Esileht Koolilaps Dressipüksid peenikesele poisile.

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Dressipüksid peenikesele poisile.

Postitas:
Kägu

Mul pole aimugi, miks on enamus dressipükse nii laiad, et ei püsi mu poegadel üleval (2,5 ja 9), aga palun rääkige, milliste brändide dressipüksid on kitsama lõikega või soovitage, mis firmad teevad seest kummidega pinguldatavaid pükse? Ise tean vaid ühte – Name It. Aitäh!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OVS näiteks sobib saledamale.

Kekas on mu omadest jalgpallipüksid ka sel, kes jalgpalliga süvitsi ei tegele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pepco’s on ka minu arvates saledatele lastele dresse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reguleeritava kummiga saab küll vööpealt parajaks, kuid laps näeb välja nagu kloun selliste dressidega. Viimased dressid Takkost, samuti Terranovast olen enamvähem parajad saanud.

Kõhna poisiga ongi raske. Sooja pesu asemel kasutab puuvillaseid, villaseid sukapükse. Tüdrukute poolepealt saab vahest ka sobivaid neutraalseid retuuse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okaidi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nextis on saadaval silm fit mudelid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav mure, endal poeg juba noor täiskasvanu, aga normaalseid dressikaid saada pole. Teksaseid sai HMst, 160+ pikkuses ka New Yorkerist. Nüüd on selle jaoks ka liiga pikk ja sale.

Ma enam ei mäleta, mis firma omasid teemaalgataja küsitud vanuses kandis, vist sai Prismast ostetud lasteosakonnast, aga 160+ pikkusele pole praktiliselt midagi leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav probleem. Name It on jah hea, sest reguleeritava kummiga. Nexti osad mudelid sobivad hästi saledale. Ostangi enamus riided sealt, sest kvaliteet hea. On olnud ka OVS, Ciraf ja Rimi I love eco dressipüksid, seega neid tasub ka uurida poes, et kas on midagi sobivat.

Saledale ei sobi minu kogemuse põhjal Pepco, Sinsay, Seven Lemon, H&M, Reserved, Zara, Po.p (retuusid on ok muidu). Need saavad siis vööst ja pepust parajaks kui sääred lühikeseks jäävad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav probleem. Name It on jah hea, sest reguleeritava kummiga. Nexti osad mudelid sobivad hästi saledale. Ostangi enamus riided sealt, sest kvaliteet hea. On olnud ka OVS, Ciraf ja Rimi I love eco dressipüksid, seega neid tasub ka uurida poes, et kas on midagi sobivat.

Saledale ei sobi minu kogemuse põhjal Pepco, Sinsay, Seven Lemon, H&M, Reserved, Zara, Po.p (retuusid on ok muidu). Need saavad siis vööst ja pepust parajaks kui sääred lühikeseks jäävad.

Sobib küll.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on väga head

https://www2.hm.com/en_eur/productpage.1038444001.html

(H&M spordiriiete osakonnast, tehnilisest materjalist, 2 paari komplektis mustad poiste dressipüksid). Meil on lapsel alati püksid kas lühikesed või laiad, need istuvad ideaalselt, ei ole kukekad ega vaju alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka kõhnad poisid – üks 9a ja teine 4a.

Vanemale poisile meeldib, kui teksad on võimalikult dressipükste taolised, pehme värvliga. Lemmikteksased on olnud ühed Mayoral (vist Kaubamajast) pehme kummivärvliga teksased. Tegelikult sellised suht “tittede” teksased, aga kuna poiss on kõhn ja lühike, on temale parajad olnud. Väga mugavad ja püsivad kõhnal poisil ilusti üleval. Üldse tundub, et Mayoral-il on riideid kõhnematele lastele (võibolla seetõttu, et see on vist Hispaania päritolu lasteriiete firma ja seal ongi lapsed nö. väiksema kondiga). Lisaks on palju kandnud Name IT pehme värvliga teksaseid. Tavalisi puuvillaseid dressipükse olen saanud H&M Basic ja Lindex.

Väga head kitsad laste spordipüksid (spordikangas, painduvad põlved) leidsin Ilves ISC (Lõunakeskus) laste spordipükste valikust. Kõik väljas toimuvad kehalise tunnid on nendega käinud.

Nooremale pojale ostsin kevadel H&M Basic… tüdrukute dressipüksid. Sest just tüdrukute dressipükste hulgast leidsin mudeli, mille vöökoha ümbermõõdu ja pikkuse suhe oli minu poja jaoks kõige õigem. Püksid on tumepruuni värvi, nii et ei saa aru midagi, et plikade omad.  Ega jah, vahel tuleb ka nö. kaval olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oma kõhnavõitu poisile olen ka pepcost viimasel ajal ostnud, neid kõige tavalisemaid puuvillaseid, mis u 5 eur maksavad.  Aga numbreid ei tasu seal väga uskuda, vaid tuleks üle mõõta, sest meil on kodus sama mudeli 146 pikkuses püksid  miskipärast lühemad kui 140.

Keegi soovitas jalgpallipükse  – minu u 140 pikkusele lapsele näit. sportlandis müüdavad mustad nike püksid  ei sobi, just vöökoht ja tagumik on õige pikkusega pükstel liiga laiad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi soovitas jalgpallipükse  – minu u 140 pikkusele lapsele näit. sportlandis müüdavad mustad nike püksid  ei sobi, just vöökoht ja tagumik on õige pikkusega pükstel liiga laiad.

 

Keeruline jah, lisaks peab veel “õige” mudel olema, ainult brändki ei päästa. Minu omadel on Joma, Hummel, Erima. Pumat on ka olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lingil olevad dressipüksid on mugavad ja sobivad ka saledamale, lingilt saab neid ka osta:

https://swentykidz.ee/toode/amblikmehe-tumesinised-dressipuksid-superkangelane-amblikmees/

https://swentykidz.ee/toode/amblikmehe-sinised-dressipuksid-amblikmees/

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea teema! Kui mu kõhn poiss väiksem oli, siis coccodrillo dressid olid ok (vist Jukus müüakse), praegu teismeline, leidsime kevadel suure häda ja vaevaga lõpuks Kaubamajast ühed Vans dressid, mis olid enam-vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvisel ajal on kasutuses retuusid (mustad, sinised, neid leiab rohkem tüdrukute riieete osakonnast) ja capriretuusid koos pikema t-särgiga, igasugused Yoga pants ja spordipüksid, mis on lycra jms liibuvamast materjalist, sportsdirectis on kitsama lõikega mudeleid. Neid lohvaka säärega dressipükse, mida küll nööriga saab kokku tõmmata, ei tasugi kõhnale lapsele osta, sest need näevad välja nagu nööriga keskelt kokkutõmmatud kott seljas. Aga on olemas laia kummiga, üleni kitsamad püsid, nii õhemaid kui paksemaid. Lõiget tuleb vahetada, pigem retuusi tüüp kui dressipüksi tüüpi pükse osta. Nextis on slim lõiked ja paljudel teistel firmadel ka. Kunagi sai kõhnale tüdrukule ka lisakumm pükste vöökohale sisse aetud või õmmeldud või kiiluna vöökohas tükk kinni õmmeldud, et püksid üldse üleval püsiks 🙂

Nt MITTE osta sellist lõiget

vaid otsi selliseid  – ilma krooknöörita ja puhvi jalaosata, sirgelõikelised, ilma alumise säärekummita, näevad palju elegantsemad välja kui teised. Minu meelest just sportsdirectis on hea valik selliseid, odavad ja netis on suurem valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Dressipüksid peenikesele poisile.