Esileht Beebi ja mitmikud dokumendifoto beebile

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: dokumendifoto beebile

Postitas:
marii3

Palun soovitusi kus ja kuidas teha foto 2 kuusele ID-kaardi jaoks. Kas keegi on äkki ise teinud kodus ja kas selline foto sobiks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: dokumendifoto beebile

kasuta otsingut

Please wait...
Postitas:
Kägu

foto saad teha Viru Keskuses, fotopoes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegime esimesele lapsele kodus umbes 3-4 kuuselt. Valge voodilina peale panime lapse pikali ja siis klõpsutasime palju pilte teha. Valisime 2 parimat ja siis lasime ilmutada ühe neist dokumendifotona.

Please wait...
Postitas:
RM30

Mina käisin roccas. Hoidsin beebit istuvas asendis, tehti mitu pilti ja valisin parema vålja. Midagi keerulist ei olnud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie tegime ID-kaarti vormistades kohapeal fotoboksis ja tulid v2ga ilusad pildid. Seda on muidugi v6imalik teha siis kui beebi juba pead hoiab.

Please wait...
Postitas:
Mlyh

Meie tegime Photopointis Rocca Al Mare keskuses: http://www.photopoint.ee/et/info/teenuste-hinnad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tegin Fotohausis, Tallinnas. Selle fotoboksiga ei hakanud jamama, laps oli siis 2kuune.

Please wait...
Postitas:
tipsu223

tegime mõlemale lapsele passid praktiliselt kohe peale sündi (ID kaartil mõtet ei näinud, passil ikka rohkem funktsioone) ja pildid kodus põrandal, laps valgel linal pikali. Tegime väga palju pilte ja andsime koos mälukaartiga fotopoodi, nad seal siis valisid parima ja \”tuunisid\” sobilikuks, sest lahtiste silmadega päris otsevaadet on vastsündinul ikka päris raske saada

Please wait...
Postitas:
jeanette

Mina tegin Lasnamäe Centrumis olevas fotopoes, väga mugav oli. Lapsest tehti pilt, kui ta istus turvahällis ja pärast Photoshopiti taust valgeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegime Viru Keskuse Fotoluksis. Mina hoidsin beebit nn. istumas. Laps oli siis 3-kuune umbes.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Beebi ja mitmikud dokumendifoto beebile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.