Esileht Ilu ja tervis Dr. Arming

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Dr. Arming

Postitas:

Kes viimati käinud tema vastuvõtul, kas saite sama ebameeldiva kogemuse osaliseks?
Olen pehmelt öeldes väga, väga pettunud…kas arste-õdesid ei koolitata, kuidas patsientidega käituda.
Ma ei pea ennast hellikuks ega oota ninnu-nännutamist aga laus mõnitamist ja alandamist õigeks ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin sügisel – kogemus oli väga halb. Mul olid 2 kuud alakõhuvalud – perearstil käidud, perearst saatiski edasi naistearstile. Sain siis 4 nädala jooksul Armingule. Just sel päeval tal arvuti ei töötanud. Keeldus algul läbivaatust tegemast (sest arvuti ju ei tööta), hiljem veel õiendas ka (et miks ma just naistearstile tulin, mingu ma mõne muu spetsialisti juurde. Minul aga oli perearsti käsk enne naistearstil käia kui mõne teise eriala spetsialistile minna).
Ühesõnaga 2 kuud valutamist, ja täiesti kasutu arstivisiit.
Paistab, et asjad pole vahepeal paremaks läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin veebruaris ja jäin rahule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin tema juures rasedusega arvel ja hiljem olen ka veel korra käinud. Midagi halba pole öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 12:29; 29.05 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma käisin sügisel – kogemus oli väga halb. Mul olid 2 kuud alakõhuvalud – perearstil käidud, perearst saatiski edasi naistearstile. Sain siis 4 nädala jooksul Armingule. Just sel päeval tal arvuti ei töötanud. Keeldus algul läbivaatust tegemast (sest arvuti ju ei tööta), hiljem veel õiendas ka (et miks ma just naistearstile tulin, mingu ma mõne muu spetsialisti juurde. Minul aga oli perearsti käsk enne naistearstil käia kui mõne teise eriala spetsialistile minna).
Ühesõnaga 2 kuud valutamist, ja täiesti kasutu arstivisiit.
Paistab, et asjad pole vahepeal paremaks läinud.[/tsitaat]
Mis mõttes visiit kasutu oli? Läbivaatust ei toimunudki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 12:29; 29.05 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusega arvele võttes sain esimese aja just temale. Pärast googeldamist muutsin ära teisele arstile, liiga palju halbu kogemusi oli teistel naistel dr. Arminguga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.tervisetrend.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka selle inimesega ääretult ebameeldiv kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina küll rahul, huvitav milles see ebameeldiv kogemus nii paljudel seisneb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka kuulnud,et paljudel halb kogemus. ise käisin tema juures mõned aastad tagasi ehk siis kui esimest korda lapseootele jäin. Ei nurise. Selline konkreetne mutt,ei mingit ninnu-nännut. Aga veidike kurvastas see,et raseduse lõpul,kui kõht arme täis siis pidi toolipealt pikali kukkuma kui mu triibulist kõhtu nägi..kukkus manitsema,et miks ma ei kreemita end. Kuigi kreemitasin mitmete erinevate ja väga kallite kreemide ja õlidega. Lihtsalt mu nahk ei veininud.. olen alati alakaalus olnud ja raseduse lõpuks võtsin juurde 30kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Dr. Arming

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.