Esileht Ilu ja tervis Diskreetne probleem-millise arsti juurde pöörduda

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Diskreetne probleem-millise arsti juurde pöörduda

Postitas:
Kägu

Mul on intiimpiirkonda limaskestale tekkinud mingi näsake v nahamoodustis. Ilmselt oleks see võimalik skapelliga kiirelt ära eemaldada, aga ma ei tea nüüd on see günekoloogi v nahaarsti rida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

googelda kondüloomid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt ikkagi günekoloogi teema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eemaldasin endal kogemata raseerimise ajal selle ära. Tuli natuke verd ja oligi unustatud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kondüloom.

Mul oli ka, ma läksin esmalt nahaarsti juurde, sellele ei ole saatekirja vaja. Kuna mul oli see juba häirivalt suur, siis külmutama ei hakatud, vaid nahaarst saatis günekoloogi juurde, kes seda operatsiooni teha oskab, igaüks ei oska ka.

Opp tehti siis kohaliku tuimestusega sealsamas günekoloogi kabinetis. Süstid olid üsna ebameeldivad ja alguses ta püüdis liiga kiiresti tegema hakata, siis ma korraks piuksatasin, ootas veel natuke, siis enam ei tundnud midagi.

Opijärgset hooldust pead ise tegema paar päeva hoolikamalt, voolava veega.

Ma hiljem käisin veel niite eemaldamas, ka seda tehti tuimestusega, aga ma ei mäleta, siis vist enam ei olnud süst, vaid mingi pihusti.

Kui on väga väike mügar, siis on võimalik neid ka kreemiga ravida, mulle kreem ei mõjunud mitte kuidagi.

See ei ole mingi väga harv ja erakordne probleem, nahaarst rääkis mulle, et pole hullu midagi, ta on hirmsamatki olukorda näinud, paljudel hakkavad vohama seoses rasedusega. Et kui muidu on see probleem kontrolli all, siis rasedusega pääseb valla.

Tegemist on papilloomviirusega, väga levinud ja ravitav. Aga ei tohiks liiga kaua häbenema jääda, muidu läheb hulluks.

Minul ei ole pärast ravi enam tagasi tulnud (ptüiptüiptüi). Tõesti ei taha seda rohkem, üsna ebameeldiv.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on papilloomviirusega, väga levinud ja ravitav. Aga ei tohiks liiga kaua häbenema jääda, muidu läheb hulluks.

Ravitav? HPV? Julgen kahelda selles väites.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ravitav? HPV? Julgen kahelda selles väites.

Viirust tõesti organismist enam välja ei saa. Kuid juba avaldunud koldeid saab nö ravida, et saaks neist mingiks perioodiks vabaks kui immuunsüsteem ise neist jagu ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ravitav? HPV? Julgen kahelda selles väites.

no selles mõttes, et kui sul on kondüloom ja see eemaldada, siis seda saab teha nii, et sinna kohe jälle uusi kasvama ei hakka. paraku selleks tuleb eemaldada veidi suurem pind kui vaid see nääps, mis kasvab, sest kui sinna naha sisse jääb veel kolle, siis tuleb tagasi.

Vereringes see paraku on jah, ja kellel on, see peab kindlasti regulaarselt kontrollis käima emakakaelavähi suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ravitav? HPV? Julgen kahelda selles väites.

Viirust tõesti organismist enam välja ei saa. Kuid juba avaldunud koldeid saab nö ravida, et saaks neist mingiks perioodiks vabaks kui immuunsüsteem ise neist jagu ei saa.

Organism suudab päris tihti tegelikult selle HPV viiruse ka organismist täielikult elimineerida. Mitte muidugi kõikidel inimestel ja kogu aeg, aga see on võimalik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Organism suudab päris tihti tegelikult selle HPV viiruse ka organismist täielikult elimineerida. Mitte muidugi kõikidel inimestel ja kogu aeg, aga see on võimalik.

Kas täielikult elimineerida või hoida avaldumast? Sest need on kaks erinevat asja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Organism suudab päris tihti tegelikult selle HPV viiruse ka organismist täielikult elimineerida. Mitte muidugi kõikidel inimestel ja kogu aeg, aga see on võimalik.

Kas täielikult elimineerida või hoida avaldumast? Sest need on kaks erinevat asja.

Jah, ma tean, et need on 2 erinevat asja. Olen arstiks õppinud (küll mitte günekoloogiks, aga ikkagi).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Diskreetne probleem-millise arsti juurde pöörduda