Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: DR.¨OIS

Postitas:

Kust kohast netist ma leian teavet selle arsti kohta?Minu ultraheliarst vaatas väga lühikest aega last ja vastas väga nipsakalt.Küsisin,et kas näpud-varbad on kõik olemas.Vastas,miks ei peaks.
Küsisin,et ega nabanöör pole keerdus lapse ümber-vastas,et nagunii poleks siis midagi teha kui ongi.
Küsisin,et kas lapse sugu on näha-vastas,et ei ole,liiga väike on alles.Ultraheli tehti 22.nädalal.Väga üleolev suhtumine oli.Mitte millelegi ei tahtnud vastata.Mul on ju õigus teada lapse kohta kõike?Ok.sugu ei näe,aga kõike muud ju on õigus küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.ultraheli.ee/ Saad vajaliku info 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et sa googlet ei oska kasutada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seda kas nabanöör ümber kaela ei ütle sulle küll üksi arst ja ega selle teadmisega sul ju suurt peale pole hakata ka aga jah riiklikes kipub tihti see asi olema küll selline nagu sa kirjeldad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:40; 02.02 17:19; 06.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul just vastupidine lugu ITK-ga, et arst oli sõbralik ja hakkas ise rääkima, mida näeb, loendas kõik asjad üle ja mõõtis veel mitmeid näitajaid, mis kõik uuringu lehele kirja läksid. soo kohta uurisime lõpus ja ta ütles, et noo, pigem tüdruk, kui poiss, et poisi suguorganeid praegu näha ei olnud. ma saan aru, ka, et ta ei saa kindlalt väita ja arstid ei peagi tegelema ennustamisega. ikkagi lähen tegema ka 3D dr Shoisi juurde, puhtast huvist ja et soole ka kinnitust saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin üleeile ¨oisi juures, kontrollisin downi näitajaid. Küsis ise kas võib sugu öelda v mitte, rasedust oli 17 nädalat. Näitas \”puust ja punaselt\” ette koos omapoolsete kommentaaridega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis näitajaid ta 17-dal nädalal kontrollib? Meilt küsis ka 11+6, et kas soovime sugu ka teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:40; 02.02 17:19; 06.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime ka täna sama arsti juures III trimestri uuringut tegemas ja jäime väga rahule. Oli hea kuulda, et lapsega kõik korras. Ta seletas väga detailselt, mida ta nägi ja mis see tähendas. Sain teada, et poiss mul juba praegu üsna suur, nii et eks pean siis end sünnituseks vaimselt valmis panema (füüsiliselt pole vist võimalik? :P). Pidi teine kõhus nii hea toidu peal olema, et kosub tavalisest kiiremini :). Aga jah, nii põhjalikku uuringut ma ilmselt seal Pelgulinnas küll saanud poleks, seda enam, et neid UHD-uuringuid polegi enam nii hilises staadiumis vist ette nähtud üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli sama kogemus Pelgus Dr. Aak´ga. Nii pinnapealne, et kohe väga halb mulje jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin hiljuti fertilitases esimese trimestri uh. tegemas ja pean ytlema, et sain teemaalgatajaga sarnase kogemuse. Arst ignoreeris osasid mu küsimusi täiesti ja teistele vastas ka pigem nähvates. pikemalt ei seletanud midagi. Olen väga pettunud ja enam sinna ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka nüüd dr. Aak juures. Siin teda laideti. Aga ma üllatusin meeldivalt, mees ka. Väga põhjalik, konkreetne. Samuti näitas puust ette ja värvis punaseks 🙂
Isegi lapse selgroolülisid oleksime saanud lugeda. KÕik vastused sain, mis soovisin.
Ju sõltub palju arsti tujust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka oli vanem laps kaasas ja arst seletas enamjaolt talle asjad lahti. Väga hea kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see Dr Sois ka meeldis. Väga meeldiv arst on ta! Käisime esimese rasedusega ja teisega lähme ka kindlasti, tulen ekstra Eesti isegi sellepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan haigla juhtkonda teavitada nipsakatest ja oma tööd mitte teha viitsivatest arstidest! Ise saame maailma paremaks muuta Ma saan aru küll, et need nõukaaegsed mutid ongi sellised ja neil riiklikus pole piisavalt motivatsiooni ja nii edasi, aga see ei anna neile õigust patsiendile nähvata ja oma tööd pealiskaudselt teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:10; 06.02 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan haigla juhtkonda teavitada nipsakatest ja oma tööd mitte teha viitsivatest arstidest! Ise saame maailma paremaks muuta Ma saan aru küll, et need nõukaaegsed mutid ongi sellised ja neil riiklikus pole piisavalt motivatsiooni ja nii edasi, aga see ei anna neile õigust patsiendile nähvata ja oma tööd pealiskaudselt teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:10; 06.02 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka minna, kuid mees ei taha, et ma meessoost arsti külastan. Mingi kiiks tal selle teemaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kui sünnitusel on valves mees arst jääb sünnitamata?:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:40; 02.02 17:19; 06.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.