Esileht Pereelu ja suhted domineeriv naine ja sussist mees

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: domineeriv naine ja sussist mees

Postitas:

Vaatan siin seda pulmasaadet ja suht kiirelt tuli pähe, et kauidas selline suhe toimib ja kas toimib? Ma ise olen ka üsna domineeriv ja pigem meeldib kui minu visiooni järgi asju aetakse. Olen küll end ajaga üritanud parandada just suhtes olles, kuna minuarust see väga hea ei ole, aga no iseloomu vastu ei saa. Ja lisaks mulle on alati sümpatiseerinud pigem tugeva isiksusega mehed nagu ma ise, sussid pole kunagi huvi pakkunud. Aga vbl siin on ka see põhjus miks ma 32 ja endiselt vaba ja vallaline, ehk peangi ma kui domineerivam pool vaatama leebeid järeleandlike mehi, kes minu kapriise suudaks taluda ilma vastulauseteta, mis paraku tihti tüli üles kütavad.

Kellel on kogemusi sellises suhtes, kuidas need toiminud on?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 21:15; 29.02 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanemad on sellise variandi musternäidis. Ema on domineerija ja isa leebem ja järeleandlikum. Mulle tundub, et selline suhtedünaamika toimib hästi. Ma ei kujuta ette, kui kaks domineerija kokku läheksid..

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimivad ainult kaks võimalust, kas mõlemad on võimelised koostööks ehk siis mõlemad on “sussid” või on üks domineeriv ja teine mitte. Olukord, kus mõlemad on kanged, viib tülide ja kaklusteni. Ja domineerimine ei ole sugugi iseloomu viga, domineerimine on võimalik siis kui inimesel on võim tunduvalt tähtsam kui armastus. Domineeriv inimene ei armasta ja ei oskagi armastada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja on ka domineerivam naine. Plussid on kindlasti see, et naine on selgrooga, et näiteks kui on mingi jama läheb ise klaarima, mitte ei oota mehe tuge. Naine pole hädapätakas, kel vaja kogu aeg kätt hoida.
Aga on ka miinused. Liikumisele pannakse nn piirangud. Oma hobisid ei tohi olla, sõpru ka võimalikult vähem, väljaskäimistel peab olema põhjendus. Kui istud kodus, siis võib ilmselt suhe päris kaua püsida.
naise exid on olnud kõik suht isased ja kohe suhtealguses on toimunud suured tülid ja kaua pole need kestnud.
Lisaks võib nn alluval mehel olla mingi fetish domineeriva naise puhul nt voodis

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Domineerijad inimesed on lihtsalt ebameeldivad, olgu mees või naine. Seega pole ka ime kui selline inimene on üksik.
Ja kui sellisel on pikaajaline partner, on see tihti hästi leebe ja leplik ja südamlik inimene, kes isegi nõias suudab inglit näha.
Selliste paaride puhul tekib alati mõte, et see “suss” pool vääriks paremat ja et dominantsel on vedanud et on leidnud kellegi, kes suudab teda taluda.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste paaride puhul tekib alati mõte, et see “suss” pool vääriks paremat ja et dominantsel on vedanud et on leidnud kellegi, kes suudab teda taluda.

Usun, et vedanud on mõlemal, täiendavad kenasti teineteist. Mu rahulik mees ei salgagi, et väga mugav on nn tuhvlialune olla. Ja mina tunnistan jälle, et tõesti on tore elada mehe kõrval, kes igast mu paanikaosakonnast numbrit ei tee ja tasakaalukalt edasi toimetab või muheda huumoriga mu maa peale tagasi toob. Tema kõrval olen minagi aru saanud, et ei tasu igast tühjast tuld võtta ning olen aastatega palju “normaalsemaks” muutunud. Koostöö toimib meil hästi. Kumbki on mängu pannud oma tugevused ja vastu saanud selle, et teine pool aktsepteerib tema nõrkusi. Sest sussil on ju ka puudusi, näiteks see, et mingit arengut ega etteplaneerimist ei toimu, lastagu tal rahulikult status quo’d nautida. Domineerija nügib ta jälle mugavustsoonist välja, samas, nagu siin eelmine Kägu just kirjutas, klaarib domineerija paljud jamad ise ära, ilma et mees peaks vaeva nägema, ei ole hädapätakas, kellel kätt peaks hoidma. Uskuge, paljud pealtnäha “tuhvlialused” oskavad just seda külge väga hinnata ja on lausa uhked oma sõprade ees aktiivse naise üle. Koos on mõlemad edukamad ja õnnelikumad kui teineteiseta.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks domineerivat = pidevad ütlemised ja kaklused.

Kaks sussi ka ei sobi – siis jääb elu seisma!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:40; 27.02 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks domineerivat = pidevad ütlemised ja kaklused.

Kaks sussi ka ei sobi – siis jääb elu seisma!

Toimivad ainult kaks võimalust, kas mõlemad on võimelised koostööks ehk siis mõlemad on “sussid” või on üks domineeriv ja teine mitte. Olukord, kus mõlemad on kanged, viib tülide ja kaklusteni. Ja domineerimine ei ole sugugi iseloomu viga, domineerimine on võimalik siis kui inimesel on võim tunduvalt tähtsam kui armastus. Domineeriv inimene ei armasta ja ei oskagi armastada.

Ei ole nõus – nii mõnigi võimukas tüüp on ülihoolitsev, truu, armastav oma lähedaste vastu. Nagu päike, kelle paistel end soojendatakse…

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:40; 27.02 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen samuti see, kes määrab kapi paiga.
Vaene mees, tihti tõdeb , et mul aina õigus.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka tugevamast puust, aga susse ei talu mujal kui jalas.

Minu tugevus ei avaldu avalikus kohas mehe igakülgses häbistamises – korraldamist, paikapanemist või temast üle sõitmist jt.

Minu tugevus seisneb mehe toetamises mehena, sest tuhvlialune mees teeb mulle häbi, et kas ma paremat ei suutnudki leida!

Kodus väljendan oma soove ja ebameeldivusi ja ootan seda sama ka mehelt. Igas tülis pole mulle võit tähtsam mõlemale aktsepteeritavast lahendusest. Kui olen meest solvanud, soovin sellest temalt kuulda otsesõnu (vähesed muidugi väljendavad ennast või näitavad muul moel välja, et solvusid) ja teist korda ma sama viga ei tee.

Oma asjad saan suurel määral ise korraldatud, millega häda, pöördun kohe mehe juurde arutlema, abi järele, (aga aitamine seal, kus ise väga hästi hakkama saan, mind lausa ärritab).

Korraldan kerge vaevaga kõik koduse ja ühised üritused. Mehe asjaajamistes oskan jääda assistendiks ja ei trügi esiplaanile, ometi meeldib mulle, kui tal kupli all mõtted ja visioonid liiguvad ja käed jalad mõne töö suunas.

Mulle sobib ainult võrdsete tugevate liit (kirglik, konstruktiivne, aga piirides püsiv vaidlus pole minu majapidapidamises tabu).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehi, kes minu kapriise suudaks taluda ilma vastulauseteta,

……….

mehe kõrval, kes igast mu paanikaosakonnast numbrit ei tee ja tasakaalukalt edasi toimetab

Mul tekkis küll praegu selline tunne, et käod ajavad totaalselt segi domineerimise ja talla all olemise.

Kas kapriisid on mingi domineerimine teie arust? See ei ole domineerimine, see on pigem vaimne vägivald.
“Kapriisne” on kala tähtkuju-tüüpi-naine, kes hakkab nutma, kui keegi tema jänkupoisi maha laseb – see on pigem kapriis. Aga süüa on ju vaja.

Aga mitte mingi nõmetsemine ei ole kapriis.

See paanikaosakonna kägu – sama teema. Tee omale selgeks, et tegelikult oled hoopis sina ise ju täiesti kindlalt mehe talla all.
Vblla sa pole küll nii vägivaldne, kui teemaalgataja, selle pärast teil see asi ka vanaviisi ja rahulikult edasi veereb.
Aga selline mees pole kindlasti suss. See on karavanimees, kes koera haukumisele tähelepanu ei pööra ja ajab oma asja edasi.

Neid nimetatakse mõnikord ka alfaisasteks.

P.S. Pulmasaadet pole näinud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga selline mees pole kindlasti suss

Lollus. Kui mees naisest nelja jalaga üle ei trambi oma tahtmistes, siis ta on alaväärne suss, kelle pärast igal normaalsel naisel on piinlik.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres olen mina (naine) pigem see asjade liikumapanija ja otsustaja. Ehk pigem siis domineeriva loomuga.

Minu mees on vastukaaluks minule tasakaalukas analüüsiv planeerija, alati stabiilne ja kaine mõistusega. Tema tagasihoidlikkus ei tee tast mitte kuidagi sussi.

Ma olen tormakas ja kipub vahel teistest teerullina üle sõitma, kui mingit asja väga väga tahan omamoodi teha, aga üldiselt suudan ennast pidurdada. Kuna tean, et mul see omadus on, siis teadvustan seda ja taltsutan, olulisi asju ikka päris üksi ei otsusta, kuigi kiusatus on. Idee poolest saaksin tast ka üle sõita ja teha nagu tahan, ta on väärikas ja ei hakkaks protsessima ja tülitsema. Aga no see poleks kooselu. Vahel on mul VÄGA raske alla neelata seda, et ta ongi mingis asjas teisel meelel. Õnneks tuleb seda harva ette.

Mul on olnud kunagi samasuguse tulise loomusega elukaaslane. Päris hull sõjatanner oli meil kodus.

Nii et meil see kooslus toimib. Kui ma kujutan ette, et mul oleks endasarnane inimene kõrval- ei tundu eriti tore 😀 Kui iga tapeedivalimine oleks nagu valiks presidenti…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereelu eestvedaja saab olla ka lugupidaval viisil.
Selleks on vaja kokkuleppeid.
Siin on domineerimine pigem toodud välja negatiivse isikuomadusena, aga tegelikult võib see olla vägagi edasiviiv jõud.
Meil on nt valdkonnad ajapikku ära jagunenud, kus veab rohkem üks ja kus teine.

Mulle pole ka kunagi meeldinud, et neid mehi, kes tasasema loomuga, sussideks nimetatakse.
Mu oma isa oli nt selle hinnangu järgi suss, mis suss, aga suhtun temasse suure austusega, sest paremat isa ja targemat, tasakaalus inimest pole elus kohanud. Abielul olid tõusud ja mõõnad, aga see kestis 42 a.
Ema oli sisi nö domineeriv, aga reisisime kohtades, kus enamus peresid sel ajal ei käinud ja meil oli väga ilus kodu, peretraditsioonid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on domineerimised jaotatud.

Mida koju süüa osta – absoluutselt domineerin mina, sest mees võiks elada saiakestest ja limonaadist, aga samas ta töötab suure toidupoega samas hoones. Järelikult teen mina talle nimekirja ja kui ta ka lisab sinna endale midagi oma maitse järgi, siis kui ta ei leia midagi minu nimekirjast, siis ta helistab mulle ja ma ütlen talle, mida teha, mitte ei hakka ta selles asjas mingeid otsuseid vastu võtma – näiteks, et kana asemel võtab kalkuni.

Mina domineerin ka aiakujunduse asjus. Jääb nii, nagu mina ütlen. Me reisime sinna, kuhu mina ütlen ja mees ei ole seni veel avaldanud rahulolematust, sest ma ju arvestan oma kogemustega selles osas, et mis talle varem meeldinud on. Mina otsustan, millal ta puhkuse võtab, sest temal on täiesti kama. Mina otsustan, mida me kellelegi pühadeks-sünnipäevadeks kingime.

Neid asju on muidugi veel.

Samas mees domineerib selles osas, mida me elutoa telekast vaatame. Kui see mulle ei meeldi, lähen mina teise tuppa ja vaatan sealt, mida tahan. Mees otsustab kõik mugavusostud – näiteks tuleb koju uue teleka või massaažitugitooli või parema vanni või suitsuahjuga. Mees otsustab ja teatab mulle, kui on aeg teha suurpuhastust ning võtab seda tegevust eest. Mees otsustab, kas ja millal võtame uue koera või kassi.

Loomulikult on ülipalju asju, milles me kumbki ei domineeri, sest oleme ühel meelel.

Samas oleks ülitüütu seista keset Selverit ja vahetada lauseid: “mis sa süüa tahad…mul on ükskõik…mul ka…kas võtame siis kana…no kui sa tahad…aga mida sa tahad….mul ükskõik, võta midagi…mul ka ükskõik” jne jne või astuda pikka arutellu teemal, millises hotellis me sihtriigis ööbime. Või arutlema teetassi taga, kas toakask tuleb telekast vasakule või paremale. Miks sellega peaksid kaks inimest oma aja kinni panema, kui piisab, kui otsustab üks, keda mõlemad on nö volitanud 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:27; 28.02 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina domineerin ka aiakujunduse asjus. Jääb nii, nagu mina ütlen.

Need (minu arvamus = totakad) päkapikud siis teil sinna aeda ilmselt ka jäävad.
Maastikuarhitektuurist või taimekasvatusest pole sa muidugi midagi kuulnudki?

Keset Selverit, kui teil selline situatsioon tekib, siis pole sa ilmselt ka kokkamisest midagi kuulnud.
Kel vähegi söögitegemispisik sees, see oskab ALATI midagi leida, pakkuda, avastada…
Proovi kasvõi minevikust Salme Massot või tänapäevast Angelica Udekülli, mõelda, nendega selline trikk ei lähe iialgi läbi.
Tal on ju “pisik” sees ja see ongi see õige asi.

Kuidas selline mitteloominguline inimene saaks domineerida? MILLE baasil? Et su ema tegi magushapu kana vahel ka kalkunifileest?
No thanks. Need on erinevad asjad.

Sry, aga see “jääb nii nagu mina ütlen” tundub taas mulle pisut vägivallana.
Vaimse vägivallana, jälle.
Sa tahad mingeid asju, aga sa isegi ei tea, miks sa neid tahad.
Põhimõtteliselt tahad, et “keegi olla” või et “teada asju paremini, kui mees”. Minuarust sa ei tea, sa lihtsalt sõidad selga ja teisele poolele on kodurahu olulisem.

Aga sa võid ju proovida põikpeale selgitada.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina domineerin ka aiakujunduse asjus. Jääb nii, nagu mina ütlen.

Need (minu arvamus = totakad) päkapikud siis teil sinna aeda ilmselt ka jäävad.

Maastikuarhitektuurist või taimekasvatusest pole sa muidugi midagi kuulnudki?

Keset Selverit, kui teil selline situatsioon tekib, siis pole sa ilmselt ka kokkamisest midagi kuulnud.

Kel vähegi söögitegemispisik sees, see oskab ALATI midagi leida, pakkuda, avastada…

Proovi kasvõi minevikust Salme Massot või tänapäevast Angelica Udekülli, mõelda, nendega selline trikk ei lähe iialgi läbi.

Tal on ju “pisik” sees ja see ongi see õige asi.

Kuidas selline mitteloominguline inimene saaks domineerida? MILLE baasil? Et su ema tegi magushapu kana vahel ka kalkunifileest?

No thanks. Need on erinevad asjad.

Sry, aga see “jääb nii nagu mina ütlen” tundub taas mulle pisut vägivallana.

Vaimse vägivallana, jälle.

Sa tahad mingeid asju, aga sa isegi ei tea, miks sa neid tahad.

Põhimõtteliselt tahad, et “keegi olla” või et “teada asju paremini, kui mees”. Minuarust sa ei tea, sa lihtsalt sõidad selga ja teisele poolele on kodurahu olulisem.

Aga sa võid ju proovida põikpeale selgitada.

Krt, Ants, sa muidu tundud suht mõistlik tüüp olevat, aga nüüd panid küll veits puusse….täis oled v?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saaks mõnda aega suss mehega elatud, aga päris kindlasti hakkaks see mind üks hetk häirima. Ma ei tunneks end naisena ja meest mehena. Rollid oleks vahetunud ja ma mehe rollis olla enam ei taha. Liiga domineeriv mees hakkaks ka närvidele käima. Tegelikult sobib mulle kõige rohkem ilmselt nii, et mõlemad on ühtmoodi tugevad või siis nõrgad. Pole domineerijat ega ka alluvat. Üldiselt tundub, et peres olen mina siiski veidi rohkem see otsustaja pool, et kui ma midagi ei taha, siis ka ei toimu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maastikuarhitektuurist või taimekasvatusest pole sa muidugi midagi kuulnudki?

Ants. Mis sul juhtus? Mis pagana päkapikud 🙂
Ma olen eluaeg kevadest sügiseni maal elanud, eestiaegse haridusega aednikust vanaema ja aiandusagronoomist tädi käe all. Endal mul pole aiandusharidust tõepoolest.

Küll aga 20+ aastat toitlustustöö kogemust. Nii kontrollasutusest, toiduainetetööstusest kui ka toitlustusasutustest siin riigis ja mujal ja 2 meistrikursust Itaalias ja Portugalis a 4 kuud) kui ka vastav haridus TPIst.

Kas sul on palavik või miski?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 20:27; 28.02 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antsu meelest on maastikuarhitekt nii ilus sõna ja väga elitaarne amet. Ta ei tea, et täna on paljudel inimestel, kes aiaga majas elavad, juba ka maastikuehitaja või aedniku paberid, eriala on popp ja teadmine mõnusa ajaga kättesaadav. Pluss aiasaated, kirjandus, blogid jne.
Ta arvab ka, et kokkamine on kõrgem pilotaaž, (Magushapu kana) mida keskmine eestlane ei valda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, N, vihkan toidutegemist, igaõhtust leiutamust, mida süüa, eriti vihkan tühja pilguga toidupoes kondamist, et mida siis tänaseks. Üldiselt saan köögis hakkama, aga üldse ei naudi. Mees on mul just vastupidine – suur direktor, mis puudutab kööki. Möllab ja smoorib. Küsib küll, et mida sa tahaksid, aga enamasti on mul suva ja vastan iga kord: tervislikku. Sama on koduvärgindustes – mees teeb ja näeb vaeva, mistõttu ma lasen tal rahulikult need otsused teha ja ei sekku. Tapeeti valiksime küll koos, aga õnneks on meil sarnane maitse.
Kui on matkale minek, pakib mees.
Kõik sihtkohad aga valin mina. Ühtlasi suured otsused teen mina – kas ja kuhu ostaksime suvila näiteks vms. Kuna me oleme 20 a koos olnud, siis oskame alla anda ka, ei arva, et otsused peaksid võidu peale käima. Teinekord, siiski, pean mõne mõtte mehele pähe istutama nii, et ta lõppkokkuvõttes arvaks, et see on tema idee.????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oosad naased ütlevad, et nad ei tunne end suss mehega elades naisena.
Mul tuuli selline säärane küsimus selle pääle, et kes te siis enne mehega koos elamist olete olnud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 23:34; 29.02 00:37; 29.02 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suss-mees on täiesti olemas mehetüüp, tuntud ka kui gammamees. Kahjuks minu jaoks liiga igav kuju, et suhtes olla. Samamoodi ei meeldi mulle alfaisased ja alfaemased. Mulle tundub kõige parem valik tavaline beetaisane, keda ei pea mudima.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja on ka domineerivam naine. Plussid on kindlasti see, et naine on selgrooga, et näiteks kui on mingi jama läheb ise klaarima, mitte ei oota mehe tuge. Naine pole hädapätakas, kel vaja kogu aeg kätt hoida.

Aga on ka miinused. Liikumisele pannakse nn piirangud. Oma hobisid ei tohi olla, sõpru ka võimalikult vähem, väljaskäimistel peab olema põhjendus. Kui istud kodus, siis võib ilmselt suhe päris kaua püsida.

naise exid on olnud kõik suht isased ja kohe suhtealguses on toimunud suured tülid ja kaua pole need kestnud.

Lisaks võib nn alluval mehel olla mingi fetish domineeriva naise puhul nt voodis

Pigem on armukadedus see mis keelab mehel/naisel väljas käia ning sõpradega kohtuda. Domineerija on liikuma panev jõud mitte blokkija ja kontrollija.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 21:15; 29.02 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes minu kapriise suudaks taluda ilma vastulauseteta, mis paraku tihti tüli üles kütavad.

Teene variant on vaadata peeglisse ja muuto iseennast, kui nonda kapriisne (loe kehv) iseloom.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 23:34; 29.02 00:37; 29.02 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja on ka domineerivam naine. Plussid on kindlasti see, et naine on selgrooga, et näiteks kui on mingi jama läheb ise klaarima, mitte ei oota mehe tuge. Naine pole hädapätakas, kel vaja kogu aeg kätt hoida.

Aga on ka miinused. Liikumisele pannakse nn piirangud. Oma hobisid ei tohi olla, sõpru ka võimalikult vähem, väljaskäimistel peab olema põhjendus. Kui istud kodus, siis võib ilmselt suhe päris kaua püsida.

naise exid on olnud kõik suht isased ja kohe suhtealguses on toimunud suured tülid ja kaua pole need kestnud.

Lisaks võib nn alluval mehel olla mingi fetish domineeriva naise puhul nt voodis

Pigem on armukadedus see mis keelab mehel/naisel väljas käia ning sõpradega kohtuda. Domineerija on liikuma panev jõud mitte blokkija ja kontrollija.

Kas domineerija see mitte pole, kelle arvamus alati kõige õigem peab olema. Blokk ja kontroll rohkem nagu tagantjärele hinnangud dominineerija käitumisele, kui too teene inime pole dominantse isikuga ühel meelel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 23:34; 29.02 00:37; 29.02 00:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted domineeriv naine ja sussist mees