Esileht Väikelaps Dottyfish jalanõud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Dottyfish jalanõud

Postitas:

Tere!

Tahtsin üle küsida, kellel kogemusi on, kas Dottyfish jalanõudel on ainult ühekihiline nahast tald? Muud pehmendust pole seal? Piltide pealt uurides ja kirjeldust lugedes tundus, et on ainult 1 kiht – nahast tald. Samas kui Liliputi sarnase välimusega jalanõudel on põhjas 3 kihti, keskel 3 mm elastne vahtkumm. Dottyfishi omad on palju odavamad, aga Liliputi omad pehmemad.

Kas Dottyfishi-l on kindlasti ainult 1 kihiline nahast tald? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 18:42; 10.08 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autor: Ma olen lapsele kandade pehmenduseks harva paksud froteesokid jalga pannud, sest parketil prõmmides on sageli kannad roosad, mul endalgi lähevad kodus tallad valusaks ilma pehmepõhjaliste sussideta. Üks võimalus oleks võib-olla paks sokk ja nahksuss peale, oleks odavam pehmendus. Aga kui Liliputi barefoot jalanõudel juba elasnte tald sees, siis oleks mugavam.

Mida te teinud olete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 18:42; 10.08 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ühekordne nahast tald.
Siseruumides ja suvekuudel pole mingit probleemi. Ei tunne puudust pehmusest.
Lapsed erinevad, minu oma käiks ilmselt paljajalu igal pool kui lastaks (praeguse ilmaga).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autor: Ma olen lapsele kandade pehmenduseks harva paksud froteesokid jalga pannud, sest parketil prõmmides on sageli kannad roosad, mul endalgi lähevad kodus tallad valusaks ilma pehmepõhjaliste sussideta. Üks võimalus oleks võib-olla paks sokk ja nahksuss peale, oleks odavam pehmendus.
Mida te teinud olete?

Oot, sa räägid KODUS käimisest?
Ma pole ühelegi oma kolmest lapsest koju tuppa mingeid jalanõusid pakkunud.
Käisid paljajalu või sokkidega.
Kandade värvi osas ei oska kaasa rääkida – pole taibanud kontrollida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see ei olegi mitte barefoot eesmärk? Et oleks nagu paljajalu, et õpiks nii kõndima et astud päkale mitte ei kõnni üle kanna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mäletamist mööda ka ühekihiline, ei ole mingit pehmendust. Kõva parketi peal joostes võib päeva lõpuks kannad natuke valusad olid küll. Barefoot oleks kobe siis, kui oleks maastik jms.
Kui kannad on valusad, siis astud ise valetpidi, hooga kannale või on hoopis plantaarfastsiit tüüpi kaebus ehk kukekannus (nõme pika vinnaga asi). Pole küll kuulnud, et lastel sellega probleeme oleks.

Lasteaias oleks paremad siis juba head kerged painduva tallaga sandaalid (väikelastel võiks olla kinnine kannakapp, aga see on üsna vananenud soovitus tegelikult) sandaalid, need nahast tallaga saavad pesuruumis-vetsus märjaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Dottyfish jalanõud