Esileht Ilu ja tervis Dr. Simeonsi dieet

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Dr. Simeonsi dieet

Postitas:

Kas keegi on seda läbi teinud? Paluks kogemusi jagada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 16:39; 07.04 14:35; 16.01 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tahad oma seedesüsteemi metsa keerata, lase käia. enam üle 500 kalori süüa ei saa

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 22:21; 17.04 10:37; 17.04 11:19; 18.04 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen praegu 3.ringi, kokku kadunud 24kg tänase seisuga. Jah, ûle 500 kalori päevas süüa ei või aga kõht on kogu aeg täis ja mul probleem, et seda 500-t täis saada.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 22:25; 17.04 10:09; 17.04 10:47; 17.04 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen praegu 3.ringi, kokku kadunud 24kg tänase seisuga. Jah, ûle 500 kalori päevas süüa ei või aga kõht on kogu aeg täis ja mul probleem, et seda 500-t täis saada.

Kuidas saab 500 kaloriga kõht koguaeg täis olla? Ok, mingil momendil keha muidugi harjub ümber, aga esimesed päevad on kindlasti meeletu piin.

See jutt on lihtsalt rumal, et 500 kalorit on raske täis süüa. Selline, tüüpiline salenejate, kes juba mõnda aega kaalu jälginud, stampjutt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 22:59; 09.04 22:17; 10.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis stampjutt! Et näljutan ennast ja valetan kokku, et kõht on täis? Võibolla osad teevad nii, minul on kõht täis ja kuna õhtul koju jõudes pole kõht tühi aga toit tuleb ära süüa (sest vähem ka ei tohi süüa) siis ongi nii, et topid sisse kuigi kõht tühi ju pole.

Tegelikult iga päev tuleb võtta 4 homöopaatilist terakest, mis annavad ajule signaali tarbida ülejäänud kalorid su rasva arvelt.

Isiklikult mina pole kunagi ühtegi dieeti pidanud, ei usu neisse ning veel vähem usun reklaamidesse. Aga ükspäev ema teatas, et vot tema teeb sellist dieeti ja kõht üldse tühi pole aga kilod kaovad. Nägin tema peal tulemusi ja siis alustasin juba ise ka. Rohkem dieeditajaid ma ei tunne isiklikult aga foorumis teised ka räägivad, et tühja kõhu tunnet pole.

/Dieet on üles ehitatud põhimõttel, et organism hakkab kasutama HCG toime mõjul nn halbu rasvu. Päevas tohib süüa vaid 500 kalorit väga kindlalt valitud toiduaineid, lisaks tuleb iga päev võtta HCG-efekti andvaid terakesi. Menüüs on valku sisaldavad toiduained – kana rinnaliha, veiseliha, valge väherasvane kala ning valik köögi- ja puuvilju – kapsalised, tomatid-kurgid, õunad, maasikad, apelsin jm roheline toidukraam. Tegelikult saab organism päevas vähemalt 1500 lisakalorit teie endi halbade rasvade arvelt, seega ei tunne te üldjuhul ka näljatunnet./

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 22:25; 17.04 10:09; 17.04 10:47; 17.04 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa pärast dieeti teed? Mismoodi sa siis sööd? Normaalne on süüa ka kaalulangetamise faasis 1300-1500 kalorit. Kuidas simeonsi dieedi läbinud kaalu säilitavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 22:21; 17.04 10:37; 17.04 11:19; 18.04 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe ise nende lehelt http://www.simeonsidieet.ee/

Peale dieeti on 3 nädalat stabiliseerimine, kus ei tohi süüa suhkrut ja tärklist või asju, mis neid sisaldavad. Kalorite piirangut pole. Kaal ei tohi alla ega üles minna sellest numbrist mis dieedi lõpuks kätte said. Keha jätab selle kaalu meelde. Edasi elad ja sööd loodetavasti tervislikumalt ja oled hakanud mõtlema ise ka, et niisama suust asju sisse vohmida on kerge aga liiguta ka ennast natuke. Mina olen juba praegu eluviisi muutnud, kuigi öeldakse, et dieedi ajal ei ole sportimine kohustuslik. Ja ma pean ütlema, et 24-25kg (tänaseks juba -25kg) kergemana on jalutada ja joosta ikka hulga kergem.

Eks see on mõtlemises ka kinni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 22:25; 17.04 10:09; 17.04 10:47; 17.04 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis pärast stabiliseerimist saab? Mis koguseid süüa tohid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 22:21; 17.04 10:37; 17.04 11:19; 18.04 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis pärast stabiliseerimist saab? Mis koguseid süüa tohid?

Piiranguid pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 22:25; 17.04 10:09; 17.04 10:47; 17.04 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te teete siis endale eraldi süüa? No kas neid terakesi on vaja võtta, kui nagunii õigeid toiduaineid sööd. Mida üldse süüa tohib ja palju kulub aega endale iga päev eraldi toidu valmistamiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Ja mis pärast stabiliseerimist saab? Mis koguseid süüa tohid?

Piiranguid pole.

Ajuvabade kanade järjekordne hullus. Ise nad loomulikult aru ei saa, et see on lauslollus. Jõudu!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:49; 18.04 08:56; 10.04 16:28; 10.04 16:31; 11.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklikult mina pole kunagi ühtegi dieeti pidanud, ei usu neisse ning veel vähem usun reklaamidesse. Aga ükspäev ema teatas, et vot tema teeb sellist dieeti ja kõht üldse tühi pole aga kilod kaovad. Nägin tema peal tulemusi ja siis alustasin juba ise ka.

See ei tõesta midagi muud, kui et su ema on samasugune rumal naine nagu sa ise. Milles ei ole muidugi midagi üllatavat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:49; 18.04 08:56; 10.04 16:28; 10.04 16:31; 11.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab, et hakkad ju õgima jälle ja oled hiljem õnnetum, kui enne dieeti. Tellige parem netist endale normaalne toitumiskava ja saage tervislikult vormi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 22:21; 17.04 10:37; 17.04 11:19; 18.04 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult iga päev tuleb võtta 4 homöopaatilist terakest, mis annavad ajule signaali tarbida ülejäänud kalorid su rasva arvelt.

see HCG ei ole ju homöopaatiline aine ometigi. see on hormoon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult iga päev tuleb võtta 4 homöopaatilist terakest, mis annavad ajule signaali tarbida ülejäänud kalorid su rasva arvelt.

see HCG ei ole ju homöopaatiline aine ometigi. see on hormoon.

Terakestele on lisatud HCG energia, tegelikku hormooni ei sisalda. Kui dieedi kohta lugeda, siis tuleb igasuguseid arvamusi välja, valdav enamik siiski negatiivset ei räägi.
Mina olen ka läbi teinud ühe raksu, aga jätsin viimase etappi ära ja kilod hakkasid tagasi tulema. No loogiline on ka, et kui hakata sööma samamoodi nagu enne, siis hakkavadki kilod tulema, sest kuidagi on end ju ka enne suureks söödud. 8 kilo kergem olen siiski 🙂 Kuna mul aga tõesti polnud näljatunnet (see oli osa mille suhtes olin algselt ikka väga skeptiline) ja sain ka lubatud kilod maha lubatud päevade jooksul ja üldse oli enesetunne kogu aja väga hea + ka välimus läks oluliselt paremaks, siis alustan nüüd uue ringiga. Ma praeguse plaani järgi kavatsen seekord korralikult teha ja ehk siis jääb tulemus ka püsima. Igal juhul on nii, et igaüks leiab omad lahendused ja teisi kritiseerida pole küll mõtet.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen ka teinud seda dieeti nüüdseks juba kaks ringi. Mõlemaga on 10 kilo maha tulnud. Ka kolmada ringi plaanin järgmise aasta alguses ära teha. Mull see sobib, kõik toimib. Pärast tuleb tervislikult ja teadlikult toituda,siis ei tule tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 16:39; 07.04 14:35; 16.01 15:46;
To report this post you need to login first.

Ma küll selle Simeonsi dieedi kohta ei oska öelda, kuid olen niisama uurinud ekstreemse kaloridefitsiidiga dieeti. Rasvunud ja ülirasvunud inimesed võivad vabalt teha ekstreemse kaloridefitsiidiga dieeti mingi aja, kus päevane kaloraazh on umbes 1000 kcal. Küll aga, kui sul on vaid 10 kg vaja alla võtta, siis peaks nii ekstreemset dieeti pidama vaid arsti järelvalve all.
Rasvunud inimene saab nii madala kaloraazhiga ilusti hakkama, kuna tal on suur rasvadeposiit. Kuskilt just lugesin eile, et mingi uuringu järgi, kus rasvunud inimesed pandi ekstreemsele dieedile, nad kaotasid väga palju rasva (päevas võis olla lausa 0,5 kg) ning enamasti oli see vistseraalne rasv.
Seega nende kardiovaskulaarne tervis paranes oluliselt selle dieediga.
Disclaimer: see eelnev jutt EI OLNUD Dr. Simeonsi dieedi kohta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo juba ainuüksi see, et mõni seda juba kolmandat ringi teeb, näitab ju, et asjal pole mingit jumet. Mina näiteks toitun juba aasta otsa toitumiskava jägi, kõht on täis, energiat küll, kõik tervisenäitajad normis. Milleks mingit HCG-d ja Simeonsi ja 500 kalorit? Jätad teatud asjad menüüst välja ja korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 20:57; 10.04 00:31; 10.04 15:03; 10.04 19:49; 10.04 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo juba ainuüksi see, et mõni seda juba kolmandat ringi teeb, näitab ju, et asjal pole mingit jumet. Mina näiteks toitun juba aasta otsa toitumiskava jägi, kõht on täis, energiat küll, kõik tervisenäitajad normis. Milleks mingit HCG-d ja Simeonsi ja 500 kalorit? Jätad teatud asjad menüüst välja ja korras.

Tegelikult, seal on vist nii, et ühe korraga ei tohi liiga pikalt seda ekstreemset 500 kalorit päevas teha.

Mul paar tuttavat teevad. Ja neil on kuidagi nii, et üks moment teevad seda ekstreemset dieeti. Siis võtavad mõnda aega rahulikult. Ja siis teevad nö. uue kuuri.

Üks tuttavatest on lausa kaunitariks muutunud. Ei teagi, kas on juba 3 või 4 ringi teinud. On juba ligi 60-aastane proua. Teine, umbes 50-aastane, on ka päris usinasti maha võtnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 22:59; 09.04 22:17; 10.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo juba ainuüksi see, et mõni seda juba kolmandat ringi teeb, näitab ju, et asjal pole mingit jumet. Mina näiteks toitun juba aasta otsa toitumiskava jägi, kõht on täis, energiat küll, kõik tervisenäitajad normis. Milleks mingit HCG-d ja Simeonsi ja 500 kalorit? Jätad teatud asjad menüüst välja ja korras.

Tegelikult, seal on vist nii, et ühe korraga ei tohi liiga pikalt seda ekstreemset 500 kalorit päevas teha.

Mul paar tuttavat teevad. Ja neil on kuidagi nii, et üks moment teevad seda ekstreemset dieeti. Siis võtavad mõnda aega rahulikult. Ja siis teevad nö. uue kuuri.

Üks tuttavatest on lausa kaunitariks muutunud. Ei teagi, kas on juba 3 või 4 ringi teinud. On juba ligi 60-aastane proua. Teine, umbes 50-aastane, on ka päris usinasti maha võtnud.

no ja eelmine kommentaator ütleb, et pärast tuleb tervislikult ja teadlikult toituda. Aga proovige kogu aeg tervislikult ja teadlikult toituda, saate ka hea tulemuse ja tervis ka ei kannata. Kui mingi toitumine on selline, mida “pikalt teha ei tohi”, siis kuidas saab see tervisele hea olla? Mõttetu ju.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 20:57; 10.04 00:31; 10.04 15:03; 10.04 19:49; 10.04 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo juba ainuüksi see, et mõni seda juba kolmandat ringi teeb, näitab ju, et asjal pole mingit jumet. Mina näiteks toitun juba aasta otsa toitumiskava jägi, kõht on täis, energiat küll, kõik tervisenäitajad normis. Milleks mingit HCG-d ja Simeonsi ja 500 kalorit? Jätad teatud asjad menüüst välja ja korras.

Tegelikult, seal on vist nii, et ühe korraga ei tohi liiga pikalt seda ekstreemset 500 kalorit päevas teha.

Mul paar tuttavat teevad. Ja neil on kuidagi nii, et üks moment teevad seda ekstreemset dieeti. Siis võtavad mõnda aega rahulikult. Ja siis teevad nö. uue kuuri.

Üks tuttavatest on lausa kaunitariks muutunud. Ei teagi, kas on juba 3 või 4 ringi teinud. On juba ligi 60-aastane proua. Teine, umbes 50-aastane, on ka päris usinasti maha võtnud.

no ja eelmine kommentaator ütleb, et pärast tuleb tervislikult ja teadlikult toituda. Aga proovige kogu aeg tervislikult ja teadlikult toituda, saate ka hea tulemuse ja tervis ka ei kannata. Kui mingi toitumine on selline, mida “pikalt teha ei tohi”, siis kuidas saab see tervisele hea olla? Mõttetu ju.

Kas mina siis enda kommentaaris ütlesin, et kui see nn. ekstreemne periood (500 kcal päevas) lõppeb, siis võib tagasi pöörduda oma vanade harjumuste juurde ning vitsutada kreemikoogikesi näost sisse? See on ju nii enesestmõistetav, et kahe ekstreemse perioodi vahel süüakse teadlikult ja tervislikult. Ei tulnud selle pealegi, et see kuidagi eraldi oma kommentaaris välja kirjutada.

P.S. Mina ei ülista seda dieeti. Räägin lihtsalt enda tuttavate kogemusest. Ise ma seda dieeti ei peaks. Üldiselt, ei ole vajadustki.

Mille eest miinus?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 22:59; 09.04 22:17; 10.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo juba ainuüksi see, et mõni seda juba kolmandat ringi teeb, näitab ju, et asjal pole mingit jumet. Mina näiteks toitun juba aasta otsa toitumiskava jägi, kõht on täis, energiat küll, kõik tervisenäitajad normis. Milleks mingit HCG-d ja Simeonsi ja 500 kalorit? Jätad teatud asjad menüüst välja ja korras.

Tegelikult, seal on vist nii, et ühe korraga ei tohi liiga pikalt seda ekstreemset 500 kalorit päevas teha.

Mul paar tuttavat teevad. Ja neil on kuidagi nii, et üks moment teevad seda ekstreemset dieeti. Siis võtavad mõnda aega rahulikult. Ja siis teevad nö. uue kuuri.

Üks tuttavatest on lausa kaunitariks muutunud. Ei teagi, kas on juba 3 või 4 ringi teinud. On juba ligi 60-aastane proua. Teine, umbes 50-aastane, on ka päris usinasti maha võtnud.

no ja eelmine kommentaator ütleb, et pärast tuleb tervislikult ja teadlikult toituda. Aga proovige kogu aeg tervislikult ja teadlikult toituda, saate ka hea tulemuse ja tervis ka ei kannata. Kui mingi toitumine on selline, mida “pikalt teha ei tohi”, siis kuidas saab see tervisele hea olla? Mõttetu ju.

Kas mina siis enda kommentaaris ütlesin, et kui see nn. ekstreemne periood (500 kcal päevas) lõppeb, siis võib tagasi pöörduda oma vanade harjumuste juurde ning vitsutada kreemikoogikesi näost sisse? See on ju nii enesestmõistetav, et kahe ekstreemse perioodi vahel süüakse teadlikult ja tervislikult. Ei tulnud selle pealegi, et see kuidagi eraldi oma kommentaaris välja kirjutada.

P.S. Mina ei ülista seda dieeti. Räägin lihtsalt enda tuttavate kogemusest. Ise ma seda dieeti ei peaks. Üldiselt, ei ole vajadustki.

Mille eest miinus?

Ei öelnud jah, aga ma räägin sellest, et jätke see ekstreemne periood ära ja toitugegi tervislikult ja teadlikult, saate palju parema tulemuse ja püsivama ka, lisaks tervis korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 20:57; 10.04 00:31; 10.04 15:03; 10.04 19:49; 10.04 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult iga päev tuleb võtta 4 homöopaatilist terakest, mis annavad ajule signaali tarbida ülejäänud kalorid su rasva arvelt.

Ei teagi nüüd kas see lause on kohutavalt naljakas või on hoopis kurb (et on kirjaoskajaid inimesi, kes selliseid väiteid usuvad ja ostavad)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei öelnud jah, aga ma räägin sellest, et jätke see ekstreemne periood ära ja toitugegi tervislikult ja teadlikult, saate palju parema tulemuse ja püsivama ka, lisaks tervis korras.

See oleks liiga hirmutav – kogu eluks oma toitumist muuta. Mõnusam on uskuda mingit terakeste mula ja pingutada ainult nädal või kaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:49; 18.04 08:56; 10.04 16:28; 10.04 16:31; 11.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult iga päev tuleb võtta 4 homöopaatilist terakest, mis annavad ajule signaali tarbida ülejäänud kalorid su rasva arvelt.

Ei teagi nüüd kas see lause on kohutavalt naljakas või on hoopis kurb (et on kirjaoskajaid inimesi, kes selliseid väiteid usuvad ja ostavad)

Lugemisoskus ei võrdu paraku mõtlemisoskus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:49; 18.04 08:56; 10.04 16:28; 10.04 16:31; 11.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mina olen ka see “rumal” kes selle dieedi läbi tegi. No tegelt ma lausa praegugi olen veel seda n.ö lõpetamas ehk siis selle stabiliseerimisperioodi lõpuni on nädalake veel. Olin ka skeptiline aga mõtlesin, et proovin ikka. Kaal langes 9,5 kg…. eesmärk oli saada 10 aga no kannatus sai otsa… :). Mõtlesin, et no peaaegu ju, et kûllap ma selle pool kilo ka maha saan suvel. Kaalu jälgisin enamvähem nii nagu ette oli kirjutatud. 40 päevaga siis kadus see 9,5 kg, Sellest on nûüd ligi 3 nädalat mõõdas, kaal oli täna hommik täpselt sama. Siiani pole veel suhkrut ja tärklist sisaldavaid toite sõönud ja tõesti kaal pûsib. Söön liha, kala, muna, pähkleid, rohelist ja muid taolisi asju.
Ma olen aru saanud, et need kes teevad juba 3-4 dieediringi sellega, on tegelt üsna suures ülekaalus ja nii neil tulebki mingit vahet pidada et siis edasi alla võtta. Sest selle 40 (maksimum) päevaga saabki nii 8-15 kg vist alla. Oleneb kui tugev iseloom kellelgi on seda pidades, sest ega see tegelt väga kerge pole. Nii et kui oled ikka 120 kg raske, siis tulebki mitu ringi teha et oma soovitud kaalu saavutada. Hetkel mina olen rahul, et selle ette võtsin… ja kui see mind teiste silmis rumalaks teeb siis olgu ma pealegi rumal. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 19:11; 10.04 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mina olen ka see “rumal” kes selle dieedi läbi tegi. No tegelt ma lausa praegugi olen veel seda n.ö lõpetamas ehk siis selle stabiliseerimisperioodi lõpuni on nädalake veel. Olin ka skeptiline aga mõtlesin, et proovin ikka. Kaal langes 9,5 kg…. eesmärk oli saada 10 aga no kannatus sai otsa… :). Mõtlesin, et no peaaegu ju, et kûllap ma selle pool kilo ka maha saan suvel. Kaalu jälgisin enamvähem nii nagu ette oli kirjutatud. 40 päevaga siis kadus see 9,5 kg, Sellest on nûüd ligi 3 nädalat mõõdas, kaal oli täna hommik täpselt sama. Siiani pole veel suhkrut ja tärklist sisaldavaid toite sõönud ja tõesti kaal pûsib. Söön liha, kala, muna, pähkleid, rohelist ja muid taolisi asju.
Ma olen aru saanud, et need kes teevad juba 3-4 dieediringi sellega, on tegelt üsna suures ülekaalus ja nii neil tulebki mingit vahet pidada et siis edasi alla võtta. Sest selle 40 (maksimum) päevaga saabki nii 8-15 kg vist alla. Oleneb kui tugev iseloom kellelgi on seda pidades, sest ega see tegelt väga kerge pole. Nii et kui oled ikka 120 kg raske, siis tulebki mitu ringi teha et oma soovitud kaalu saavutada. Hetkel mina olen rahul, et selle ette võtsin… ja kui see mind teiste silmis rumalaks teeb siis olgu ma pealegi rumal. :)

Aga samasuguse toitumisega (liha, kala, kana, pähklid, muna, köögiviljad, puuviljad, täisteraviljad jne) saab ju ka täiesti normaalselt kaalust alla. Samuti 10 kg ühe kuuga on võimalik alla saada. Ja ei mingit 500 kalorit ja terakesi ja hormoone jne. Pole vaja mingit ulmetugevat iseloomu ja ei tea mida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 20:57; 10.04 00:31; 10.04 15:03; 10.04 19:49; 10.04 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojahh, kuidas keegi. Mina sain seekord niimoodi. Ei ütleks, et mu tervis selle all kuidagi kannatas. Ulmelisest iseloomust ma pole siinjuures rääkinud, pole vaja asju ülevõimendada. Ja pole vaja maha teha kuidas keegi saab oma kaalu alandatud. Põhiline onju tulemus, et sai hakkama. Vahet pole mille abiga. Eks edasi tulebki toituda nii, et kaal säiliks. Rõõmsat meelt kõigile!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 19:11; 10.04 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojahh, kuidas keegi. Mina sain seekord niimoodi. Ei ütleks, et mu tervis selle all kuidagi kannatas. Ulmelisest iseloomust ma pole siinjuures rääkinud, pole vaja asju ülevõimendada. Ja pole vaja maha teha kuidas keegi saab oma kaalu alandatud. Põhiline onju tulemus, et sai hakkama. Vahet pole mille abiga. Eks edasi tulebki toituda nii, et kaal säiliks. Rõõmsat meelt kõigile!

Ehk siis lõpp-kokkuvõtteks pead ikka ju toitumist järgima ja tervislikult toituma hakkama 😀 Pointless.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 20:57; 10.04 00:31; 10.04 15:03; 10.04 19:49; 10.04 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja pole vaja maha teha kuidas keegi saab oma kaalu alandatud. Põhiline onju tulemus, et sai hakkama. Vahet pole mille abiga.

On ikka vahe – kas kaotada kaalu ekstreemsete ebatervslike meetoditega huupi toitudes (nälgides), kaotades lihasmassi, mis ainevahetust veelgi aeglustab, või teha seda tervislikult ja jätkusuutlikult oma ainevahetust kiirendades.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:49; 18.04 08:56; 10.04 16:28; 10.04 16:31; 11.04 08:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Dr. Simeonsi dieet

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.