Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Digitaalne termomeeter

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Digitaalne termomeeter

Postitas:

Kas kellegil on kogemusi digitaalsete termomeetritega.Kas tasuvad enaast ära või tavaline kraadikllas on ikka parem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist digitaalset silmas pead? Kontaktiga või kontaktivaba? Kuna tavalisi vanakooli kraadiklaase enam saada ei ole ja kel häid varusid ka kuskil ei ole, siis jäävadki üle digitaalsed.

Aga minu kogemus paremuse järjekorras:
1) vanakooli kraadiklaas
2) kontaktiga digitaalne
3) kontaktivaba digitaalne

Haiglates on kontaktiga digitaalsed ja lähtutakse ka sellest, kuid jah temperatuuri mõõtmine on niiehknaa subjektiivne tegevus. Annab vaid suuna kätte – on palavik, ei ole palavik. Tõsisemas olukorras lähtutakse juba teistest näitajatest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi seda lutti on lapsel kasutanud? http://apteek.apotheka.ee/product/5321/termomeeter-lutt-digitaalne-microlife-mt1751

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kahe eelneva lapsega ostnud korduvalt digitaalseid kraadiklaase (apteegist) ja üldjuhul nad ikkagi valetavad, seda on kinnitanud ka meedikud, nt perekooli loengutes.
Lõpuks ostsin tavalise kraadiklaasi, mis tänapäeval pole elavhõbedaga vaid täiesti ohutu ka purunemisel. See näitab vähemalt õigesti. Nüüd mõtlen ise ka, et ehk ostaks uuesti digitaalse juurde, kui beebi tulekul, teda on kindlasti lihtsam sellega kraadida, kuid samas… kui see valetab, mis kasu sellest siis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas tavaline, digi ja kontaktivaba.. Kôik näitavad kerge kraadi kôikumisega erinevalt! Vôta siis kinni, ilmselt jah saad digi omadega lihtsalt teada kas palavik on vôi ei ole. Vanakoolikas on ikka parim aga jah beebi peal eriti kasutada ei anna kui ärkvel:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Digitaalne termomeeter

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.