Esileht Rasestumine ja lapse ootamine duphaston ja ovulatsioon

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: duphaston ja ovulatsioon

Postitas:

Mul tekkis ka küsimus, et kui duphastoni võtta siis kuna ovulatsioon toimub, kui tsükkel ebaregulaarne on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli ka tsükkel ebaregulaarne ja just duphastoniga oli see nagu kellavärk.kas sul ikka sassis???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine kord võtsin sellepärast et päevad juurde tuleks, aga see kuu soovitas arst 16 tsükli päevast duphastoni võtma, aga tekkis küsimus kuna mul siis ovulatsioon tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tavaliselt pikem tsükkel ja ov alati kuskil tsükli 21-28 päeva vahel ja alles siis hakkan duphastoni võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki just duphaston aitab ov tekkimisele kaasa?? miks seda muidu tsükli reguleerimiseks välja kirjutatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 14:42; 14.02 18:55; 15.02 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks seda siis tsükli reguleerimiseks kasutatakase? Ilma serota.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 14:42; 14.02 18:55; 15.02 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea. St päevad käivad põhimõtteliselt nii nagu jumal juhatab. Aga soovin rasedaks jääda. Ja sellepärast mulle duph välja kirjutatigi. Sellest eeldasin, et ju ta kutsub siis mingil määral ov-d ka esile, kuidas ta muidu tsüklit saab lühendada? reeglina venib ju just esimene tsükli pool. Uskumatult keeruline lugu küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 14:42; 14.02 18:55; 15.02 20:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine duphaston ja ovulatsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.