Esileht Ilu ja tervis Dieediga alustajad 01.01.2018

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 219 )

Teema: Dieediga alustajad 01.01.2018

Postitas:
Kägu

Tere!

Panin kaaluiive tabelisse. Nädalaga -1,2. Söön palju köögivilja, lahjat kala. Tühja kõhtu ei tunne. Leib sai karastusjoogid, kõik magus menüüst välja ja kaal kukub. Sporti ei tee. Nüüd tuleb võib-olla seisaks, kes teab. Siht on silme ees, suveks 57-56.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere!

Panin kaaluiive tabelisse. Nädalaga -1,2. Söön palju köögivilja, lahjat kala. Tühja kõhtu ei tunne. Leib sai karastusjoogid, kõik magus menüüst välja ja kaal kukub. Sporti ei tee. Nüüd tuleb võib-olla seisaks, kes teab. Siht on silme ees, suveks 57-56.

Väga tubli, Karikakar. Ja kiidan su dieeti ka. Ma ise olen kuidagi laisaks läinud oma dieediga. Eile oli mul lõunaks tööl kaasas pakk marmelaadi komme ja kirsstomatid, mille ka sisse sõin. Aga proovin ikka ree peale teagasi saada. Nr üks reegel, et mitte endale maiustusi koju osta ja number kaks reegel, kui on ostetud, siis neid mitte lõunana kaasa pakkida :).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 65 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seekord siis seisak. Kaal püsis muutumatuna. Paar grillimist oli ka vahepeal ja maiustamist. Mais uue hooga edasi. Ikka köögivili jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu juba pikemalt kõigu kahe kilo piires aga tahaks mais veel jätkata. Loodetavasti tehakse MAI tabel siia, oleks tänulik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mai tabel on valmis. Palun seadke siis uued eesmärgid ka.

Please wait...
Postitas:
Karikakar999

Et siis kahe nädalaga midagi alla ei lähe. Hoopis juurde tuleb:(
Kurb. Aga stressi on ka omajagu olnud. Naiteasjad lähevad jälle üle, see hoiab ka vett kinni jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et siis kahe nädalaga midagi alla ei lähe. Hoopis juurde tuleb:(
Kurb. Aga stressi on ka omajagu olnud. Naiteasjad lähevad jälle üle, see hoiab ka vett kinni jne.

Palju siis juurde tuli? Mul oli ka vahepeal seisak nii kuu aega. Nüüd hakkasin jooksmas käima ja kohe kaal hakkas kukkuma. Praegu võitlen laiskusega. Vist ikka pean end täna jooksma venitama. Tahan ilusaid siredaid sääri. Kannan suurust 36 ja S, aga ikka tunnen, et võiks veel alla võtta.

Please wait...
Postitas:
Hapukurk

Vaja juurde võtta 7 kg 6 kuuga. Eesmärgini jäänud veel 5 kg. 78kg>>85kg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh, dieeditajad, kuidas läheb?
Ma nägin nüüd eelmine nädal ka selle “mitte midagi ei söö ja 2 kg juures” fenomeni ära. Tõesti on see võimalik. Aga ma ise viisin selle sündmuse kokku asjaoluga, et sõin üle pika aja leiba. Tundub, et mulle miski leiva juures ei sobi siiski ja keha hakkab vett kinni hoidma. Ajab ikka tuju pahaks küll, kui nii suur kaalutõus saabub järsku. Nüüd hoidun jälle leivast nagu tulest.

Hapukurk, korrigeerisin sinu tabeli osa. Nüüd võid ilusti oma numbrid sisse panna ja arvutab õigesti. Kuigi ei mahu mulle pähe, miks peaks keegi soovima kaalus juurde võtta.

Please wait...
Postitas:
Karikakar999

Nädalaga läks kilo. Leiba ei tohi jah, ise väldin nii leiba kui saia. Suht vegan olen praegu, õigemini aprilli lõpust saadik. Algkaal oli siis 66,5, praegu 59.
Kui vägegi aega, käin selliste ilmadega ujumas. Muud sproti ei tee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nädalaga läks kilo. Leiba ei tohi jah, ise väldin nii leiba kui saia. Suht vegan olen praegu, õigemini aprilli lõpust saadik. Algkaal oli siis 66,5, praegu 59.

Kui vägegi aega, käin selliste ilmadega ujumas. Muud sproti ei tee.

See on super kaalukaotus. Pole midagi öelda. Tahaks ka.

Please wait...
Postitas:
Karikakar999

Sry märtsi lõpust. Hakkasin ise ka vaatama, et kuidas see kaal nii ruttu läks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on täielik seisak ja masendus juba sellest peal. Alustasin 1. aprillist ja tõesti kaal kukkus nädal ja kilo. Aga kui 5 kilo oli maha läinud, jäi kaal seisma ja seisab jäärapäiselt siiani, juba üle kolme nädala. Lootsin juuliks 10 kg alla saada, aga nüüd on lootus kadunud ja must masendus peal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on täielik seisak ja masendus juba sellest peal. Alustasin 1. aprillist ja tõesti kaal kukkus nädal ja kilo. Aga kui 5 kilo oli maha läinud, jäi kaal seisma ja seisab jäärapäiselt siiani, juba üle kolme nädala. Lootsin juuliks 10 kg alla saada, aga nüüd on lootus kadunud ja must masendus peal.

Kes sa seal tabelis oled?
Teoreetiliselt on võimalik 10 kg alla võtta küll. Aga see sõltub algkaalust.
Minul oli mu meelest ka vahepeal paar nädalat seisak, aga siis hakkas uuesti kaal kukkuma.

Tegin uue sheeti ka tabelisse. Kes soovib võib jälle lisada oma eesmärgid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes sa seal tabelis oled?

Teoreetiliselt on võimalik 10 kg alla võtta küll. Aga see sõltub algkaalust.

Minul oli mu meelest ka vahepeal paar nädalat seisak, aga siis hakkas uuesti kaal kukkuma.

Tegin uue sheeti ka tabelisse. Kes soovib võib jälle lisada oma eesmärgid.

Mul ei õnnestu ennast tabelisse lisada, ma ei tea, miks. Kas asi võib olla selles, et kasutan tahvlit?

Algkaal oli mul 78,3 kg, pikkust 173 cm. Viie nädalaga sain kaalu 72,9 kg peale. Ja siis seisis ja seisis. Täna hommikul oli siiski kukkunud 72,0-ni, aga olen viimastel päevadel kiire elutempo juures ka vähe söönud. Muidu jälgisin korralikult toitumisnõustaja kava ja sõin palju rohkem. Näis, mis edasi saab …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sööd vähem. Sul ju tõestus olemas. Kaal langeb, kui kaloraaži vähendad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei õnnestu ennast tabelisse lisada, ma ei tea, miks. Kas asi võib olla selles, et kasutan tahvlit?

Algkaal oli mul 78,3 kg, pikkust 173 cm. Viie nädalaga sain kaalu 72,9 kg peale. Ja siis seisis ja seisis. Täna hommikul oli siiski kukkunud 72,0-ni, aga olen viimastel päevadel kiire elutempo juures ka vähe söönud.

Tahvliga jah mu meelest ei tööta see tabel – ka telefoniga võib imelikult käituda. Arvutiga pole probleemi olnud.

Aga soovitan ka vähem süüa. Sain ka ise sama soovituse, kui kaal seisis. Kiire kaalulangetuse ajal peabki kannatama – niisama see kaal maha ei lähe. Hiljem, kui kaalu hoida vaja, siis on juba lihtne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole endast ammu märku andnud, aga minul esmane eesmärk -10kg täidetud (olen see Öine Õgard – tabelisse ennast ei märkinud). Lihtsalt ei läinud – mul oli ka periood, kus kaal lihtsalt seisis. Aga nüüd palavate ilmadega isu eriti pole, näksida ka midagi ei taha (joogiks teen jääteed – roheline tee+jääbikud), lapsega käin palju kärutamas – ikka nii 2-3 tundi ja tervele linnale tiir peale.
Öösiti enam ei näksi – aga joon ca liitri vett – organismil on ikkagi nagu mingi vajadus (võibolla seetõttu, et endiselt imetan, ka öösiti) – ei saa terve öö niisama magada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Karikakar999

päris tulbli

Märtsi lõpus algkaal 66,5, nüüd 58,3. Kiidan ka ennast natuke. Tahaks kaaluda 55,5.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tabel

Mis tabeliga lahti on? Selline segadus. Valemis valed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama küsimus, et miks ta selle REF sinna viskab ette, andmed on ju sisestatud õigesti. See on loomulik, et kaalvahepeal langeb ja siis võib ootamatult tõusta jälle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sama küsimus, et miks ta selle REF sinna viskab ette, andmed on ju sisestatud õigesti. See on loomulik, et kaalvahepeal langeb ja siis võib ootamatult tõusta jälle.

Ju oli keegi valemi üle kirjutanud. Parandasin ära.

Please wait...
Postitas:
Karikakar999

mul pole parandust

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata palun arvutiga. Mõnikord tahvlis näitab mingit vanemat versiooni.

Please wait...
Postitas:
Karikakar999

tabel

ei parandanud ju

Please wait...
Postitas:
Kägu

tabel
ei parandanud ju

Huvitav on see, et mul näitab arvutiga, et kõik on korras. Äkki sul vaja arvutist kustutada ajaloo failid vms? Et mingi anomaalia. Võid proovida, et avad mõne muu brauseriga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun juulitabelit 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Liitun ka. Ma kahjuks ei jõua kõike seda teemat vist läbi lugeda, vähemalt hetkel, loodetavasti nii võib. Keegi võib mulle lühidalt öelda, mis reeglid seal täpselt on, et ma midagi valesti ei teeks. Elisabethi nime all siis.

Kuigi nüüd viimaseid kommentaare lugedes ei saa hästi aru, kas tohib liituda või mitte.

Igal juhul kui tohib, siis lühidalt sellest, miks soovin kaalu langetada. Kuni 25. eluaastani olin alati peenike, noh siuke S-suurus, siis aga suutsin depressiooni langeda ning sealt mu kaalutõus alguses saigi. 60-st kilost on saanud 90 kilo ilusamatel päevadel, teistel aga 91 või 92.

Kõik koguneb suures osas kahjuks kõhtu, näen välja nagu rase. Ei julge enam vanade tuttavategagi suhelda, sest lihtsalt ei taha, et keegi näeks, mis minust on saanud. Sellises nõiaringis olen nüüd juba olnud kuskil 2 aastat, sest ühest otsast nagu tahaks end kokku võtta, aga teisest otsast tekitab see olukord stressi ja söön ainult juurde.

Tean, et toitun valesti ja liigun vähe. Seda kavatsengi kõigepealt muuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mil moel teil kaal nii ilusti lanyeb? Hakkasin sööma 1500-1600 kcal/p. 5 päevaga kukkus kaal 2 kg ja sinna ta jäi, tasapisi tagasi tiksudes, hoolimata edasisest kaloraazhi jälgimisest. Nii kui 1 p vabaks lasen ja söön 2000 kcal, on kaalunäit tagasi alguses. Sellise palavusega trenni tehq ei suuda, külmal ajal käisin jõusaalis 4 kuud, ent toitumist ei jälginud. Kaal ei liikunud grammigi, kuigi enesetunne oli super. Sügisest trenniga jätkan, aga kuidas toitumisega jätkata praegu? Fitlapi árge soovitage, niisama nutridatast jälgida on kordades lihtsam.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma tunnen olen õgard. Tundub te kõik sööte nii vähe. Siin perekoolis oli mingi teema veel, milles arutleti, mida keegi sööb- õhtusöögiks marjatee jne. 😀 Ma ei suuda nii. Üritan väga jääda ikka ok koguste juurde. Ainult 3kh minna, ei saa nagu hakkama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 219 )

Esileht Ilu ja tervis Dieediga alustajad 01.01.2018