Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Doonor seemnerakk

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Doonor seemnerakk

Postitas:

Mul on kaks poega ja suur soov saada veel kolmas laps. Kas on väga egoistlik saada kolmas laps doonor seemnerakku kasutades? Kas leidub siin kedagi, kes on seda teinud? Kuidas õnnestunud? Kuidas hiljem lapsele seletada tema isa olemasolu? Kas see on sel juhul tasuline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal olid suhted mehega päris kehvad, siis m6tlesin ise ka selle peale. Varasemalt lapsi pole ja vanus tiksub peale.
Pead maksma sperma eest ja protseduuri raha saab hiljem tagasi. Iui kindlasti lihtsam protseduur kui ivf, kuid 6nnestumise protsent väiksem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 08:57; 09.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei arva, et inimene sel juhul elu lõpuni mõtleb, kes on ta isa või suguvõsa? Kas tal on õdesi-vendi?
Natuke egoistlik või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei arva, et inimene sel juhul elu lõpuni mõtleb, kes on ta isa või suguvõsa? Kas tal on õdesi-vendi?
Natuke egoistlik või mis?

Mhmm, ei ole egoistlik, kui on tõsine põhjus selle kasutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole egoistlik. Ma arvan, et need naised kes selle tee ette v6tavad teevad seda kaalutletult ja ettevalmistatult. Tublid!
Eesti täis kärgperesid, nyyd probleem kui yks yksikema lisandub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 08:57; 09.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ei arva, et inimene sel juhul elu lõpuni mõtleb, kes on ta isa või suguvõsa? Kas tal on õdesi-vendi?
Natuke egoistlik või mis?

Ma arvan, et kui paljud tänapäeva kärgperede ja üksikemade lapsed suureks kasvavad, siis nad nii ehk naa mõtlevad , et kes on minu isa ja kas mul veel õdesid vendi on. See nüüd küll doonorsperma mitte kasutamiseks mingi argument pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasvasin ilma isata, sest isa suri kui olin väga väikene, ema oli yksikema peale seda. Tean väga hästi, kes mu isa on. Ise elan ka kärgperes, st jätsin mehe maha peale 5 a abielu ja olen uues kooselus ning lapseootel. Mu teismeline laps teab väga hästi, kes ta isa on, meil on 50/50 hooldus6igus. Sinu jutust jääb mulje, et k6igi kärgperede ja yksikemade lapsed ei tea oma isadest midagi. Väga kummaline. See oli siis viimasele Käole m6eldud.

Kui tahaks, et laps teaks, kes isa on, siis on v6imalik leida sperma loovutaja kes on n6us sellega, et laps teab temast jne. Paljud tahavad ise kontakti lapsega, osad isegi 50/50 hooldus6igust (nt kui m6lenmad ei leia omale elukaaslast, aga on lapse soov).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://perejakodu.ohtuleht.ee/800601/miks-ma-rasestusin-spermadoonori-abiga

https://perejakodu.ohtuleht.ee/791759/spermadoonori-abil-emaks-saanud-naine-parem-argu-lapsel-olgu-isa-kui-et-tal-on-isa-kes-teda-ei-taha-ega-armasta-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Doonor seemnerakk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.