Esileht Lapse ootamine Doppler

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Doppler

Postitas:

Ega kellegil dopplerit müüa pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 18:52; 05.04 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On. Anna oma e-mail palun, et saaksin ühendust võtta 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 18:54; 07.04 20:25; 08.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aukey@mail.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 18:52; 05.04 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kellelgi veel dopplerit müüa, siis soovin osta. Palun pakkumist meilile: llegi780@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma lapsi kiiritada tahate? Ultraheli on kuni 12 nädalani päris kahjulik loote närvisüsteemi arengule.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 19:25; 08.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma lapsi kiiritada tahate? Ultraheli on kuni 12 nädalani päris kahjulik loote närvisüsteemi arengule.

Kus sa nägid, et keegi seda küsis kui kahjulik see on? Keegi pole väitnud, et nad enne 12.nädalat kuulama hakkavad. Miks sa nii palju oma nina igale poole topid?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 19:45; 08.04 14:41; 06.05 14:01; 06.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma lapsi kiiritada tahate? Ultraheli on kuni 12 nädalani päris kahjulik loote närvisüsteemi arengule.

Miks sa igal pool ninatark tahad olla? See on kokkuvõttes lapse närvisüsteemile ja arengule hoopis kahjulikum. Doppleriga kuulad paar minutit aga ema targutamist aastakümneid…

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 18:54; 07.04 20:25; 08.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise teate, mina ultraheli ohutuses niiväga veendunud pole. Skriiningu otstarbekuses ei kahtle, kasu ehk suurem kui kahju kui väärarengud varakult avastatakse aga mitte mingil juhul ei hakkaks loodet nõnda ebavajalike protseduuridega ahistama.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 19:25; 08.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte mingil juhul ei hakkaks loodet nõnda ebavajalike protseduuridega ahistama.

Aga siin lapseootel emasid ahistada on okei? 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 18:54; 07.04 20:25; 08.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vandenõuteooriad on südamelähedased?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemandad kuulavad ka dopleriga lapse südametööd. Mis nemad ka ahistavad looteid? Ma olen sinusugustest nii väsinud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 19:45; 08.04 14:41; 06.05 14:01; 06.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma lapsi kiiritada tahate? Ultraheli on kuni 12 nädalani päris kahjulik loote närvisüsteemi arengule.

Mina hakkasin alles 22-23 nädalal kuulama – mitte iga päev, vaid siis kui pikka aega liigutusi ei tundnud. On olemas kurb kogemus 8.raseduskuul (nädala aega ei tundnud liigutusi, laps sündis surnuna). Kas see on parem variant kui paanikas rase jookseb õhtul kell 22 sünnitusmaja vastuvõttu, sest pole päeva otsa loote liigutusi tundnud?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Soovin osta dopplerit, pakkumised oodatud helesinakas@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviksin ka dopplerit osta, kui veel kellegil on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on alles 5 nädalat aga ilusti näitab südame töö ära. Täna arst ütles et lapse süda hakkab juba väga varakult lööma aga seda ei suuda ultraheli pilt tuvastada, kuna see on siis nii väike alles. Mul näitab ilusti 140-170 lööki minutis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pakkuda doppler, mida kasutasin vaid ühe korra. Jätke palun oma meiliaadress, kes soovib. Doppler on selline: https://relaxmom.ee/ee/fetal-dopplers/lcd-lootedopler-roosa-lilla-roheline.html#!prettyPhoto

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te soovite Dopplerit ja kas oma äe või arstiga ka arutate seda? Googeldades sain teada, et näiteks USA terviseamet üheselt soovitab tavatarbijal neid mitte kodus kasutada. Võivad ajada raseda ilmaasjata ärevusse (kui ei leia pulssi kasutaja oskamatuse tõttu) või petliku turvatunde (liigutusi ei tunne, aga doplleriga leiad muu signaali, mida ekslikult pead loote pildiks ja ei pöördu arsti poole). Kasutamine soojendab kudesid ja liiga sage kasutamine võib lootele halvasti mõjuda. Ei ole tõestatud, et sage kasutamine oleks ohutu. Soovitatakse kodus monitoorida liigutuste järgi. Või kui oled väga ärev rase või on mingi reaalne oht, leppida kokku tihem kontroll arsti või äe juures ja lasta professionaalil pulssi mõõta.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 13:42; 06.05 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te soovite Dopplerit ja kas oma äe või arstiga ka arutate seda? Googeldades sain teada, et näiteks USA terviseamet üheselt soovitab tavatarbijal neid mitte kodus kasutada. Võivad ajada raseda ilmaasjata ärevusse (kui ei leia pulssi kasutaja oskamatuse tõttu) või petliku turvatunde (liigutusi ei tunne, aga doplleriga leiad muu signaali, mida ekslikult pead loote pildiks ja ei pöördu arsti poole). Kasutamine soojendab kudesid ja liiga sage kasutamine võib lootele halvasti mõjuda. Ei ole tõestatud, et sage kasutamine oleks ohutu. Soovitatakse kodus monitoorida liigutuste järgi. Või kui oled väga ärev rase või on mingi reaalne oht, leppida kokku tihem kontroll arsti või äe juures ja lasta professionaalil pulssi mõõta.

Ilmselgelt ämmaemandad hakkavad visiite tegema ainult selle pärast, et naine tahab doppleriga kindlustunnet. Mõtled ka mida sa siin suust välja ajad?
Kohe kindlasti naised kuulavad iga päev 2-3 tundi järjest oma loote südant eks!
Sa oled loote südametööd kuulnud? Väga raske on seda segi ajada platsenta tuksetega või enda südamega.
Jumal tänatud, et meil on sinusugused valguse näitajad. Mida me küll teeksime kui poleks selliseid tarkuse jagajaid! Amen!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 19:45; 08.04 14:41; 06.05 14:01; 06.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te soovite Dopplerit ja kas oma äe või arstiga ka arutate seda? Googeldades sain teada, et näiteks USA terviseamet üheselt soovitab tavatarbijal neid mitte kodus kasutada. Võivad ajada raseda ilmaasjata ärevusse (kui ei leia pulssi kasutaja oskamatuse tõttu) või petliku turvatunde (liigutusi ei tunne, aga doplleriga leiad muu signaali, mida ekslikult pead loote pildiks ja ei pöördu arsti poole). Kasutamine soojendab kudesid ja liiga sage kasutamine võib lootele halvasti mõjuda. Ei ole tõestatud, et sage kasutamine oleks ohutu. Soovitatakse kodus monitoorida liigutuste järgi. Või kui oled väga ärev rase või on mingi reaalne oht, leppida kokku tihem kontroll arsti või äe juures ja lasta professionaalil pulssi mõõta.

Ilmselgelt ämmaemandad hakkavad visiite tegema ainult selle pärast, et naine tahab doppleriga kindlustunnet. Mõtled ka mida sa siin suust välja ajad?

Kohe kindlasti naised kuulavad iga päev 2-3 tundi järjest oma loote südant eks!

Sa oled loote südametööd kuulnud? Väga raske on seda segi ajada platsenta tuksetega või enda südamega.

Jumal tänatud, et meil on sinusugused valguse näitajad. Mida me küll teeksime kui poleks selliseid tarkuse jagajaid! Amen!

Ei, mul ei ole dopplerit, ma ei ole meedik ja ma ei ole omal käel kuulanud loote südametööd. Sellepärast ma googeldangi pisut enne, kui soetan mingi uudse seadme. Näiteks briti ämmaemandate liidu sõnul on just väga lihtne segi ajada platsenta tukslemist ja loote pulssi. Mina olen lihtinimene ja tõesti ei tea neid asju. Ametiasutusi ja oma arste usaldan ikka rohkem kui netipoode ja kägusid, kes neid seadmeid müüvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 13:42; 06.05 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te soovite Dopplerit ja kas oma äe või arstiga ka arutate seda? Googeldades sain teada, et näiteks USA terviseamet üheselt soovitab tavatarbijal neid mitte kodus kasutada. Võivad ajada raseda ilmaasjata ärevusse (kui ei leia pulssi kasutaja oskamatuse tõttu) või petliku turvatunde (liigutusi ei tunne, aga doplleriga leiad muu signaali, mida ekslikult pead loote pildiks ja ei pöördu arsti poole). Kasutamine soojendab kudesid ja liiga sage kasutamine võib lootele halvasti mõjuda. Ei ole tõestatud, et sage kasutamine oleks ohutu. Soovitatakse kodus monitoorida liigutuste järgi. Või kui oled väga ärev rase või on mingi reaalne oht, leppida kokku tihem kontroll arsti või äe juures ja lasta professionaalil pulssi mõõta.

Ilmselgelt ämmaemandad hakkavad visiite tegema ainult selle pärast, et naine tahab doppleriga kindlustunnet. Mõtled ka mida sa siin suust välja ajad?

Kohe kindlasti naised kuulavad iga päev 2-3 tundi järjest oma loote südant eks!

Sa oled loote südametööd kuulnud? Väga raske on seda segi ajada platsenta tuksetega või enda südamega.

Jumal tänatud, et meil on sinusugused valguse näitajad. Mida me küll teeksime kui poleks selliseid tarkuse jagajaid! Amen!

Ei, mul ei ole dopplerit, ma ei ole meedik ja ma ei ole omal käel kuulanud loote südametööd. Sellepärast ma googeldangi pisut enne, kui soetan mingi uudse seadme. Näiteks briti ämmaemandate liidu sõnul on just väga lihtne segi ajada platsenta tukslemist ja loote pulssi. Mina olen lihtinimene ja tõesti ei tea neid asju. Ametiasutusi ja oma arste usaldan ikka rohkem kui netipoode ja kägusid, kes neid seadmeid müüvad.

Ei ole kerge neid omavahel segi ajada. Kas sa oled kuulnud platsenta tukseid ja loote südametööd. Mine yotubesse ja kuula. Peab natuke rumaluke peast olema kui 2 nii erinevat asja omavahel sassi ajatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 19:45; 08.04 14:41; 06.05 14:01; 06.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviks ka dopleri osta, ehk kellelgi on veel pakkuda – brittj91@hotmail.com ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on kellegil veel müüa dopplerit? Oleks huvi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul on Sonoline B. Jätke palun meil, kui on huvi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinepikollane8@gmail.com
Tänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovin ka kui kellelgi on.
ka4624565@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovin ka kui kellelgi on.

ka4624565@gmail.com

Kirjutasin!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen ka enda praktiliselt täiesti kasutamata müüki. Angel sounds oma. Kel soov või huvi, võib enda maili jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Lapse ootamine Doppler