse, aga soovkaaluks jaanuari lõpuks esialgu 59 kg (ideaalis võiks kevadeks 57-58 kg olla, mis oli mul üle 10 aasta püsiv kaal, millega ka rahul olin, juurde on tulnud viimasel paaril aastal vähehaaval ja see veidi häirib, et riided ei istu enam samamoodi seljas).

See nädal läks päris hästi, -0,4 kg, peale 18 õhtul enam midagi toekamat ei söönud, muus osas toitumine sama. 3 x nädalas tegin trenni ka. Kuna alustasin juba detsembris, siis praeguseks kaalulangus kokku 1,9 kg.

(Poltergeist)

Uut nädalat sain seekord rõõmustava alla-60-kilose kaaluga alustada. Jaanuaris seni kaalulangus -1,3 kg, detsembrist langetatuga kokku 2,8 kg läinud. Tasa ja targu 😀 Jaanuari lõpuks ilmselt päris 59,0 nagu tabelis eesmärgina kirjas kaalunumbriks ei ole, aga kõik, mis algab 59-ga sobib mulle ka. Kevadine eesmärk 57-58 palju lähemal.

Söön endiselt kõike, mis ennegi, aga kogused väiksemad, st üritan mitte juurde tõsta. Vahepeal on küll olnud lapse sünnipäev (tordist ära ei öelnud) ja veel üks pidu (sai üle pika aja siidrit joodud), aga õnneks see kõik tagasilööki ei andnud.

(Poltergeist)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uut nädalat sain seekord rõõmustava alla-60-kilose kaaluga alustada. Jaanuaris seni kaalulangus -1,3 kg, detsembrist langetatuga kokku 2,8 kg läinud. Tasa ja targu 😀 Jaanuari lõpuks ilmselt päris 59,0 nagu tabelis eesmärgina kirjas kaalunumbriks ei ole, aga kõik, mis algab 59-ga sobib mulle ka. Kevadine eesmärk 57-58 palju lähemal.

Söön endiselt kõike, mis ennegi, aga kogused väiksemad, st üritan mitte juurde tõsta. Vahepeal on küll olnud lapse sünnipäev (tordist ära ei öelnud) ja veel üks pidu (sai üle pika aja siidrit joodud), aga õnneks see kõik tagasilööki ei andnud.

(Poltergeist)

Päris hea. Kadedaks teeb kohe. Minu õnnitlused. Eriti mõnus, et kõike saab süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

(Poltergeist)

Päris hea. Kadedaks teeb kohe. Minu õnnitlused. Eriti mõnus, et kõike saab süüa.

Umbes 15 aastat tagasi olin kõva 10 kg raskem, sel perioodil katsetasin ka igasugu dieete ja jõudsin järeldusele, et millegi täiesti menüüst kõrvale jätmine mul püsivat tulemust ei anna.

Nii et pigem söön nagu tavaliselt edasi ja lihtsalt veidi vähem (mulle meeldivad igasugu köögiviljatoidud, söön palju värsket kraami, magusat väga ei armasta, nii et polegi väga midagi eriti menüüs muuta). Minu põhiviga on ikka kogustes, st kipun üle sööma. Ei taha ka hakata endale mehest ja lastest mingeid eraldi “dieedisööke” vaaritama, nii et seepärast sööngi tavapäraselt edasi.

Koguste piiramisega ja just õhtuse söömise piiramisega sain omal ajal lõpuks kaalu normi ja nii et see püsis ikka pea 10 aastat enam-vähem sama. Ma kahjuks seda tüüpi pole, et kaal iseenesest normis püsiks, selleks olen kogu see aeg ikkagi teadlikult toitumist jälginud.

Lasin end vahepeal lõdvaks ja tekkis õhtul näksimise komme, kaal hakkas jälle tõusma. Praegu olen jälle nö järje peal ja õhtul pärast 18 midagi toekamat ja ka magusat ei söö. Kiiret kaalulangust nii ei tule, aga vähehaaval langeb 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seekord hädised -0,2kg. Ja kuigi tean, mis on põhjus (“naiste rõõmud” kohe algamas, keha vett täis – käed-jalad ja silmad paistes) ja tegelikult peaks lausa rõõmustama, et tavapärase +2kg asemel lausa väike langus on, siis ikkagi on demotiveeriv. Järgmiseks kaalumiseks peaks see vee-kaal kadunud olema ja siis loodan rõõmustavamat pilti näha.
Linnupiim

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Paraku minu null-magusale plaan on siiski üsna kokku kukkunud. Samas ei ole ma langenud sellesse auku, et kui tükk shokolaadi võtan, siis söön 300g peale. Olen suutnud koguseid endise endaga võrreldes palju vähendanud.

Minu tüüpiline hea päeva menüü (eelmine neljapäev):
H: kaks viilu leiba, pool avokaadot, hummus, kohv + piim
L: kanafilee koorekastmes, riis, aurutatud köögiviljad
Õ: smuuti (spinat, kiivi, mango, ananass, kookospiim)

Minu tüüpiline halva päeva menüü (eile):
H: kaks kohvi piimaga, umbes 50g pähkleid jigurtisse segatud
L: suur hunnik pitsat + juustukook (õnneks üks tükk)
Õ: grilli vahel tehtud juustusaiad + twixi komme (ikka suur kogus, aga mitte nii hull kui varem, minu kaitseks öeldult)

Vaatamata eilsele kaosele olin täna veidi kergem kui nädal tagasi. Noh, kuu eesmärk on tegelt juba savautatud, nüüd peaks vaid vaatama, et juurde eit ule ja seda säilitama.

Maia Smock

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas v6ib ka teie grupiga muidu liituda ? Soov alla v6tta nii 3-4kg, kusjuures hetkel kaalu kodus pole, ei tea isegi öelda, trennis saan kaaluda, kui sinna minek millalgi.
Minu menyy (osasid täpitähti arvuti ei tunnista)

H: kohv piimaga, 2 sepikuviilu keju ja salaamiga. /Olin emal kylas, polnud muud.

V: must tee piimaga, pool banaani

L: peotäis makarone, sojahakklihaga (tehtud tomatikastmes), k6rval kurgisalat, kohv piimaga

6htu: kauss frikadelli suppi, 3 maisigaletti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu viimase aja päevamenüüd on olnud kõik vist sellised, mis üldiselt ühegi dieediga kokku ei käiks: näksin pidevalt kõiksugu magusat
(kommid, vahvlid, sefiir), joonud magusaid jooke, söönud pirukaid. aga kaal langeb sel lihtsal põhjusel, et tööl on olnud väga kiired ajad. nt kui tõused kell 5 hommikul, et kell 6 juba komandeeringusse sõita, siis võib ka rongis näksitud lehttaignapirukad olla “dieettoit”, kui järgmine vaba hetk millegi suhupistmiseks alles 5-6 tunni pärast kätte jõuab ning vahepeal nagu orav rattas ringi tõmbled 🙂
kui ma kommide asemel pidevalt porgandeid kaasa tariks, siis kukuks kaal vist sellise tempo juures 10kg nädalas. aga ma eelistan siiski komme 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma panen ka enda menüü siis enam vähem.

Hommikul üldiselt omlett või keedumuna. Ma arrrmastan keedetud munavalgeid.
Täna oli praemuna 2 munavalgega, ei jõudnud rohkem süüa. Üritasin banaani vahepalaks süüa seega.
Valgulisele juurde teen “võileiva” ka aga mu “võileib” on must leib/sepik, kanafileesink ja siis kurk 😀
Harva söön putru kuhu sisse muna löödud.

Lõunal pole mul üldse isu tavaliselt. Oleneb millal trenn on. Olen söönud kas kanasuppi/frikadellisuppi, kohupiima, vahel olen viitsinud midagi kanafileest või hakklihast teha mida õhtul süüa. Või siis organiseerin kuidagi süsivesikid ja valgud kokku a’la 2 riisigaletti ja 2 keedumuna. Et noh otseselt roog pole aga toitaineid saab.

Õhtul üritan korralikku toitu ikka teha. Söön peaaegu iga päev kana. Selle kõrvale siis salat ja nt pruun riis. Kõik sealihast tehtavad asjad asendan ka kanaga :D(ei maitse sealiha). Täna tegin täistera pastat kanaga näiteks.

Homme hommikuks olen planeerinud 1 “võiku”, 1 keedumuna ja pool kohupiima virsikuga.
Homme lõunaks on planeeritud 2 kanakintsu, salativärk, täistera penned.
Enne trenni teine pool kohupiima+virsik
Peale trenni mõtlen veel mis hakklihast teha 😀

Käin jõusaalis seega üritan väga jälgida valgu kogust. Suur mure on, et ma lihtsalt ei viitsi süüa ja pole isu 🙁

Menüü on mul täpselt selline nagu soovin, mingit dieeti ei pea ega keela midagi 🙂 nagunii söön korralikku toitu enamasti, lihtsalt koguseid vaja korrigeerida veel. Ma lihtsalt ei pea rangelt “keelama” omale komme ja küpsiseid ja kooke kuna nagunii pole isu nende järgi 😀 Shokolaadi näiteks sõin ka, hmm, oioi ma ei teagi ausalt öeldes kas ma see aasta olengi seda söönud heh. Sellevõrra lihtsam jah kui igasugu lolle isusid pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 219 )

Esileht Ilu ja tervis Dieediga alustajad 01.01.2018