Esileht Ajaviite- ja muud jutud Donald Trumpi parukas

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Donald Trumpi parukas

Postitas:
Kägu

Kas tal on parukas või mitte?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et nii koledat parukat keegi pähe ei paneks, siis järelikult ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole, need on tema enda juuksed. Aga soeng on selline, et kiila koha varjamiseks sätib allesjäänud juukseid pealaele purjeks. Mingis uudises käis läbi, et ta tegeleb oma juustega ise.

Koledusest rääkides, siis Trumpil pole sellest ju sooja ega külma, sest isepruunistajaid kasutades näeb ta alati oranž välja. Aga mehel on nii palju enesekindlust, et ta teeb seda mida ta tahab, tagajärgedest hoolimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samavõrra, kui on inetu Trumpi soeng, on inetud ühe Eesti partei esileedi kunsthambd. Kui need juba fotodel nii silmatorkavalt jubedad on, siis millised need veel päriselt vaadates olla võivad? Ja temalgi on enesekindlust, teeb seda mida tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enesekindlus? 🤔

Aga mehel on nii palju enesekindlust, et ta teeb seda mida ta tahab, tagajärgedest hoolimata.

Kui ta nii enesekindel oleks, siis ta selle naeruväärse “soenguga” ei mässaks juba 20 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu isa kandis samasugust üle pea kammitud kolme karva 20 aastat, aga siis jätkus temal enesekindlust oma kiilanevat pealage ka niisama kanda 😀
Kui tal oleks parukas, kas ta kannaks nii tobedat, hõredat pussakat peas, kui oled miljonär? Ikka omad kaks karva kolmes reas. Huvitav, kas tal on juuksur igal hommikul neid vuhvi ajamas või ta mässab ise juukselakiga hommikuti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta nii enesekindel oleks, siis ta selle naeruväärse “soenguga” ei mässaks juba 20 aastat.

Enesekindel selles mõttes, et teeb endale sama soengut juba viimased 20 aastat hoolimata sellest, kui palju selle koleduse üle on nalja heidetud. Vähem enesekindel mees katsetaks siis ka muude soengutega, et parem välja näha ja positiivsemat tagasisidet saada. Võib-olla on parem sõna tema iseloomustamiseks siis hoopis kangekaelne, et ei hakka negatiivset tagasisidet saades end vormima vaid surub oma tahet edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minumeelest talle see soeng sobib, ma ei kujutaks teda kiilaspeana ette. Kui putinit vaadata, siis tema on end ilulõikustega 45 aastaseks lõiganud, kuigi saab kohe 70nd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

… kuigi saab kohe 70nd.

Mida see 70nd tähendab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

… kuigi saab kohe 70nd.

Mida see 70nd tähendab?

Seitsekend

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja, aga varasemalt on isegi nentis selle kohta video levinud, kuidas presidendi parukas tuuleiilide käes ära pidi äärepealt lendama. Nüüdseks on see maha võetud millegi pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et nii koledat parukat keegi pähe ei paneks, siis järelikult ei ole.

kui alternatiiv on kiilas olla, siis vast paneb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui alternatiiv on kiilas olla, siis vast paneb.

Miks alternatiiv on kiilas olla? Alternatiiv on panna kenam parukas, kui juba paruka peale asi läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minumeelest talle see soeng sobib, ma ei kujutaks teda kiilaspeana ette.

Keegi on vaeva näinud ja tal selle kollase jubeduse peast maha nüsinud (fotoshoppinud) – minu meelest palju ilusam ja mis peamine, vägagi soliidne.

https://i.redd.it/0tt1we62chy11.jpg
null

Please wait...
Postitas:
Kägu

no tema ei taha ju vana ja soliidne olla.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Donald Trumpi parukas