Esileht Kodunurk Diivani puhastamine

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Diivani puhastamine

Postitas:

Kuidas te enda diivanit puhastate?
Uurisin ka puhastusfirmadelt,kuid hinnad on ligi 100.- koos kohale tulemisega. Jõhker! 🙂
Mis moodi see puhastus käima peaks ja mis vahenditega?
Tean vaid nii palju ,et tehakse mingi vahendiga(vaht vms) pind kokku, nühitakse ja siis võimasa tolmuimejaga käiakse üle. On see nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:28; 17.10 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just puhastamise pärast ostsime eemaldatava katteriidega diivani. Ükskord aastas, soojal suvepäeval, pesen katted pesumasinas ja kuivatan õues päikese käes. Diivani katteriide igapäevaseks kaitsmiseks kasutame pleede.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu diivanil iste-ja seljapatjade katted käivad lukuga ära. Aga käetoead, küljed ja muud osad eemaldatavad ei ole ,et masinas või käsitsi eraldi ära pesta.Kui ma nüüd vaid padjad ära pesen ,siis olen kindel ,et ilus see ei saa olla, sest kohe kindlasti on käetoed tugevalt määrdunud. Kangas ise on ka selline ,et ega võõras ei saaks üldse aru ,et must on aga ise tean ,et see oli ikka mitu-mitu tooni heledam ennem.Kangas on selline säbruline, halli-musta-bee¸i kirju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:28; 17.10 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mis kangas sul on. Mul on tõsiselt tugev ja lollikindel tekstiil diivanil, ma olen seda mitu korda küürinud elu eest ja ei ole läinud topiliseks. Uhasin ikka küürimisharjaga fairyt ja tegin harja pidevalt märjaks. Lõpuks tegin puhta veega. Siis hakkasin froteerätikuga kuivatama, muudkui surusin seda peale ja rullisin igatpidi seda.
Algselt hakkasingi üht lapse tekitatud jama puhastama, aga sellise küürimise käigus läks see puhastatud koht heledamaks (puhtamaks) ja alles sisi sain aru kui must kogu diivan on, nii et tegingi kogu ulatuses üle.

Vahuga proovisin ka, aga see küll väga tõsine puhastamine ei tundunud, haises ka ropult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen kasutanud Johnsoni suures pudelis vahtu, mille pihustad otse kangale. Väga hästi toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu diivani puhastas ära Oü Diivanipuhastus. Mul oli nurgadiivan ja kokku läks maksma 60¤. Puhastus võttis aega tunnikese või nii, korter jäi puhtaks ja diivan kuivas lõplikult ära kuskil 3-4 tunniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina puhastan tekstiilivahuga. Tõmban tolmuimejaga üle. Selleks et vahu tugevat lõhna eemaldada leidsin sellise nipi: 1 klaasi sooda sisse tilgutad 5 tilka lavendli eeterlikku õli ja sõelud sooda voodile/diivanile. Tunni pärast tõmbad tolmuimejaga ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin vanici (kirjapilt ei ole vist õige)vaibapuhastus/tekstiili vahtu. Diivani riie jäi puhtam, kuid ikkagi suht laiguline. Ja ma ei teinud riiet liiga märjaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Survepritsiga piserdatakse mööbli kangapinnale puhastusaine, mis leotab kangapinnas esineva mustuse lahti.
Seejärel harjatakse kangapind ning puhastusaine koos mustusega eemaldatakse kangast spetsiaalse veeimuriga.
Lõplik mööbli kuivamisaeg on 3-8 tundi sõltuvalt ruumi temperatuurist.
Pehme mööbli puhastamine jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt ja toolidelt kätte saada ja kemikaal jääb sageli mööblile koos mustusega, kuivamisel võivad aga ilmuda puhastusainest tekkivad puhtuse laigud.
Kuni 5- kohalise tekstiildiivani süvapuhastus Sinu kodus vaid 40 eurot.(Tallinnas ja Harjumaal)
http://www.siniar.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelen diivanite ja vaipade puhastusega, eraklindile alates 30EUR. ja ärikliendile alates 50EUR.

http://puhastusteenused.onepagefree.com
või tel. 58297682

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema nimi tuleks ära muuta – \”Reklaami oma ettevõtet\” sobiks paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen rentinud ise selle tekstiilipesuri tavaliselt ja ise puhastanud koik, mis vaja yhe korraga, tuleb kovasti soodsam. Kuna rendin päevaks siis tavaliselt klapitan kellegagi veel, kes puhastada tahab, et saame rendiraha pooleks teha. Need firmad on maru kallid ja kuuldavasti tulevad selle yhe aparaadiga ala 4 kesi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 11:41; 05.10 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust te seda pesurit rendite? vähemalt tartu tööriistalaenutustest seda ei saa või on veel mõni imetabane koht olemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartust ma ei tea, Tln olen rentinud tekstiilipesurirent.ee st, iseenesest 24 tunniga jõuad Tartusse ka selle masinaga ja tagasi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 11:41; 05.10 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Homebee.ee, neil on head hinnad. 1 istekoht maksab 10¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head juhised mööbli puhastamiseks on siin https://ampiir.ee/news/kuidas-puhastada-pehmet-mooblit.html
Ei ole vaja osta kallid pesuvahendid, saab ka puhastada kodu abivahenditega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust te seda pesurit rendite? vähemalt tartu tööriistalaenutustest seda ei saa või on veel mõni imetabane koht olemas?

Tartut ei tunne, aga Tallinnas on küll näiteks Bombono laenutuses Lasnamäel olemas. Ilmselt mujalgi.

Olen samuti ise tekstiilipesuri rentinud ja sellega siis ühe jutiga nii diivanid, tugitoolid, vaibad kui pehmed tooliistmed ära puhastanud. Mõnikord veel autole ka seest korraliku puhastuse teinud. Ca 20 EUR eest puhastust kui palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendi masin mis peseb, nädalavahetus oli vist 25€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu kohta – mulle vistab FB-s pidevalt ette selline lehekülg nagu MK Tekstiilipesuri Rent, väidetavalt toovad Kärcheri pesuri koos puhastusvahendiga koju ukse taha ja õhtul viivad ära ka, ca 20-25€ oli vist päev. Ise pead siis puhastama. Aga kõlab palju odavam kui teemaalgataja mainitud 100€.

Olen ka mõelnud tellimisele, sest ise selle pihustatava vahuga korralikult puhtaks pole saanud diivanit. Samas ma ei tea, mis keemia põhjal see puhastusvahend on, mida nad kasutavad – väidetavalt muud sinna panna ei saa, kui vaid spets. vedelik masina sisse. Kui auto salongipuhastusest tuleb, siis on see puhastusvahendi hais paar päeva ikka päris jõhker. 🙂 Tuppa päris sama ei tahaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.14. Kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina eelistan Diivani puhastus OÜ
Väga kiire ja puhas töö.
Ideaalne puhtus ja super teenindus:)
Koduleht https://diivanipuhastus.ee/

Aga 2013, kui see teema tehti, su firmat ju ei olnud veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Diivani puhastamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.