Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Dilemma perepalati võtmisega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Dilemma perepalati võtmisega

Postitas:

Ei suuda otsustada, kas võtta perepalat võik mitte. Plussiks on kindlasti privaatsus. Samas abikaasa on mul päeval nagunii tööl, arvatavasti ööbib kodus (suurema lapsega), toitlustust on vaja ainult mulle, külalisi ma haiglasse ei soovi. Selle taustal tundub nagu mõttetu see perepalat. Aga privaatsust ühispalatis ei ole 🙁
Sünnitan TÜK-s.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks jätta see ikka kellelegi kelle abikaasa öösel soovib haiglas ööbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisest privaatsusest sa täpsemalt ühispalatis puudust tunned?

Kaks last sünnitasin sünnitusmajas, kus ühispalateid polnudki, kolmanda kohas, kus perepalatit ei saanud. Päris… huvitav ja ühtlasi jutukas palatinaaber sattus, õnnestus heita pilk minu jaoks täiesti tundmatusse ellu. Ega muud häda polnudki. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 10:36; 25.11 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees seal ei ööbi, siis pigem ühispalat. Perelalateid ei jätku neilegi sageli, kes tahavad mehega koos olla. Mina olin pool päeva sünnitustoas, ootasime perepalatit. Siis 2,5 päeva perepalatis ja kuna lapsel ilmnesid rervisrprobleemid 9 päeva lastehaiglas 3ses palatis. Kusjuures viimases oli vaat et kõige paremgi, mulle sattusid väga toredad palatikaaslased. Esimesed 5 päeva polnud laps minuga palatis koos, natuke muretsesin, et kui kokku saame, palju teisi segab. Aga polnud üldse hullu. Päev pealt mind sai üks palatikaaslane veel lapse enda juurde ja oli ka kahe titaga täiesti on palatis olla. Meil oli selline vabameelsem seltskond koos, kõigi külalised, ka mehed olid palatisse lubatud, isegi imetamise ajal. Samas muidugi võib juhtuda, et ei satu nii toredad kaaslased. Kuigi mina seal lastehaiglas kohtasin ainult toredaid emasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu enda lapse sünd olgu siis esimene ,teine või kolmas ei tohiks olla küll koht kus hakata mõtlema teiste peale. Kes ees see mees, mina küll tahaks privaatsust lapsega tutvumiseks ja uuesti olukorraga harjumiseks mitte, et mõtlen veel kas ikka mõni teine saab perepalati not my problem!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 11:50; 25.11 21:40; 26.11 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

et sa tahad oma värske beebiga ärgata öösel kellegi teise beebi karjumise peale vä 😀 kindlasti võta, palju sa elus ikka sünnitad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal lõunaosariikides ema-lapse palatit polegi siis variandina v? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 14:17; 25.11 21:38; 07.12 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajab paanikasse mõte sellest, et kui sünnitan, ei jätku äkki perepalatit. Kuna tuleb kolmas keiser, tean juba, et kohe peale lapse sündi pole ma ise võimeline temaga toimetama ja ta viiakse minu juurest ju ära, kui meest kõrval abiks pole. Esimese lapsega läks nii, see oli kohutav. Ma ei näinud teda, ei suutnud kõndida ja tagatippu selgus, et talle oli pakutud lutipudelist piimasegu seal ilma minuga konsulteerimata. Aga nagu ma kuulnud olen, ei saa ka plaanilise keisri puhul perepalatit broneerida ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kaks last sünnitanud üksi (mõlemad tulid muide keisriga), ei olnud meest kõrval ega üldse olemaski. Mõlemaga õnnestus saada perepalat, jumal tänatud. Niigi oli raske üksi keisrijärgsel ööl kõigega toime tulla, vastsündinu nuttis pool ööd, vajas korduvat mähkimist, kussutamist. Need hetked, kui korraks suikuda sain, olid kulda väärt. Ausalt, ma ei kujuta ette, et ma oleks selle kõige kõrvalt veel pidanud arvestama teise naise ja teise vastsündinuga, lisaks oma lapse pool öld kestnud kisale ärkvel istuma ka teise lapse kisa pärast. Tõesõna, mina küll ei tunne, et ma oleksin perepalatit soovides (ei, TÜKis tõesti pole ema ja lapse palateid) kellelegi ülekohut teinud. Ma olin täpselt samamoodi sünnitaja nagu teisedki, tegelikult oli mul üksinda ja keisrilõike järel veel palju raskemgi kõigega toime tulla kui n-ö keskmisel sünnitajal — ning ma väärisin võimalust öösel magada (nii palju, kui oma laps laskis), vajadusel lapse söötmiseks-mähkimiseks ja muuks tuld süüdata, privaatselt riietuda, duši all käia, või kasvõi (vabandust proosalisuse pärast) opijärgselt end kõhugaasidest vabastada täpselt samavõrd kui kes tahes teine sünnitaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 14:00; 25.11 14:06; 16.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajab paanikasse mõte sellest, et kui sünnitan, ei jätku äkki perepalatit. Kuna tuleb kolmas keiser, tean juba, et kohe peale lapse sündi pole ma ise võimeline temaga toimetama ja ta viiakse minu juurest ju ära, kui meest kõrval abiks pole. Esimese lapsega läks nii, see oli kohutav. Ma ei näinud teda, ei suutnud kõndida ja tagatippu selgus, et talle oli pakutud lutipudelist piimasegu seal ilma minuga konsulteerimata. Aga nagu ma kuulnud olen, ei saa ka plaanilise keisri puhul perepalatit broneerida ????

Aga oled Sa kindel, et Sa tõesti keisri järel ise toimetada ei suuda, isegi kui väga püüad? Mina sain küll mõlemal korral hakkama – küll üle meeletu valu, aga sain. Muidugi, lapsega süles pikki vahemaid ei jalutanud, vaid tõstsin ta sinna ratastega voodikasti, kui teda kuhugi viia oli vaja, aga lõpuks sai kõik tehtud. Nii söödetud, pestud kui ka mähitud ja riietatud. Üldiselt ämmakad ju ka ütlevad, et mida kiiremini end keisri järel jalule sundida, seda rutem ja kergemini taastumine üldjuhul läheb. Muidugi ma loodan, et saad ikka perepalati. Ka ise lapsega toimetades on nii palju-palju kergem ja mugavam. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 14:00; 25.11 14:06; 16.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal tänatud, et perepalati võtsime, sünnitusmajas olek venis viiepäevaseks. Sai omaette, oma perega olla, lähimaid külalisi vastu võtta ja teisiti ei kujutaks ette ka. Peale sünnitust ju niigi kehva wc-s käia, mul tekkis rinnapõletik ja palavik, mees tassis kapsapea, istusin kapsalehed rindadel, ühispalatis nii – no kuulge.
Last tegime vaid kahekesi ja samuti ei ihka võõraid inimesi asja juurde sünnitusmajas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 14:10; 26.11 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal tänatud, et perepalati võtsime, sünnitusmajas olek venis viiepäevaseks. Sai omaette, oma perega olla, lähimaid külalisi vastu võtta ja teisiti ei kujutaks ette ka. Peale sünnitust ju niigi kehva wc-s käia, mul tekkis rinnapõletik ja palavik, mees tassis kapsapea, istusin kapsalehed rindadel, ühispalatis nii – no kuulge.
Last tegime vaid kahekesi ja samuti ei ihka võõraid inimesi asja juurde sünnitusmajas.

No nii nõmedat suhtumist
…annab leida inimeses. Mõttemaailm vajab Sul tugevat ravi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.11 21:28; 04.12 20:52; 19.12 18:23; 21.12 01:48; 25.12 20:12; 25.12 20:14; 06.01 20:42; 17.01 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal tänatud, et perepalati võtsime, sünnitusmajas olek venis viiepäevaseks. Sai omaette, oma perega olla, lähimaid külalisi vastu võtta ja teisiti ei kujutaks ette ka. Peale sünnitust ju niigi kehva wc-s käia, mul tekkis rinnapõletik ja palavik, mees tassis kapsapea, istusin kapsalehed rindadel, ühispalatis nii – no kuulge.
Last tegime vaid kahekesi ja samuti ei ihka võõraid inimesi asja juurde sünnitusmajas.

No nii nõmedat suhtumist
…annab leida inimeses. Mõttemaailm vajab Sul tugevat ravi!

Misasja? Milles probleem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 14:17; 25.11 21:38; 07.12 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääb arusaamatuks mis seal eelviimases kommentaaris nõme on????(selles kus inimene ka nautis üksinda palatit)
Mul oli ka esimene keiser kõik nii valus niigi igaltpoolt, näost paistes , kateetrivoolik jnejne…. ja peale selle rinnad nii valusad , et istusingi praktiliselt ülakeha alasti palatis ei kujuta ette kuidas seda oleks teha saanud ühispalatis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 11:50; 25.11 21:40; 26.11 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääb arusaamatuks mis seal eelviimases kommentaaris nõme on????(selles kus inimene ka nautis üksinda palatit)
Mul oli ka esimene keiser kõik nii valus niigi igaltpoolt, näost paistes , kateetrivoolik jnejne…. ja peale selle rinnad nii valusad , et istusingi praktiliselt ülakeha alasti palatis ei kujuta ette kuidas seda oleks teha saanud ühispalatis.

Heh, mis sa mõtled, et neil seal ühispalatis ei ole igalt poolt valus, kateedrivoolik ja rinnad valusad? 🙂 Mõtled tõesti, et neil on huvi sinu voolikut või rindu vahtida? Sa pole vist muus haiglas olnud kui vaid sünnitusmajas – olin rinnaopi järel kah ühispalatis, kateedrid-vereimejad-värgid igaühel küljes ja üks palatikaaslane pidi teisele veel abi kutsuma, kui too enam vetsus ise püsti ei saanud, meist teistest polnud ju ka tõstjaid… (ja kui poleks olnud ühispalat, kaua ta siis seal oleks upakil oodanud?)

Mu palatinaaber õhkas minu beebi öise kisamise peale vaid õnnelikult, et nii tore, et tema enda laps on õdede toas (järelvalve all, kuna sündis puudega). Tõeline Pollyanna, kas pole?

Mitte et perepalati soovis midagi eriskummalist oleks, aga lihtsalt, see “mis elevant minust küll mõtleb”… Teate, iga elevant seal palatis mõtleb OMA haavadest, valutavatest kohtadest ja beebist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 10:36; 25.11 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa su jutu põhimõttest eriti aru. Ma räägin sellest kuidas on mul endal peale sünnitust mugavam ja parem enesetunne. Kas tahan olla ühispalatis ja mõelda sellele , et jumala eest mõni teine sünnitaja saaks ikka perepalati kuna mul seda reaalselt vaja nagu pole, mees ka tuleb ju ainult päeval ja palju ma seal haiglas ikka oma aega veedan vōi võtan võimalusel ja esimese valikuna ikkagi perepalati. Vahet siis pole kas veedan seam aega üksi vōi kaksi. Millest sa järeldad , et ma pole varem haiglas viibinud, kordi ja igaljuhul eelistan olla palatis üksi mind isegi ei huvita kas kambakesi olles keegi mõtleb või vaatab midagi asi on ikkagi enesetundes mis mina tahan kuidas ma end võõraste inimeste keskel tunnen. See et sina oled igasuguste valikute ja võimalustega rahul ka ühispalatis on küll sinu enda asi???? anna aga tuld.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 11:50; 25.11 21:40; 26.11 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal tänatud, et perepalati võtsime, sünnitusmajas olek venis viiepäevaseks. Sai omaette, oma perega olla, lähimaid külalisi vastu võtta ja teisiti ei kujutaks ette ka. Peale sünnitust ju niigi kehva wc-s käia, mul tekkis rinnapõletik ja palavik, mees tassis kapsapea, istusin kapsalehed rindadel, ühispalatis nii – no kuulge.
Last tegime vaid kahekesi ja samuti ei ihka võõraid inimesi asja juurde sünnitusmajas.

No nii nõmedat suhtumist
…annab leida inimeses. Mõttemaailm vajab Sul tugevat ravi!

Oled ehk kuulnud, et inimesed on erinevad, nende privaatsusvajadus samuti. Viis päeva ühispalatis ei soovitaks mina vaenlasele ka. Mine ise ravile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 14:10; 26.11 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ema-lapse palati võimalust pole? Mina võtaks ema-lapse palati, ei peaks kellegagi palatit jagama. Ja perepalati võimalus jääks siis neile, kes tõesti pere jaoks seda vajavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikooli kliinikumis on 13 perepalatit, hinnaks 40€ ööpäev, ja 9 ühispalatit 2 voodiga, tasuta. kardina saab vahele tõmmata, niipalju siis privaatsust. nii seisab kodulehel. ema-lapse omasid pole. kunagi justkui oli, vist siis, kui veel Toomel tegutses, aga küllap ei olnud piisavalt populaarne, et oleks tasunud uude kompleksi neid rajada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry aga, kui antakse võtan perepalati, kuigi mees ööbima ei jää. Ma ei soovi rohkem 100% TÜK ühispalatid olla.
Kuigi see vist igal pool nüüd, mitte ainult Tartus, et teiste külalised istuvad palatis. Mul palatikaaslasel oli kõvasti rahvast ja 2 meest hoolimata, et ma kardina ette tõmbasin selle eest tirisid ja mu voodile istusid. Teised ülejäänud vahtisid mulle otse voodisse ja proovi siis privaatselt last imetada, kui pole selline, kes kus iganes imetada tahaks. Lisaks pisikud (oli jaanuar).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 23:08; 09.12 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no see suhtumine, et perepalat peab jääma ianutl viimastele hädalistele, on kül veider. Perepalatiga onikak ni, et ke sees see mees. Ei ole ju nii, et ülejäändu saadetakse kuuse alla. Ikka on neil palat olemas, voodikoht olemas, koridori peal on ka dušš ja wc, toitlustus samuti olemas. Lihtsal ttuba tuleb kellegagi jagada. ja misk peaks sellel kellelgi teisel suurem õigus olema?

Minul näiteks eismene sünnitus kulges näiliselt kenasti, aga tegelikul tjäi suur platsenta tükk sisse, se eselgus alles 10 h hiljem, m ind viidi puhastusel eja vereülekandele ja intensiivis taastumine. Ega seda ette ei näinud ju. Õnneks oli meil perepalat ja mees jäi lapsega. Tänu sellele sain ka ma öösel ikka palatisse tagasi omaa lapse juurde. Kui oleksin meheta olnud, oleks laps olnud terve öö ämmaemandate juures ja mina temast eraldatud intensiivis.

Teise laspega ma kaalusin ühispalatit ja et mees läheb ikak koju vanema lapse juurde. Aga se eoleks sisuliselt tähendanud, et kohe kui palatisse oleksin jõudnud, oleks pidanud mees ka lahkuma ja mina oleksin kohe peale sünnitust jäänud üksi.

Kõik siin ilmselt teavad, kui väsitav on sünnitus ja tegelikult on ikka väga hea,kui mees saab abiks olla ja naine peale sünnitust natuke puhata. Eriti kui kodus on veel lapsi ja kodus tõenäoliselt enam puhata ei saa.

Miks peaks seda keelama lihtsalt selle tõttu, et keegi teine kuskil jne. Sünnitama minness oleme kõik ühes paadis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry aga, kui antakse võtan perepalati, kuigi mees ööbima ei jää. Ma ei soovi rohkem 100% TÜK ühispalatid olla.
Kuigi see vist igal pool nüüd, mitte ainult Tartus, et teiste külalised istuvad palatis. Mul palatikaaslasel oli kõvasti rahvast ja 2 meest hoolimata, et ma kardina ette tõmbasin selle eest tirisid ja mu voodile istusid. Teised ülejäänud vahtisid mulle otse voodisse ja proovi siis privaatselt last imetada, kui pole selline, kes kus iganes imetada tahaks. Lisaks pisikud (oli jaanuar).

Seda ei oleks sa küll pidanud vaikides kannatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:00; 06.12 14:14; 06.12 19:39; 25.12 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry aga, kui antakse võtan perepalati, kuigi mees ööbima ei jää. Ma ei soovi rohkem 100% TÜK ühispalatid olla.
Kuigi see vist igal pool nüüd, mitte ainult Tartus, et teiste külalised istuvad palatis. Mul palatikaaslasel oli kõvasti rahvast ja 2 meest hoolimata, et ma kardina ette tõmbasin selle eest tirisid ja mu voodile istusid. Teised ülejäänud vahtisid mulle otse voodisse ja proovi siis privaatselt last imetada, kui pole selline, kes kus iganes imetada tahaks. Lisaks pisikud (oli jaanuar).

Seda ei oleks sa küll pidanud vaikides kannatama.

Loll laseb kirikus ka endale peksa anda ja siis kurdab kui kole kõik on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.11 21:28; 04.12 20:52; 19.12 18:23; 21.12 01:48; 25.12 20:12; 25.12 20:14; 06.01 20:42; 17.01 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes saavad perepalati esmajärjekorras esimest korda synnitajad ja minu meelest nii ongi 6ige. Kellel mees haiglasse ööseks ei plaani jääda ei peaks samuti perepalati esmajärjekorras saama. Siis kui esmasynnitajate hulgas tahtjaid pole, siis palun väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 21:00; 06.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps tuli üsna ootamatult enneaegsena. Kuna tugiisikut polnud (ei oskanud arvestada, et sünnitus tuleb 1,5 kuud varem), siis võtsin ema-lapse palati. Sain kenasti hakkama.
Teine kord oli erakorraline keiser – valisin üldpalati. Selle 4 päeva jooksul ei toodud kedagi teist sinna, seega nautisin kõik see haiglasoleku aeg privaatsust. Sain oma keisrihaavaga ise lapse eest hoolitsetud.
Kolmas kord mõtlesin ka üldpalati peale, aga jälle tehti erakorraline keiser ja läks jamaks – ma ei saanud jalgu alla. Tugiisik pidi haiglasse jääma ja nii minu kui ka lapse eest hoolitsema. Võtsingi siis intensiivist välja saades perepalati (õnneks leidus üks ilma wc ja dušita vaba peretuba) – kuigi sel päeval oli palju sünnitajaid (17 last tuli sel kuupäeval seal haiglas ilmale).
Mina soovitan, et vaadake, kuidas olukord pärast sünnitust on – mõni võiks ju kohe koju minna, mõnel on halvasti (peab intensiivis lamama). Ühispalat midagi jubedat ei ole – ma olin enne 3.sünnitust mitu päeva sünnieelses osakonnas – seal olid muidugi kõik ühispalatid. Sain ühe toreda kaassünnitajaga tuttavaks (meil hakati samal päeval sünnitust esile kutsuma). Rahvast käis muidugi palju läbi (osad saadeti veel koju tagasi), aga kõik olid normaalsed ja viisakad inimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin augustis teise lapse. Algusest peale soovisin kohe perepalatit. Polnud üldse plaaniski, et abikaasa ööbiks seal, kuna teismelisel oli võistluste aeg ja vaja sõidutada. Pidin ootama küll 5h sünnitustoas, kui palat vabaneb. Õnneks mul vedas, palatit pakuti mulle esimesena, kuna sünnitasin kiirelt ja esimesena.
Kõrval üürgas teine paarike ja neil oli väga pikk sünnitus ja tahtsid ka perepalatit koos mehega. Kuid jäid ilma, sest ma sain enne lapsega maha 🙂
Ma ütlesin kohe personalile ära, et tuua ainult minu söök.
Väga mõnus oli üle 10 aasta jälle beebiga olla ja 2 päeva tutvuda üksteisega privaatselt perepalatis.
Seda, et teine paar jäi ilma ja kus mees soovis ööbida – no ikka väga külmaks jätab ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin augustis teise lapse. Algusest peale soovisin kohe perepalatit. Polnud üldse plaaniski, et abikaasa ööbiks seal, kuna teismelisel oli võistluste aeg ja vaja sõidutada. Pidin ootama küll 5h sünnitustoas, kui palat vabaneb. Õnneks mul vedas, palatit pakuti mulle esimesena, kuna sünnitasin kiirelt ja esimesena.
Kõrval üürgas teine paarike ja neil oli väga pikk sünnitus ja tahtsid ka perepalatit koos mehega. Kuid jäid ilma, sest ma sain enne lapsega maha ????
Ma ütlesin kohe personalile ära, et tuua ainult minu söök.
Väga mõnus oli üle 10 aasta jälle beebiga olla ja 2 päeva tutvuda üksteisega privaatselt perepalatis.
Seda, et teine paar jäi ilma ja kus mees soovis ööbida – no ikka väga külmaks jätab ????

Eriline tont oled ikka, uskumatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin augustis teise lapse. Algusest peale soovisin kohe perepalatit. Polnud üldse plaaniski, et abikaasa ööbiks seal, kuna teismelisel oli võistluste aeg ja vaja sõidutada. Pidin ootama küll 5h sünnitustoas, kui palat vabaneb. Õnneks mul vedas, palatit pakuti mulle esimesena, kuna sünnitasin kiirelt ja esimesena.
Kõrval üürgas teine paarike ja neil oli väga pikk sünnitus ja tahtsid ka perepalatit koos mehega. Kuid jäid ilma, sest ma sain enne lapsega maha ????
Ma ütlesin kohe personalile ära, et tuua ainult minu söök.
Väga mõnus oli üle 10 aasta jälle beebiga olla ja 2 päeva tutvuda üksteisega privaatselt perepalatis.
Seda, et teine paar jäi ilma ja kus mees soovis ööbida – no ikka väga külmaks jätab ????

Eriline tont oled ikka, uskumatu.

Tagasihoidlikult öeldud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 21:00; 06.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase lapsega võtsin ühispalati, kuna meest ei olnud. Üldiselt polnud vigagi, aga naabril ööbis mees ka palatis ja norskas, mis jube. Ma ei saa aru, kuidas seda ometi lubati. Järgmisel päeval läksin koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et esmajärjekorras peavad saama perepalati esimest korda sünnitama minevad naised, kellel on tugiisikuna mees kaasas. Peale sünnitust olev aeg on hindamatu selle noorpere jaoks. Ma ei kujutaks seda ettegi, kui esmarase peab olema ühispalatis võõrastega ning mees passib kuskil koridoris.
Kui oleks võimalik, siis broneeriks lausa ette need peretoad ükskõik, mis summa eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.12 12:16; 06.12 14:39; 07.12 16:12; 19.12 14:19; 19.12 22:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Dilemma perepalati võtmisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.