Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Dr. Pajos

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Dr. Pajos

Postitas:

Kas keegi teab, et kas dr. Pajos võtab ikka veel vastu neuroloogiakeskuses sütiste teel? Kas sinna saab saatekirjata ja palju visiit maksab? Helistasin, aga kuidagi löögile ei saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 11:39; 19.11 12:46; 09.12 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saab saatekirjata. Suvel oli igatahes visiiditasu 50.- Helistades olen küll pihta saanud, proovi aga uuesti.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minule soovitas dr.Pajos helistada peale kahte, siis pidavat tal vähem patsiente olema. Olen ka alati helistades kätte saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 07:33; 15.11 08:24;
Postitas:

Mind huvitaks, et kas keegi on tema juures ka abi saanud? Käisin kaelavaludega tema juures pikalt. Määras raviks antidepressandid. Proovisime erinevaid, kuid peale väsimuse ja tülpimuse ei teinud need mulle küll midagi. Olen kuulnud, et tema ravi ongi iga haiguse vastu kohe antid peale. Raha läks palju, kasutegur-5

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.11 19:54; 24.11 09:23; 08.12 15:28; 10.12 15:52;
Postitas:

Jaaa, olen väga tänulik. Ma tõmblesin, algul nägu (nii et ei saanud magadagi), hiljem kogu keha lihaskond. Arvasin, et on mingi õudne progresseeruv haigus, aga probleem leidis lahenduse ja mõne kuuga olin nagu 15 jälle 🙂
Teised arstid oskasid asja ainult hullemaks ajada. Kõige laastavamalt mõjus nõelravi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kägu 19:54, vaevalt kyll, et dr.Pajos epilepsia puhul näiteks antidepressante välja kirjutab. Usun, et ta spetsialistina ikka vaatab iga haigusjuhtumit konkreetselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 07:33; 15.11 08:24;
Postitas:

Neuroloog määrab antidepressante?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 10:01; 19.11 13:58;
Postitas:

Aga kas ta ise vastab telefonile? Või on seal ikka mingi asjapulk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 11:39; 19.11 12:46; 09.12 08:34;
Postitas:

Ma olen küll abi saanud. Telefonile vastab ise.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neuroloog määrab antidepressante?[/tsitaat]Mulle määras küll neuroloog. Aga mitte dr Pajos.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mulle määras küll neuroloog. Aga mitte dr Pajos.[/tsitaat]

Päris huvitav, pole sellele nii mõelnudki… Aga ilmselt tegemist siis nagu lihaselõdvestajatega osaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 10:01; 19.11 13:58;
Postitas:

Ja mismoodi siis te abi olete saanud? Kas tema kirjutatud rohtudest on kasu olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.11 19:54; 24.11 09:23; 08.12 15:28; 10.12 15:52;
Postitas:

Tõstaks teemat

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Ja mismoodi siis te abi olete saanud? Kas tema kirjutatud rohtudest on kasu olnud?[/tsitaat]

Jah, oli kasu. Teised arstid ei suutnud õiget ravi pakkuda ja nõelravi mõjus hoopis halvasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:39; 09.12 14:44;
Postitas:

Aga kas tal on seal ka minguseid aparaate, millega diagnoosi panna on või on kõik puhtalt “peale vaatamisega” selge?

Vaevalt, et seal tomograafe värke-särke on?

0
0
Please wait...
Postitas:

Mind kusagile tomograafi küll ei pandud, aga oli pikk ristküsitlus, oleks nagu prokuröri juurde sattunud. Samas sai probleem paremini selgeks ka mulle endale ja ravi oli tulemuslik – olin enne aastaid vaevelnud abi saamata. Usun, et kui on tomograafi vaja, siis temalt saab saatekirja. Täpselt ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:39; 09.12 14:44;
Postitas:

[tsitaat]Aga kas tal on seal ka minguseid aparaate, millega diagnoosi panna on või on kõik puhtalt “peale vaatamisega” selge?

Vaevalt, et seal tomograafe värke-särke on?[/tsitaat]
Min ule tehti seal aju poolkerade uuring. Pandi juhtmed pea külge.
Muid seadmeid minuteada pole. Ilmselt suunab, kui vaja.
Mina käisin kaelavaludega, mul olid eelnevalt tehtud pildid ja kompuuter, võtsin need kaasa. Diagnoosi pani minu jutu põhjal. Lisaks nats katsus ja uuris kaela. Raviks määrati antidepressandid, millest polnud kasu.
Mulle isiklikult jättis pealiskaudse mulje. Naeris välja alternatiivsed vahendid( massaaz jne), teiste artside varasemad arvamused ka tegi maha.
Telefoni teel retsepti pikendamise eest küsiti raha. Samuti ei meeldi mulle see sularahaga arveldamine. Jätab kahtlase mulje.
Küsiks siia lõppu, et oskab keegi kaelavalude puhul soovitada mõnda muud arsti või ravikabinetti Tallinnas?

0
0
Please wait...
Postitas:

Käisin 2 korda migreeniga. Tegi EEG. Määras Xefo+diasepami. Mõjus hästi, kuigi migreen ju ravitav ei ole. Käisin pearinglusega. Loksutas “kõrvaliiva” ja imede ime! Pearinglus kadus. Põhjus pidigi olema sootuks kõrvas, peened kuulmekäigud täituvad nn”liivaga”, mis ummistab ja loksub seal. Lihtne, aga täitsa olemasolev probleem.
Mina olen igatahes dr Pajosele ülitänulik , eriti peale seda, kui pearingluse hoog mind kaubanduskeskuses lausa pikali keerutas, ning tema selle probleemi mu jaoks lahti seletas ning kõrvad “puhtaks raputas:-)”.

0
0
Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ilu ja tervis Dr. Pajos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.