Esileht Tööelu, raha ja seadused. DPD teenus KOHUTAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: DPD teenus KOHUTAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postitas:

Viimasel ajal ainult üks jama ajab teist taga. Teenindajatest kasu null. Pakid katkised, kadunud, viibivad jms.

Kindlasti ei soovita neid kasutada, kui vähegi võimalik.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nendega vaid head kogemused. Palju paremad kui Omnivaga näiteks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka pigem head kogemused.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ALATI dpdga väga head kogemused. Kordagi pole probleeme olnud, kuigi tellin väga palju. Kõige hullemad on Venipak (vaieldamatu õuduste liider) ja UPS.

Eks kullerite kvaliteet sõltub piirkonnast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemused on nii ja naa. Üks vahe oli väga kohutav,aga nüüd ‘oma’ kuller ja super.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 18:32; 08.05 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen pakiautomaati kasutanud. Algul oli küll natuke jama (ei saanud pakisilti, tehniline probleem), kuid teenindaja juhendas kenasti, kuidas asi lahendada. Kõik pakid on peale seda teele läinud ja järgmisel päeval juba saajani jõudnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati superrahul nendega. Omniva on õudus, DHL ka hea ja UPS nii ja naa. Venipak oli korra ja see tõesti venis, nagu nimigi viitab. Rohkem ei soovi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka dpd-ga ainult head kogemused.
Õudukas kullerfirma nr 1 on Venipak! Nr2. Omniva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dpd-ga ainult head kogemuaed. venipaki kaks korda kasutanud, mingi suur kodumasin tuli sellega, oli ka teenus nagu lubatud.

omniva osas ei taha ropendada, seega ei ütle midagi…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii palju hüüumärke DPD halvustamiseks küll vaja pole. Nendega on siiani kõik üsna korras olnud.
Ka ühegi teise üle ei kurda, kuigi tänane Starmastersi kuller helistas alles siis, kui ukse ees oli, mitte tund enne, nagu kokku sai lepitud. Ja muidugi polnud kedagi kohal. Aga saime selle ka lahendatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui võimalik, siis eelistan alati DPD-d. ükskõik siis, kas automaati või kullerit. väga head kogemused alati. automaadiga saatmine on eriti mugav, prindid kodus välja pakisildi ja automaadi juures ainult skännid, ei mingit andmete toksimist automaati.
järgmine on Smart, siis DHL ja lõpuks Omniva. teised siin perifeerias ei tegutse. ah ja, Starmasteri autot olen küll näinud, aga kokkupuude puudub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah mustmiljonit hüüumärki, püha jumal, sõrm jäi kinni klaviatuuri?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka viimane kogemus negatiivne. Kuller helistas, leppis kokku paki toimatamise järgmiseks hommikuks. Kui lõunaks veel polnud, hakkasin uurima. Selgus, et pakk on miskipärast depoos ja seda pole sel päeval kättetoimetamiseks kaasagi võetud. Tracking näitas, et eelmisel päeval kättetoimetamine ebaõnnestus, kuigi olin terve päeva olemas ja mingit toimetuskatset ei toimunud. DPD ise selgitada ei oska, miks selline olukord tekkis. Pakki oli väga vaja ja see saabus siis alles neljapäeva asemel esmaspäeval ja ka siis pakiautomaati – pakk ülikatki ja kaup sees määrdunud. Mingit vastutust selle eest DPD ei võta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii,tellisin 30.04 jyskist kapi. Mida pole,see on kapp. Jysk ei tea kuhu saadetis sai,dpd veel vähem ????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 18:32; 08.05 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Automaatide kohta ei tea midagi, aga DPD kullerteenust kasutan aastaid iganädalaselt ja mul ei ole ühtegi halba sõna nende kohta öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nii,tellisin 30.04 jyskist kapi. Mida pole,see on kapp. Jysk ei tea kuhu saadetis sai,dpd veel vähem ????????

ma tellisin sealt samal päeval, siiani ootan:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. DPD teenus KOHUTAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.