Esileht Ilu ja tervis Dr. Simeoni dieet

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Dr. Simeoni dieet

Postitas:
Kägu

Kas on keegi teist seda pidanud? Mul oleks ka vaja 15 kg vähemalt maha saada ja see tundub nagu ka kiiresti mõjuvat ca 40päevaga. Aga ma veel ei tellinud, suht kallis ja ma ei saanud hästi aru kas peab võtma mingeid nende toidulisandeid ja siis saab süüa veel 5oo ckal päevas või? Ja mis toitu võib üldse süüa, kas seal on ka mingid kindlad retseptid või kogused? Mõtlesin, et küsin enne targemate käest, kes seda juba proovinud on järele ja siis alles otsustan, kas tasub tellida. Palun teie kogemusi sellega.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib süüa ainult 500 ckl kalorit? Päevas?

Ära palun tee seda oma kehale, sa teed sellega ainult endale karuteene.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on sull epalju parem dieet, mida võib pidada aastaid ja mis ka üsna tõenäoliselt juba 40 päevaga päris häid tulemusi annab. Boonuseks on see, et kõht pole ealeski tühi ja mõnikord võib ennast vabaks ka lasta ja kõike süüa. Teisi boonusied on veel. Näiteks II tüüpi diabeedi riski vähendamine, kolesteroolitaseme korrigeerimine jne. https://tim.blog/2007/04/06/how-to-lose-20-lbs-of-fat-in-30-days-without-doing-any-exercise/comment-page-10/

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on veel parem nipp: süüa koguseliselt vähem (kui seni harjutud) ja võid kindel olla, et kaal hakkab langema.

Ise võtsin kevadel sellise “meetodiga” 8 kilo alla (u. kahe kuu vältel) ja tulemus on püsinud siiani.  Magu ongi nüüdseks väiksema koguse toiduga harjunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teinud, võtsin alla 8 kg, mingi tablett antakse ka, aga mõte ongi selles, et sööd vähe.  Kaal tuli tagasi ka.

Olen olnud viimased 5 aastat kaaluga hädas ja nüüd teen Fitlappi, tasapisi kaal langeb (hetkel peaaegu 1 kg nädalas) Tegin aastase kasutusaja ja plaanin kevadeks 15 kg maha saada.

Kaalun 85 kg (vanust 54).

+1
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu ja tervis Dr. Simeoni dieet