Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Duphaston ja kaalutõus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Duphaston ja kaalutõus

Postitas:

Tere!

Siin perekoolis vaadanud, et päris paljud naised tarvitavad duphastoni. Küsin, et kas on selle tarvitamisel kehakaal ka tõusnud või tekkinud mõni muu negatiivne kõrvalmõju?

Tänan vastuste eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 20:40; 14.09 12:43; 14.09 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt jälgima peab, see söögiisu tõstab küll – täpselt nagu enne päevi see niigi tõuseb, Duphiga veits rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen pikka aega tarvitanud nii mitterasedana kui ka juba last oodates. Ei mõjunud kehakaalule (ka raseduse esimeses pooles ei tulnud kaalu juurde – aga seda vist seetõttu, et ma kuni 18.nädalani iiveldasin ja oksendasin).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 21:31; 17.09 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõjunud. Samas võib see esiteks tõsta tõesti söögiisu ja teiseks suurendada keha vedelikupeetust (mis osaliselt paljudel naistel nagunii toimub progesterooni tõustes, see on osa pms sündroomist) ja see tõstab kaalu. Ammu teada, et naised võivad kaaluda paar peäva enne päevi plaks kilo-kaks rohkem ja siis äkki jälle vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rasedust plaanerides pidanud arsti soovitusel kasutama ja raseduse tekkinisel kasutama üle poole rasedusest. Mina pole mitterasedana täheldanud kaalutõusu, samas rasedana olen võtnud juurde iga rasedusega suht palju (16 kg, 32 kg, 26 kg ja 16 kg). Kaalutõusud 32 ja 26 kg olid seotud gestatsiooni diabeedigs. Ideaalkaalu sain ilma pingutuseta tagasi umbes 3-4 kuud peale sünnitust). Esimes korral 2 nädalaga. Kui arst soovitab kasutada, siis võib julgelt kasutada!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin Duphastoniga Märts 2020 ja 5 kuuga läksin 49kg pealt 56-57kg ehk siis võtsin juurde 7-8kg. Ei ütle, et oleksin rohkem sööma hakanud või oleks tekkinud suurem isu näksimise järgi. Lisaks sai kevadel/suvel oldud füüsiliselt tunduvalt aktiivsem kui muidu aga ikka kilod lisandusid. Tänasega kaalun 55.5kg seega paistab, et hakkab vaikselt langema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 11:51; 14.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin Duphastoniga Märts 2020 ja 5 kuuga läksin 49kg pealt 56-57kg ehk siis võtsin juurde 7-8kg. Ei ütle, et oleksin rohkem sööma hakanud või oleks tekkinud suurem isu näksimise järgi. Lisaks sai kevadel/suvel oldud füüsiliselt tunduvalt aktiivsem kui muidu aga ikka kilod lisandusid. Tänasega kaalun 55.5kg seega paistab, et hakkab vaikselt langema.

Tere!

Minule kirjutas ka naistearst välja nüüd duphastoni kuueks kuuks, kuna määrib umbes 5 päeva enne päevi ja oleks Soov rasestuda, siis võimalik et see määrimine takistab rasestuda, luteaalfaas jääb lühikeseks. Kui saladus pole, siis mis põhjustel teile see välja kirjutati? Kardan ise väga seda kaalutõusu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 20:40; 14.09 12:43; 14.09 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin Duphastoniga Märts 2020 ja 5 kuuga läksin 49kg pealt 56-57kg ehk siis võtsin juurde 7-8kg. Ei ütle, et oleksin rohkem sööma hakanud või oleks tekkinud suurem isu näksimise järgi. Lisaks sai kevadel/suvel oldud füüsiliselt tunduvalt aktiivsem kui muidu aga ikka kilod lisandusid. Tänasega kaalun 55.5kg seega paistab, et hakkab vaikselt langema.

Tere!

Minule kirjutas ka naistearst välja nüüd duphastoni kuueks kuuks, kuna määrib umbes 5 päeva enne päevi ja oleks Soov rasestuda, siis võimalik et see määrimine takistab rasestuda, luteaalfaas jääb lühikeseks. Kui saladus pole, siis mis põhjustel teile see välja kirjutati? Kardan ise väga seda kaalutõusu ????

Duphaston kirjutati kuna on ebaregulaarne tsükkel ning tsükli teise faasi puudulikkus. Progesteroon on madal, ov ei toimu, seega duph kirjutati, et tsükkel paika saada. Rasestuda olen püüdnud tänaseks 1a ja 10 kuud, kahjuks ebaõnnestunult☹️Selle kuu tsükli algul alustasin ravi ka Letrozole tablettidega, need peaksid siis aitama kaasa ov tekkimisele ja need määrati esialgu 3 kuuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 11:51; 14.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast 🙂 Ma ise teinud paar kuud nüüd clearblue ov teste ja näitas, et ov toimub. Käisin ka synlabis progesterooni tõusu kontrollimas tsükli 21 päeval ja see oli korralik.Aga jah kahjuks jääb teine faas lühikeseks. Meil nüüd ongi teine kuu proovimist ja ov just lõppes. Kodus muidu 2 last juba olemas, aga nüüd juba tiksub vanus peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 20:40; 14.09 12:43; 14.09 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin Duphastoniga Märts 2020 ja 5 kuuga läksin 49kg pealt 56-57kg ehk siis võtsin juurde 7-8kg. Ei ütle, et oleksin rohkem sööma hakanud või oleks tekkinud suurem isu näksimise järgi. Lisaks sai kevadel/suvel oldud füüsiliselt tunduvalt aktiivsem kui muidu aga ikka kilod lisandusid. Tänasega kaalun 55.5kg seega paistab, et hakkab vaikselt langema.

Tere!

Minule kirjutas ka naistearst välja nüüd duphastoni kuueks kuuks, kuna määrib umbes 5 päeva enne päevi ja oleks Soov rasestuda, siis võimalik et see määrimine takistab rasestuda, luteaalfaas jääb lühikeseks. Kui saladus pole, siis mis põhjustel teile see välja kirjutati? Kardan ise väga seda kaalutõusu ????

Mulle kirjutati tsüklipikkuse reguleerimiseks – arstile tundus, et tsükli teine pool jääb lühikeseks (mul vahel oli tsükkel 21-22 päeva ainult). Ja raseduse ajal raseduse toetamiseks (kasvamiseks vajalik kollaskeha pidi nigel olema?). Skeemiga venitasin 28 päeva pikkuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 21:31; 17.09 21:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Duphaston ja kaalutõus