Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: DPO13

Postitas:

Hei,

Mul on täna DPO13 ja rasedustest on negatiivne. Olen viimsed kaks päeva ōhtuti vara magama läinud kuna väsimus on suur ja kimbutavad kohutavad peavalud. Muid sümptomeid nagu ei ole.

Tahaksi küsida, kas kellegil on sama olnud, et rasedustest on negatiivne alguses ja hiljem positiivne ? Äkki oli liiga vara veel testimiseks (kuigi päevad peaksid mul hakkama 2 päeva pärast) ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 07:12; 01.07 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kahe päeva pärast selgub. Kas peavalud on sul alati päevade algades või pole kunagi enne hormonaalse peavaluga kogemusi  olnud? Mul on peavalud tavaliselt ov paiku ja enne päevade algust, samas terve raseduse ajal polnud mul ühtegi migreeni, õnnis aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud peavalud päevade lōppedes (aga üsna harva). Pole kunagi olnud enne päevasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 07:12; 01.07 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 1x nii, et DPO13 oli negatiivne. DPO14 ei testinud. DPO15 oli pos.
Siiski ei kasvanud HCG piisavalt ja rasedus katkes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli nii, et DPO 13 oli test negatiivne ja rohkem ei testinudki, sest arvasin, et järelikult ei ole aga eile sain ilusad tugevad triibud (päevad olid neli päeva hilinenud)

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal hetkel dpo22, testid kõik negatiivsed ja päevi ei ole. Ise mõtlen, et mis nüüd siis tegema peaks, arstile?

Väsimus on mul ka suur, mitmel päeval õhtul varakult magama läinud. Peavalud ja – pööritus on samamoodi, tõusen kiiremini on kohe silme eest must.

Lisan, mul ei ole kunagi päevad ära jäänud(va rasedus). Põdesin 2 kuud tagasi covidit, pooled juuksed on maha kukkunud, äkki on keha lihtsalt stressis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal hetkel dpo22, testid kõik negatiivsed ja päevi ei ole. Ise mõtlen, et mis nüüd siis tegema peaks, arstile?

Väsimus on mul ka suur, mitmel päeval õhtul varakult magama läinud. Peavalud ja – pööritus on samamoodi, tõusen kiiremini on kohe silme eest must.

Lisan, mul ei ole kunagi päevad ära jäänud(va rasedus). Põdesin 2 kuud tagasi covidit, pooled juuksed on maha kukkunud, äkki on keha lihtsalt stressis.

Tsüklihäire on täiesti tavapärane asi, eriti pärast haigust vm stressisituatsiooni. Väsimus kuumast ilmast ei või olla? Muidugi, kui väsimus ja muu kestab pikemalt, siis võib perearstiga rääkida, aga mina isiklikult tsüklihäire pärast kohe arstile ei jookse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )