Esileht Hobinurk Disneyland Paris

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Disneyland Paris

Postitas:
Kägu

Oskab keegi aidata paari küsimusega, mis tekkinud.

Kui lihtne on ise Pariisist Disneylandi minna – sain aru, et rong RER A-ga peaks lähedale (kui lähedale?) saama.

Kas pileti hinna sees on juba kõik muud lõbustused ja sõidud (ehk seisa vaid järjekorras ja mine) või on pilet ainult sisse pääsuks ja iga atraktsioon/sõit maksab eraldi? Tean, et olemas on fastpassid, mis siis maksavad eraldi ja saad kindla aja millal minna. Aga muidu?

Kes on käinud kui palju jõuab ühe päevaga läbi käia? Kõndimise peale läheb kindlasti meeletu aeg ja järjekordades seismisega ka. Samas üks päev on parem kui mitte midagi? Midagi kindlasti jõuab ju täispika päevaga teha?

0
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

– Rongiga saab väga lähedale, liini ei mäleta enam.
– hinna sees on atraktsioonid
– sabad on meeletud, aga meile ühest päevast piisas.
Lisaks arvesta sellega, et kohapealne söök on kallis ja kräpp, oma toidukott kulub ära.

+1
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

Rongist ei tea, viidi kohale.
Meile ostis kohalik ka mingi eri käepaelad aga tuttavatel neid polnud ja see seismine ja ootamine on meeletu. Oleneb laste vanusest aga nad ikkagi tüdinevad ja kui on veel kuum ilm , mega rahvas siis…

Aga muidu on tore 🙂
Meile toodi piknikukorv vahepeal mida siis nosisime aga lapsed ikka tahavad seal kohapeal ka ostelda, olin sellega arvestanud juba.

+1
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

Kindlasti minna nädala sees, mitte laup-pühapäev. Ooteaeg ühele atraktsioonile on ca tund, nii et kannatust peab olema. Saab ka niisama ringi jalutada. Kui meie käisime, oli fast pass tasuta, selle pidi ise atraktsiooni juures endale masinast välja laskma ja siis selleks kellaks tagasi minema.
Kohale sai rongiga võrdlemisi mugavalt. Raudteejaamad on täis taskuvargaid, kes on üliosavad kotte avama, raha peaks olema peidus.

+1
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

Me plaanime ka suvel minna. Atraktsioonid on hinna sees ja fastpassid on tasuta, kuid need tuleb seal masinas registreerida ja enne uut fastpassi ei saa kui eelmisel pole käinud. On ka super fastpassid, mille ma lisaks ostsin. Nendega saab teatud atraktsioonidele kohe minna. Usun, et nende erinevate fastpassidega ei pea ainult järjekorras passima ja saab veidi rohkem käia selle päevakese jooksul.

+1
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

Ma ei tea teie grupiliikmete vanust, nii et igaks juhuks mainin, et mina käisin elukaaslasega (2 täiskasvanut) paar aastat tagasi ning meile oli üks päev piisav, et näha ära ja käia kõikidel huvipakkuvatel atraktsioonidel nii Disneyland kui Walt Disney Studios pargis (need on kõrvuti) – seda siis arvatavasti selle tõttu, et käisime septembris/nädala sees (s.t. mitte tippajal) ning titekamatel sõitudel ei käinud ja printsessidega näost-näkku ka kohtuda ei tahtnud (Princess Pavilion – just sellele viimasele oli tol päeval kõige pikem järjekord). Tasuta Fast Passi (põhimõtteliselt lihtsalt ajaline eelbroneering kõige populaarsematele sõitudele) kasutasime vist 2-3 atraktsiooni jaoks. Järjekorras ootasime küll, aga kõige rohkem vist 20-30 min, enamik sõite tol ajal pigem 5-10 min järjekorraga. Mainin küll ära, et olime pargis terve päev – avamisest sulgemiseni.

Neil on oma mobiilirakendus ka kus näitab umbkaudselt järjekordasid, nii et selle järgi saab päeva jooksul otsustada ka, et nt sellele lähme kohe aga tollele võtame Fast Passi jne.
https://www.disneylandparis.com/en-us/mobile-app/

Paratamatult on mingid atraktsioonid remondiks kinni, siit saab kuude kaupa seda nimekirja näha
https://www.disneylandparis.com/en-us/eep

RER A rongi peatus on parkide sissepääsudele väga lähedal – u 500 m/2 min jalutuskäigu kaugusel – ning pole eriti võimalust, et sa ei saa aru kuhu minna, sest sildid on igal pool ning 99% inimestest rongil lähevad samasse kohta kui sina.

+2
0
Please wait...


Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Disneyland Paris

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.