Esileht Lapse ootamine Dr Šois rasedusaegne jälgimine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Dr Šois rasedusaegne jälgimine

Postitas:

Tere!

Palun kogemusi, kes dr Šois juures rasedusega jälgimisel olnud – kas suur makstud summa tasus end ära? Mis on erinev riiklike haiglatega – sh kui palju uuem on aparatuur? Kas käisite probleemse rasedusega või mitte?

 

Palju tänu ette!

 

Lõvipreili

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Palun kogemusi, kes dr Šois juures rasedusega jälgimisel olnud – kas suur makstud summa tasus end ära? Mis on erinev riiklike haiglatega – sh kui palju uuem on aparatuur? Kas käisite probleemse rasedusega või mitte?

Palju tänu ette!

Lõvipreili

Mina käisin eelmise rasedusega ja käin ka olemasoleva rasedusega. Võrdlust riiklikuga pole kuna olen teinud kohe otsuse seal käia.. mulle meeldib põhjalikus ja no uudsed masinad on seal tõesti.. eks raha küsimus ongi see, et kas raatsid või ei, sest tegelt saab riiklikus ka kõik tehtud.

 

Mari

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Igaks juhuks hoiatan, et teie jumaldatud šois ei ole eksimatu. Tuttavale tekitas looteanatoomias sellise šoki mõned aastad tagasi, et tema juurde ta küll uuesti ei lähe. Šoisi jutu järgi pidi laps sündima mingisuguse väärarenguga ja tulevane ema pidi teda kursis lausa hakkama hoidma kuidas laps areneb. Riiklikus LA oli kõik korras, aga oma sõbrannade soovitusel läks tasulisse. Sündis täiesti normaalne laps…</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Igaks juhuks hoiatan, et teie jumaldatud šois ei ole eksimatu. Tuttavale tekitas looteanatoomias sellise šoki mõned aastad tagasi, et tema juurde ta küll uuesti ei lähe. Šoisi jutu järgi pidi laps sündima mingisuguse väärarenguga ja tulevane ema pidi teda kursis lausa hakkama hoidma kuidas laps areneb. Riiklikus LA oli kõik korras, aga oma sõbrannade soovitusel läks tasulisse. Sündis täiesti normaalne laps…</p>

Ma oletan, et ta eksib kõvasti vähem kui riiklikud ja on palju usaldusväärsem kui riiklikid. Omal nahal kogetud!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi.

Külvab palju asjatut paanikat. Kui ise jänni jääb, saadab riiklikusse, et need patsienti vajadusel rahustaks. Samuti isiklik kogemus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin küll rahule. Käisin kahel korral, muidu olin arvel Pelgus ja kõik ettenähtud korrad käisin kohal ka. Aparatuur on kindlasti parem. Sain palju üksikasjalikuma ülevaate. Ja minule meeldis ta rahulikkus. Pelgus oli raseduse keskel tehtav ultraheli nii suvakas igas mõttes. Arst oli närviline ja sõna otsese mõttes riidles minuga kuna laps ei olnud vaatluseks heas asendis. Võimlesin seal laual igat pidi ja ei saanudki asja. Kõike seda oleks saanud rahulikult paluda ja suunata. Nii paha tunne jäi sisse. Ei ole lumehelbeke, aga viisakus on elementaarne igas ametis kus inimestega kokku puutuda tuleb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei pidanud vajalikuks nö täispaketi võtmist. Arvel olin Pelgus ja Soisi juures käisin 2 korda UH-s ja tegin ka Panoraama testi.

Tõsi, ultraheli uuringud Soisi juures olid väga detailsed. Riikliku haigla kvaliteediga ei andnud võrreldagi. Samas lihtsamate protseduuride eest ei tahtnud lisa maksta. Nt regulaarne vereproovide võtmine – sellega sai hästi hakkama ja Pelgu ämmaemand ja miks maksta Synlabile kui see on haigekassa poolt rasedale tasuta. Rutiintoiminguid (kaalumine-mõõtmine-nõustamine) nii kui nii Sois ise ei tee, selleks ka Ultrahelikeskuses ämmaemand olemas.

Seega minu soovitus – pane ennast riiklikus haiglas kirja aga Soisi juures saad käia ultrahelis vm murede-kahtluste puhul. Mõistlik hinna/kvaliteedi kompromiss.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi.

Külvab palju asjatut paanikat. Kui ise jänni jääb, saadab riiklikusse, et need patsienti vajadusel rahustaks. Samuti isiklik kogemus.

Täpselt sama kogemus endal ja lähedasel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 20:55; 05.05 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ja ärme unusta, et siin oli kunagi kaksikute ootaja teema, kus šois ei tubastanud neil TTTS, riiklik tuvastas kohe ja käskis katkestada. Mindi šoisile kes ütles ei ole hullu. Tagajärjeks tuli ikkagi suur rasedus katkestada, sest suht varsti üks kaksik suei TTTS järel.</p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 20:55; 05.05 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen muidu arvel ühes erakliinikus ämmaemanda juures ning nad on kusjuures samuti tasuta, kuigi arvasin, et erakliinik maksab lisaks. Oscari ja LA tegin Pelgus ning lisaks käisin 3D uuringul Šoisi juures (väga põhjalik, andis lisaturvatunnet, et kõik on korras), pole mingit vajadust seal jälgimisel ollagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Dr Šois rasedusaegne jälgimine