Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Doonormunaraku kasutajad 2020

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Doonormunaraku kasutajad 2020

Postitas:
Must Lammas

Tere

Alustasin uue teemaga, et koguda kokku siia sel aastal doonormunaraku kasutajad.

Meie oleme oma doonori välja valinud ja suure tõenäosusega jääb protseduur aprilli kuusse. Olen 40 aastane ja tegutse nhetkel Nova Vitas enne olin ITK´s. Olen läbinud siis tulemustaeta senini oma munarakkudega IVF tsükleid. Mitte ükski neist ei ole jõudnud siirdamiseni.

Mind nii huvitaks kui palju meid doonori kasutajaid hetkel siin foormis on. Ja loomulikult oleks hea ju üksteisele kaasa elada.

Õnnestumisi sellesse aastasse…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühinen!
Siiani 7 ivfi, TÜK-is
Täpselt edasi ei tea veel, pole otsustanud millist varianti kasutada. Esimene visiit Elites käidud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie oleme just valimas doonorit Riia Ava kliinikus. Protseduur jääb ilmselt maisse.
Olen 45 ja aastajagu ka ise proovitud.
AMH on üle 2-e ja igakord saadud ka kümmekond munarakku millest 5,6 ilusti viljastunud. Siirdatud 1 kuni 3 embrüot, kahjuks rasedust ei ole tekkinud. Tõenäoliselt vanuse tõttu munaraku kvaliteet halb. Riia kliiniku valisime suurema doonorite valiku pärast. Ka tundub sealne kliinik ja labor supermoderne.
Õnnestumiseks lubati 65%

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel praegu Riias toimetab?
Kuidas pääseme protseduurile kui piirid suletud….

Please wait...
Postitas:
Must Lammas

Kuidas on teil tagasiside oma kliinikutega antud olukorras. Ma saan aru, et ühendus Lätiga on katkestatud ja ilmselt sealsed protseduurid ei toimu.
Lugedes siin erinevaid teemasid siis saan aru, et ka Eestis on meil ootele pandud kõik protseduurid. Kuna meil omal doonoriga protseduurid pooleli NV siis hetkel pole doonorikordinaator küll meile teada andnud , et protseduur on pooleli jäetud. Kas peab ise helistama ja uurima kuidas olukord on või helistab kliinik ikka ise ja annab teada edaspidisest??

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina see kägu kes Riias toimetab. Sain info, et doonorit hakatakse ettevalmistama ja kõik läheb plaanipäraselt. Kuna protseduur ise on ilmselt mai alguses või keskel siis ilmselt arvavad , et selleks ajaks läbi. Tõenäoliselt.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Doonormunaraku kasutajad 2020