Esileht Koolilaps distantsõpe eraldi õppevormiks

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: distantsõpe eraldi õppevormiks

Postitas:

Teemaalgataja olen – ma ei mõtelnudki, et see mingi valdav õpe oleks. Hoopiski mitte – oma lapsi ma eelistaks ikka päris koolis saata. Tegelikult lausa väga ootan kooli….. Juba sellest igapäevasest tavalisest liikumisest punktist A punkti B tunneme puudust (meil käis see jala või tõuksi-rattaga).
Lihtsalt mõtlesin, et see oleks mõne kooli juures lisavõimalusena. Et mingitel juhtudel oleks võimalik seda kasutada ja et oleks olemas kogemus ja õppeprogramm, mida kriisisituatsioonis teistele ajutiselt edasi anda.
Lisavõimalus, mitte mingil juhul kohustus.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.04 19:51; 01.04 22:27; 04.04 22:32; 04.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, distantseerume! Distantsõpe, distantstöö, distantsarmastus, distantspulmad, distantsperekond, distantsviljastamine, distantslapsed, distantssurm, distantsmatused…

Sinu ärritus on pisut naljakas. Ilmselt on sulle praegune olukord mingis mõttes väga raske?

Aga väga hea teemaalgatus! Minu lapsed samamoodi täiesti naudivad praegust õpet … ise mõtlen, et kui õppimine sedasi jääkski kestma (kui eriolukord lõpeb) ja samas saaks lapsed panna ka mõnda huviringi, mis neile väga meeldib, saata lõpuks taas vanaema juurde, sõpradega jälle mängida – siis ei jääks selles “sotsialiseerumises” küll mitte midagi puudu.
Mul oleks vaimselt terved, puhanud ja õnnelikud lapsed. Füüsiliselt terved ka, sest koolist korjavad nad ikka väga tihti viiruseid.

Tõesti oleks super, kui saaks edaspidi ka (kasvõi osalist) distantsõpet rakendada.

Haridussüsteem vajaksi uuendamist ja pealegi – pärast seda kriisi ei ole ükski kool nagunii samasugune kui enne. Kui inimesed suudavad lõpuks aru saada, et kõik me oleme erinevad, meile sobivad erinevad asjad. Kes naudib kooli ja seltskonda, kes naudib pigem omaette nokitsemist, 1-2 sõbra seltskonda ja suurt gruppi väldiks. Ja kumbki tüüp pole teisest HALVEM (ega lumehelbeke vms sõimusõna), lihtsalt iseloomud ja vajadused on erinevad.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.04 22:38; 04.04 22:46; 04.04 22:47; 04.04 22:49; 04.04 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen – ma ei mõtelnudki, et see mingi valdav õpe oleks. Hoopiski mitte – oma lapsi ma eelistaks ikka päris koolis saata. Tegelikult lausa väga ootan kooli….. Juba sellest igapäevasest tavalisest liikumisest punktist A punkti B tunneme puudust (meil käis see jala või tõuksi-rattaga).

Lihtsalt mõtlesin, et see oleks mõne kooli juures lisavõimalusena. Et mingitel juhtudel oleks võimalik seda kasutada ja et oleks olemas kogemus ja õppeprogramm, mida kriisisituatsioonis teistele ajutiselt edasi anda.

Lisavõimalus, mitte mingil juhul kohustus.

Aga mis takistab teil praegu tekitamast mingit toredat rutiini? Liikumine on välistatud? 🙂 Miks meeleheitlikult korrutad ise “soovin lapsi ruttu kooli saata”?

Niisama uurin, tekkisid need küsimused sinu juttu lugedes …

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.04 22:38; 04.04 22:46; 04.04 22:47; 04.04 22:49; 04.04 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, distantseerume! Distantsõpe, distantstöö, distantsarmastus, distantspulmad, distantsperekond, distantsviljastamine, distantslapsed, distantssurm, distantsmatused…

Sinu ärritus on pisut naljakas. Ilmselt on sulle praegune olukord mingis mõttes väga raske?

Aga väga hea teemaalgatus! Minu lapsed samamoodi täiesti naudivad praegust õpet … ise mõtlen, et kui õppimine sedasi jääkski kestma (kui eriolukord lõpeb) ja samas saaks lapsed panna ka mõnda huviringi, mis neile väga meeldib, saata lõpuks taas vanaema juurde, sõpradega jälle mängida – siis ei jääks selles “sotsialiseerumises” küll mitte midagi puudu.

Mul oleks vaimselt terved, puhanud ja õnnelikud lapsed. Füüsiliselt terved ka, sest koolist korjavad nad ikka väga tihti viiruseid.

Tõesti oleks super, kui saaks edaspidi ka (kasvõi osalist) distantsõpet rakendada.

Haridussüsteem vajaksi uuendamist ja pealegi – pärast seda kriisi ei ole ükski kool nagunii samasugune kui enne. Kui inimesed suudavad lõpuks aru saada, et kõik me oleme erinevad, meile sobivad erinevad asjad. Kes naudib kooli ja seltskonda, kes naudib pigem omaette nokitsemist, 1-2 sõbra seltskonda ja suurt gruppi väldiks. Ja kumbki tüüp pole teisest HALVEM (ega lumehelbeke vms sõimusõna), lihtsalt iseloomud ja vajadused on erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.04 22:38; 04.04 22:46; 04.04 22:47; 04.04 22:49; 04.04 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen – ma ei mõtelnudki, et see mingi valdav õpe oleks. Hoopiski mitte – oma lapsi ma eelistaks ikka päris koolis saata. Tegelikult lausa väga ootan kooli….. Juba sellest igapäevasest tavalisest liikumisest punktist A punkti B tunneme puudust (meil käis see jala või tõuksi-rattaga).

Lihtsalt mõtlesin, et see oleks mõne kooli juures lisavõimalusena. Et mingitel juhtudel oleks võimalik seda kasutada ja et oleks olemas kogemus ja õppeprogramm, mida kriisisituatsioonis teistele ajutiselt edasi anda.

Lisavõimalus, mitte mingil juhul kohustus.

Lisaks, mis asi on “päris kool”. Kas see on mingi ainuõige kooli variant? Kes selle on nõnda paika pannud? Kas praegune on “mängu kool”? Kas lapsed jäävad lolliks sellel distantsõppel? 🙂 Hästi jääb mulje, et oled taibanud mingit olulist muutuskohta meie ühiskonnas, aga samas mingil põhjusel tunned vajadust rõhutada “meile sobib see päris kool”

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.04 22:38; 04.04 22:46; 04.04 22:47; 04.04 22:49; 04.04 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen – ma ei mõtelnudki, et see mingi valdav õpe oleks. Hoopiski mitte – oma lapsi ma eelistaks ikka päris koolis saata. Tegelikult lausa väga ootan kooli….. Juba sellest igapäevasest tavalisest liikumisest punktist A punkti B tunneme puudust (meil käis see jala või tõuksi-rattaga).

Lihtsalt mõtlesin, et see oleks mõne kooli juures lisavõimalusena. Et mingitel juhtudel oleks võimalik seda kasutada ja et oleks olemas kogemus ja õppeprogramm, mida kriisisituatsioonis teistele ajutiselt edasi anda.

Lisavõimalus, mitte mingil juhul kohustus.

Aga mis takistab teil praegu tekitamast mingit toredat rutiini? Liikumine on välistatud? ???? Miks meeleheitlikult korrutad ise “soovin lapsi ruttu kooli saata”?

Niisama uurin, tekkisid need küsimused sinu juttu lugedes …

Ei ole välistatud. Me kõik teeme iga päev trenni. Põhikooli lõpuosa laps lausa 1,5-2 tundi päevas. AGA muu aja ta liigub köögist tuppa, toast kööki ja selline “loomulik” liikumine ehk liikumine erinevate asutuste vahel (kool, trenn, kodu, sõbrad) – seda ei ole.
Edasi tabasid naelapead – mul on väga omamoodi suhe selle päris kodusolekuga ja elu on näidanud, et lisaks paljudele plussidele on sel ka omad miinused aga kõiki neid paljastada ma siin ei saa, läheb liiga äratuntavaks 🙂
Aga ma ikka kokkuvõttes rõhutan – selline võimalus võiks ju olla paari kooli juures 🙂

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.04 19:51; 01.04 22:27; 04.04 22:32; 04.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen – ma ei mõtelnudki, et see mingi valdav õpe oleks. Hoopiski mitte – oma lapsi ma eelistaks ikka päris koolis saata. Tegelikult lausa väga ootan kooli….. Juba sellest igapäevasest tavalisest liikumisest punktist A punkti B tunneme puudust (meil käis see jala või tõuksi-rattaga).

Lihtsalt mõtlesin, et see oleks mõne kooli juures lisavõimalusena. Et mingitel juhtudel oleks võimalik seda kasutada ja et oleks olemas kogemus ja õppeprogramm, mida kriisisituatsioonis teistele ajutiselt edasi anda.

Lisavõimalus, mitte mingil juhul kohustus.

Aga mis takistab teil praegu tekitamast mingit toredat rutiini? Liikumine on välistatud? ???? Miks meeleheitlikult korrutad ise “soovin lapsi ruttu kooli saata”?

Niisama uurin, tekkisid need küsimused sinu juttu lugedes …

Ei ole välistatud. Me kõik teeme iga päev trenni. Põhikooli lõpuosa laps lausa 1,5-2 tundi päevas. AGA muu aja ta liigub köögist tuppa, toast kööki ja selline “loomulik” liikumine ehk liikumine erinevate asutuste vahel (kool, trenn, kodu, sõbrad) – seda ei ole.

Edasi tabasid naelapead – mul on väga omamoodi suhe selle päris kodusolekuga ja elu on näidanud, et lisaks paljudele plussidele on sel ka omad miinused aga kõiki neid paljastada ma siin ei saa, läheb liiga äratuntavaks ????

Aga ma ikka kokkuvõttes rõhutan – selline võimalus võiks ju olla paari kooli juures ????

Ok, selge. Ma üldse mitte halva pärast. Eks ongi jah igalühel plussid ja miinused ning praegu paljud avastavadki, mis need nende jaoks on. Sinu mõtet igati toetan, et distantsõppe võimalus võiks täitsa ametlikult olla.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.04 22:38; 04.04 22:46; 04.04 22:47; 04.04 22:49; 04.04 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, distantseerume! Distantsõpe, distantstöö, distantsarmastus, distantspulmad, distantsperekond, distantsviljastamine, distantslapsed, distantssurm, distantsmatused…

Aga kui inimestel pole enamasti teineteisega muud jagada kui ainult oma stressi, ärakasutamis- ja ärapanemissoovi. Elementaarset praktilist nõugi on kade jagada.
Siis on parem distantseeruda.
Boonusena saavad kõik ise valida aega ja kohta, kus õpivad ja õpetavad, sest internet on ju kõikjal.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 13:42; 03.04 20:27; 03.04 20:32; 05.04 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vanema soovil koduõpe on ju olemas. Koostad lapsele IÕK ja õpetad ise. See eeldab enamasti küll kodusolemist vanemalt ja he

jah, koduõpe on olemas jah. aga ma mõtlen just organiseeritud distantsõpet. kus põhiosa õppe organiseerimisest jääb koolile.

Et siis veel üks ülesanne koolile ja õpetajatele selga, sest sinu nunnu “ei talu mürarikast keskkonda”?
Õpetajad tükkis täiega ju nii vastikud, miks sa neilt nüüd teenet tahad?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vanema soovil koduõpe on ju olemas. Koostad lapsele IÕK ja õpetad ise. See eeldab enamasti küll kodusolemist vanemalt ja he

jah, koduõpe on olemas jah. aga ma mõtlen just organiseeritud distantsõpet. kus põhiosa õppe organiseerimisest jääb koolile.

Et siis veel üks ülesanne koolile ja õpetajatele selga, sest sinu nunnu “ei talu mürarikast keskkonda”?

Mitte veel üks ülesanne vaid ainuke ülesanne. Ma saan teemaalgataja ideest aru nii, et see oleks täiesti eraldi kool ning ülejäänud koolide õpilasi ega õpetajaid ei mõjutaks kuidagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 19:14; 17.04 15:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps distantsõpe eraldi õppevormiks