Esileht Ilu Dr Irena Eris ja Lirene

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Dr Irena Eris ja Lirene

Postitas:

Tere

On kellelgi kogemusi nimetatud kaubamärkide kosmeetikatoodetega ?
Mida soovitate ja mida mitte ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Irena Eris ensüümkoorija on täitsa hea. AGA …sama töö teeb ära ka Lirene Dermo Exfoliator. Viimast on Mylook.ee saada pisikeses pakis, saad testida ja raha ei kulu sellele palju, samas pakist saad 2-3 korda kasutada.
Just hiljuti vaatasin, et Irena Erise toodetel on Mylookis mitmeid kasutajate kommentaare, loe sealt ka. Ma ise küll ostmiseni ei jõudnud veel, aga seal oli mingi silmakreem, mida kiideti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fännan Dr. Irena Erise tooteid. Olen proovinud:
1. kehaõli Spa Resort Mauritius: meeldiv suvine lõhn, ei ole vänge lõhnaga, jätab naha pehmeks, imendub kiirelt.
2. Näopesuvaht Sensi Science:jätab naha pehmeks, ei kuivata, delikaatne lõhn. Pumbaga pudelis.
3. Spa Resort Mauritiuse sarjast veel kehakoorija ja kehakreemi komplekt (kreem pole nii hea mu arust, kui sama sarja õli, aga kokkuvõttes meeldib). Hea komplekt kinkimiseks, pakitud fantastilisse karpi.
4. Cleanology ensüümkoorija näole: meelib väga, kuna pole teraline vaid justkui nagu kreem.
5. Cleanology Oleogel- kasutan paar korda nädalas näo puhastamiseks. Selline õlijas toode. Eriti hea tulemus, kui viitsib kasutada koos puhastusrätikuga 🙂
6. Cleanology puhastuspiim: kasutan silmameigi eemaldamiseks. Ei ärrita silmi. See oli minu esimene kokkupuude selle firma toodetega.
7. Tokio lift näokreemid vanusele 35+
Eriti meeldib kollageeniga toitev öökreem. Päevakreem ei ole nii toitev.
Kõige rohkem olengi kasutanud sarja puhastusvahendeid. Sobivad ideaalselt neile, kellele meeldib nägu pesta ja kes ei taha kiskuvat tunnet näole.
Peagi proovin uusi tooteid. Senise kasutuse järgi soovitan. Ükski toode pole külmaks jätnud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Dr Irena Eris ja Lirene

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.