Esileht Hobinurk Dieet ja telekava

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Dieet ja telekava

Postitas:
Kägu

Tegelen kaalualandamisega ja telekava on söögi tegemist täis – Minu emps on kõige parem kokk (Kanal2), Gordon Ramsay (Duo4), MKR (Duo6), , ETV’st hakkab RestoranO, FoxLifest lõppes Jamie ja Jimmy kokandusvõistlus, enne seda oli Jamie saade jne.

Hakka või TV7 ehk usukanalit vaatama, aga seal räägitakse äkki, kuidas Jeesus ühe leiva ja kalaga terve pulma ära toitis.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelen kaalualandamisega ja telekava on söögi tegemist täis – Minu emps on kõige parem kokk (Kanal2), Gordon Ramsay (Duo4), MKR (Duo6), , ETV’st hakkab RestoranO, FoxLifest lõppes Jamie ja Jimmy kokandusvõistlus, enne seda oli Jamie saade jne.

Hakka või TV7 ehk usukanalit vaatama, aga seal räägitakse äkki, kuidas Jeesus ühe leiva ja kalaga terve pulma ära toitis.

Ja kui oleksid paranev alkohoolik siis tunduks, et telekas keegi muud ei teegi kui vaid joob alkoholi jne.

Söömine ja toidutegemine (ka diiedil olles) on ju elementaarne igapäevane tegevus. Mis sind tegelikult häirib? Iga päev samal ajal on telekas just vaid kokasaated ja midagi muud ei tule? Ei oska saatekavast jälgida, mis telekast parasjagu tuleb? Ei oska muud tegevust teleka vaatamise asemel leida? Näiteks läheks õue jalutama…

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui oleksid paranev alkohoolik siis tunduks, et telekas keegi muud ei teegi kui vaid joob alkoholi jne.

Söömine ja toidutegemine (ka diiedil olles) on ju elementaarne igapäevane tegevus. Mis sind tegelikult häirib? Iga päev samal ajal on telekas just vaid kokasaated ja midagi muud ei tule? Ei oska saatekavast jälgida, mis telekast parasjagu tuleb? Ei oska muud tegevust teleka vaatamise asemel leida? Näiteks läheks õue jalutama…

Ma ka ei saa absoluutselt aru, mis neid kahte – dieeti ja telekava – seob?
Miks seda telekat vaatama peab?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui pean dieeti, siis hakkavad alati telekas silma stseenid, kus süüakse või tehakse süüa – muidu ei pane tähelegi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelen kaalualandamisega ja telekava on söögi tegemist täis

Soovitan telekava asemel lugeda mingit muud lektüüri. Näiteks loodusluule võiks olla suhteliselt söögiteemavaba.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

typical me

I left watching tv at 10th standard, so never had problem to begin with

what u can do is replace with some other healthy activities how wished to do, or fullfill

your bucket list

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Hobinurk Dieet ja telekava