Esileht Hobinurk Dieet ja telekava

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Dieet ja telekava

Postitas:
Kägu

Tegelen kaalualandamisega ja telekava on söögi tegemist täis – Minu emps on kõige parem kokk (Kanal2), Gordon Ramsay (Duo4), MKR (Duo6), , ETV’st hakkab RestoranO, FoxLifest lõppes Jamie ja Jimmy kokandusvõistlus, enne seda oli Jamie saade jne.

Hakka või TV7 ehk usukanalit vaatama, aga seal räägitakse äkki, kuidas Jeesus ühe leiva ja kalaga terve pulma ära toitis.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelen kaalualandamisega ja telekava on söögi tegemist täis – Minu emps on kõige parem kokk (Kanal2), Gordon Ramsay (Duo4), MKR (Duo6), , ETV’st hakkab RestoranO, FoxLifest lõppes Jamie ja Jimmy kokandusvõistlus, enne seda oli Jamie saade jne.

Hakka või TV7 ehk usukanalit vaatama, aga seal räägitakse äkki, kuidas Jeesus ühe leiva ja kalaga terve pulma ära toitis.

Ja kui oleksid paranev alkohoolik siis tunduks, et telekas keegi muud ei teegi kui vaid joob alkoholi jne.

Söömine ja toidutegemine (ka diiedil olles) on ju elementaarne igapäevane tegevus. Mis sind tegelikult häirib? Iga päev samal ajal on telekas just vaid kokasaated ja midagi muud ei tule? Ei oska saatekavast jälgida, mis telekast parasjagu tuleb? Ei oska muud tegevust teleka vaatamise asemel leida? Näiteks läheks õue jalutama…

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelen kaalualandamisega ja telekava on söögi tegemist täis – Minu emps on kõige parem kokk (Kanal2), Gordon Ramsay (Duo4), MKR (Duo6), , ETV’st hakkab RestoranO, FoxLifest lõppes Jamie ja Jimmy kokandusvõistlus, enne seda oli Jamie saade jne.

Hakka või TV7 ehk usukanalit vaatama, aga seal räägitakse äkki, kuidas Jeesus ühe leiva ja kalaga terve pulma ära toitis.

Ja kui oleksid paranev alkohoolik siis tunduks, et telekas keegi muud ei teegi kui vaid joob alkoholi jne.

Söömine ja toidutegemine (ka diiedil olles) on ju elementaarne igapäevane tegevus. Mis sind tegelikult häirib? Iga päev samal ajal on telekas just vaid kokasaated ja midagi muud ei tule? Ei oska saatekavast jälgida, mis telekast parasjagu tuleb? Ei oska muud tegevust teleka vaatamise asemel leida? Näiteks läheks õue jalutama…

Ma ka ei saa absoluutselt aru, mis neid kahte – dieeti ja telekava – seob?
Miks seda telekat vaatama peab?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pean dieeti, siis hakkavad alati telekas silma stseenid, kus süüakse või tehakse süüa – muidu ei pane tähelegi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelen kaalualandamisega ja telekava on söögi tegemist täis

Soovitan telekava asemel lugeda mingit muud lektüüri. Näiteks loodusluule võiks olla suhteliselt söögiteemavaba.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

I left watching tv at 10th standard, so never had problem to begin with

what u can do is replace with some other healthy activities how wished to do, or fullfill

your bucket list

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”vertical-align: inherit;”><span style=”vertical-align: inherit;”>another thing you can do is start reading books or novels that I recently took this habit of and help me spend my inactive time</span></span>

 

<span style=”color: #000000; font-family: Arial; font-size: 15px; white-space: pre-wrap;”>myaccountaccess </span><span style=”color: #000000; font-family: Arial; font-size: 15px; white-space: pre-wrap;”>krogerfeedback</span>

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su telekal siis pulti või mingit nuppu ei ole, et saaks kanaleid vahetada? Ega inimene ei pea kõiki saateid ära vaatama, mis telekast tulevad.

Mulle näiteks ei meeldi toiduteemalised saated, ma pole kunagi aru saanud, et miks ma peaks telekast vaatama, kuidas inimesed süüa või remonti teevad. Ma ei vaata ka, kuidas nad koristavad, pesu pesevad või rohivad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma jälle ei leia sellist toidusaadet, mis päriselt meeldiks – Parima Pagari erinevate maade saated näiteks.

MKR on liiga pikk ja liiga võistluslik, pagarisaates kõik märksa leebem (näinud lisaks Eestile nii Briti kui Skandinaaviamaade hooaegu, kõik hästi toredad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele – olen suur MRK fänn ja nõustun, et liiga pikaks on venitatud – toodud siis 2 tiimi, siis igasugused  lisavõimalused-võistlejad. Varem oli üks meeskond, kes alustas ja nende vahel käis võistlus. 2 meeskonda tekitavad vaid lisapingeid, hoitakse kokku, mängitakse välja teise meeskonna kokad jne. Asi on rohkem draamaseriaaliks läinud, kui kokandussaateks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatad valesid kanaleid, soovitan näiteks TLC pealt  My600-lb life vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka liiga hea söögiisuga kimpus. Alati, kui liiga hoogu jälle lähen, siis vaatan TLC pealt seda paksu saadet (see tuleb vist iga päev ja iga natukese aja tagant). Ja see on tõesti väga motiveeriv moodus söögiisu ohjamiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Dieet ja telekava