Esileht Koolilaps Distantsõppest tekkinud lüngad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Distantsõppest tekkinud lüngad

Postitas:

Tere! Minul on 7. klassis käiv poeg, kes on distantsõppe tõttu peaaegu igas aines täielikult järje kaotanud. Suudan ise teda mõningates ainetes aidata, kuid tunnen, et näiteks matemaatikas ei ole minu selgitused enam piisavad. Kuidas ma saaksin enda poega järje peale aidata? Kas peaksin palkama eraõpetaja? Kuidas te distantsõppega toime tulete?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 17:06; 17.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oma õpetaja ei tee konsultatsioone? Mul ei ole oma seitsmendiku distantsõppest aimugi, ise tegeleb. Sekkun siis, kui tuleb väga halb hinne või mõni märkus.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul on 7. klassis käiv poeg, kes on distantsõppe tõttu peaaegu igas aines täielikult järje kaotanud. Suudan ise teda mõningates ainetes aidata, kuid tunnen, et näiteks matemaatikas ei ole minu selgitused enam piisavad. Kuidas ma saaksin enda poega järje peale aidata? Kas peaksin palkama eraõpetaja? Kuidas te distantsõppega toime tulete?

Eraõps.  Mina ise võtsin omale mata Eraõpsi 9 klassis, kuigi puudujääk oli varem.  Ema lihtsalt nõustus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagage Tallinna põhikooli matemaatika eraõpetajate kontakte. Palun. Vaja 6. klassi oma järgi aidata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koolidel on ju õigus ka kontaktõppes järelaitamistunde teha praegu – ehk saaks kooliga suhelda? Kui sealt abi ei saa, siis kindlasti eraõpetaja

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul on 7. klassis käiv poeg, kes on distantsõppe tõttu peaaegu igas aines täielikult järje kaotanud. Suudan ise teda mõningates ainetes aidata, kuid tunnen, et näiteks matemaatikas ei ole minu selgitused enam piisavad. Kuidas ma saaksin enda poega järje peale aidata? Kas peaksin palkama eraõpetaja? Kuidas te distantsõppega toime tulete?

Küsi kõigepealt oma õpetajalt konsultatsioone ja kui ta ei tee siis jah eraõpetaja. Mul samuti lapsed 7.klassis, praegu üsna lihtne osa , no jah minule lineaarvõrrandid. Muidugi meil vanematel on keeruline seletada, olen ise seletanud ja meil õpetaja teeb ka konsultatsioone, oleme hakkama saanud. Aidata on ikka ka teistes õppeainetes tarvis. Vanaema aitab vene keeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kool jagas sellist linki https://mentornaut.ee

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsime eraõpetaja Mentornautist https://mentornaut.ee ning laps on super rahul!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 17:06; 17.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Distantsõppest tekkinud lüngad