Esileht Lapse ootamine Doona-turvahäll

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Doona-turvahäll

Postitas:

Kas kellelgi kogemusi sellise turvahäll-vankriga nagu doona+? Kuda autosse panek, sealt võtmine, kokkupanek, mugavus? Et tasub ära see ost? Polex vaja hälliga tassida ju ja saax kiirelt poes või teisel lapsel lasreaias järel käia. Loomulikult jalutuskäikudel sellega ei käix.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On mugav kasutada küll, kuid minu jaoks miinused käisid üle ja vahetasin välja.
Miinused – üle mõistuse raske.
kui porine ilm, määrivad rattad istmed ära, kui isofix alus ka, siis raskena raske teda ilusti kinni saada.
Turvööga kinnitamine ka paras pusimine(võrreldes maxi cosiga).
Turvalisus testides oli vist rahuldav?
Kui väljas lõrts-lumi, tuleb rattad puhtaks enne autosse panekut teha korralikult(üldse iga kord), sest kui liiv vms rataste vahele jäi, raskendas kokku panekut.
Ühesõnaga minu jaoks oli tüütu, ei vääri oma hinda
Palju lihtsam oli mc häll + alus ja ratastega raam. Läks mitu x kiiremini

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuriks ka, ehk on kellelgi veel kogemusi, sest plaaniks ka seda hälli osta.

– porine ja määrib istmeid? Kui vaadata pilte, siis rattad ei jää ju üldse istmele, vaid üle ääre. samamoodi määrivad laste (või isegi enda) sopased/lumised/tolmused saapad. ei?

– kui vaadata videot kinnitusest, siis on see kinnitamine mu meelest suht üks-ühele maxi cosiga. mis seal rohkemat pusimist on?

https://www.youtube.com/watch?v=lXf2UViuFas

– kui liiv rataste vahel, siis kuidas ta täpsemalt kokkupanekut raskendas? need kokkupaneku mehhanismid otseselt ei puutu ju ratastega kokku?

omale tundub miinuseks hoopis, et nii vastu maad ja madal, ma ise ja abikaasa ka pikem inimene… samuti et on 5punkti vöödega. enamus soojakotte turvahälli ja muu varustus (suvekate jms) on ju 3puntki hällide jaoks?

teine miinus tundub, et panipaika pole all (seda pakikorvi mis näiteks quinnyl on)

samas plussiks tundub see, et kuna reisime palju kahe riigi vahet lendudega, siis lennukisse tundub super asi mida võtta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 16:42; 29.01 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On mugav kasutada küll, kuid minu jaoks miinused käisid üle ja vahetasin välja.

Miinused – üle mõistuse raske.

kui porine ilm, määrivad rattad istmed ära, kui isofix alus ka, siis raskena raske teda ilusti kinni saada.

Turvööga kinnitamine ka paras pusimine(võrreldes maxi cosiga).

Turvalisus testides oli vist rahuldav?

Kui väljas lõrts-lumi, tuleb rattad puhtaks enne autosse panekut teha korralikult(üldse iga kord), sest kui liiv vms rataste vahele jäi, raskendas kokku panekut.

Ühesõnaga minu jaoks oli tüütu, ei vääri oma hinda

Palju lihtsam oli mc häll + alus ja ratastega raam. Läks mitu x kiiremini

Olen kasutanud üle aasta, nüüd panen müüki. Pole nõus mitte ühegi punktiga, pigem jäi mulje, et kommenteerija pole reaalselt ise seda turvahälli kasutanud.

See raskus ei mängi mingit rolli, kuna sa ei pea seda käes kandma. Mul on selg kolmest eelnevast sünnitusest ja kahe lapse turvahälliga tassimisest läbi ning Doonaga sain väga hästi hakkama. Sealjuures on meil üks kõrgemaid autosid üleüldse, kuhu seda tõsta vaja.

Rattad ei puutu vastu istet mingi valemiga, lisaks tuleb kaasa istmekaitse. Isofixiga kinnitamine on ülimalt lihtne. Paned peale, käib klõps ja valmis.

Turvavööga kinnitamine on väga lihtne. Mul on just Maxi-Cosid varem olnud (Cabriofix ja Pebble) ja mingit vahet küll pole.

Pole kunagi pidanud rattaid puhastama, liiv ei raskenda kokku panekut.

Parklates oli näha küll neid, kel eraldi häll ja alus. Mitte mingi valemiga ei ole see variant kiirem. Doona võtad autost välja, vajutad nuppu ja lähed. Hälli ja alusega eraldi pusivad inimesed 5x sama kaua pluss pole kohanud ühtki alust, mille manööverdamisraadius oleks nii hea kui Doonal. Sellega saab reaalselt ühe sõrmega kohapeal ringi keerata jne. Väga mugav.
Olen 173 pikk, mees on 189cm pikk ja meie jaoks ei ole see madal.

Ainus asi, mida kahetsen, on see et seda siis ei olnud kui eelmised lapsed turvahälli vajasid. Oleks selg terve.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:28; 28.01 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

omale tundub miinuseks hoopis, et nii vastu maad ja madal, ma ise ja abikaasa ka pikem inimene… samuti et on 5punkti vöödega. enamus soojakotte turvahälli ja muu varustus (suvekate jms) on ju 3puntki hällide jaoks?

3-punkti turvavöö on see, mis autodes on ja üle õla käib. Enamikel turvahällidel on 5-punkti turvavöö.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:28; 28.01 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

omale tundub miinuseks hoopis, et nii vastu maad ja madal, ma ise ja abikaasa ka pikem inimene… samuti et on 5punkti vöödega. enamus soojakotte turvahälli ja muu varustus (suvekate jms) on ju 3puntki hällide jaoks?

3-punkti turvavöö on see, mis autodes on ja üle õla käib. Enamikel turvahällidel on 5-punkti turvavöö.

Ei ole. Sa räägid auto turvavööst, mina räägin turvahälli enda turvavööst. Enamikel meil müüdavatest 9-18kg turvatoolidest on jah 5-punkti vöö, aga enamikel meil müüdavatest 0-13kg turvahällidest on 3-punkti vöö. Doona on häll, aga 5-punkti vööga.

Eelmine pikemalt kirjutanud kägu: kui müüki paned, anna teada, kust Su kuulutust otsida 😉

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 16:42; 29.01 09:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Doona-turvahäll

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.