Esileht Kodunurk Dimmerdatavad valgustid/pirnid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Dimmerdatavad valgustid/pirnid

Postitas:

Seletage lollile, kuidas teha.

Täpsemalt, vahetan laevalgustid välja ja soovin dimmerdatavat valgust koju. Selleks pean lülitid dimmerdavate lülitite vastu välja vahetama. Kuidas nüüd ikkagi on? Millised valgustid ja mis pirnid pean muretsema? Saan aru, et kui osta tavaline valgusti ja halogeenlambid, siis valgusti ise ei pea olema dimmerdatav? Kuidas on aga tavalise valgustiga, kuhu eraldi osta dimmerdatav pirn? Kas see töötaks või hakkab värelema? Kas dimmerdatav pirn töötab koos ainult dimmerdatava valgustiga? On olemas kohe dimmerdatavad led valgustid koos puldiga, aga need enamasti sellised ufoka kujuga. Seetõttu küsin. Veel kas ledide puhul tuleb ka mingi eraldi toiteplokk, relee vms paigaldada? Kokkuvõttes, kuidas oleks kõige lihtsam see lahendada?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on Ikeas hea valik. seal lausa komplektis need spets puldid ja  pirnid. Tradfri oli vist nimi. Mul nii väike elamine, et ei näinud mõtet osta pulti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei raatsinud valgusteid välja vahetada. Ostsin step funktsiooniga pirnid sisse. Aga kui nagunii valgustid vahetusse lähevad, siis võid muidugi ka dimmerdava lüliti panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bioloogiline dimmerdamine on ka võimalik. Tavalises toidupoes on saadaval: sildil Viru Valge. Ise saab dimmerdada, millal ja kui häguseks läheb.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mingid Ikea seinalambid, kui nuppu keerata, saab hämaramaks teha. Kusjuures ostes ma seda funktsiooni ei märganud, tore üllatus. Ikeas on veel selliseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et kui osta tavaline valgusti ja halogeenlambid

Ma saan aru, et kui sa sedasi talitad, siis vaheta ka oma auto aurumasina vastu ringi.
Täna ei osta mitte keegi enam mingeid halogeenisüsteeme, see on ammu ajalugu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostad dimmerdatavad leedpirnid ja leedidimmeri. Universaalne dimmer sobib ka, aga hõõglambi oma enamamsti mitte (kui vahemiks on näiteks 100-600W, aga sul on max 10w pirn). Leedidimmerid maksavad u 50-70 eurot. Dimmerdatavad pirnid sobivad iga valgusti sisse, kui sokkel on õige. dimmerdatavat valgustit, kuhu ise pirni paned, ei ole olemas. On valmiskujul leedvalgustid, mis on dimmerdatavad, neile ei osteta eraldi dimmerit, kõik on küljes või kaasas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 12:43; 03.12 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas ehituspoes müüakse led-pirne, millel on pakendis juba pult kaasas. 2 või 3 pirni komplekt maksab ca 10 euro ringis. Keerad pirni(d) oma valgusti soklisse ja puldist dimmerdad palju tahad, olematu raha eest. Lisaks saad värve vahetada. Ära mõtle asja keeruliseks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam lahendus, süsteeme on samas sarjas erinevaid. Lisaks veel valik sooja, külma ja neutraalse valguse vahel. Mul on elutoa lüliti väga vale koha peal, puldiga lahenes ka see mure, et tuleb läbi pimeda toa navigeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt sellel pirnil on juurde kirjtatud, et dimmerdatav…kas siis peab mul olema dimmeriga lüliti, et see töötaks?

https://www.bauhaus.ee/led-lamp-osram-vintage-1906-globe-6-5-w.html

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt sellel pirnil on juurde kirjtatud, et dimmerdatav…kas siis peab mul olema dimmeriga lüliti, et see töötaks?

https://www.bauhaus.ee/led-lamp-osram-vintage-1906-globe-6-5-w.html

Sellel on äkki see mingi klõpsimisega  dimmerdamine? Osadel lampidel igaljuhul on selline, et kui järjest mitu korda seinalülitit vajutad, siis muudab valgustugevust, tavaliselt on 3-astmeline see vist. Nii et võibolla polegi sul peale selle pirni midagi rohkem vaja, kui ära õppida lüliti klõpsutamine.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt sellel pirnil on juurde kirjtatud, et dimmerdatav…kas siis peab mul olema dimmeriga lüliti, et see töötaks?

https://www.bauhaus.ee/led-lamp-osram-vintage-1906-globe-6-5-w.html

Sellel on vaja dimmerit, jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 12:43; 03.12 11:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Dimmerdatavad valgustid/pirnid