Esileht Rasestumine ja lapse ootamine duphaston ja ovulatsioon

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: duphaston ja ovulatsioon

Postitas:
piin

Mul tekkis ka küsimus, et kui duphastoni võtta siis kuna ovulatsioon toimub, kui tsükkel ebaregulaarne on.

Please wait...
Postitas:
kata03

RE: duphaston ja ovulatsioon

minul oli ka tsükkel ebaregulaarne ja just duphastoniga oli see nagu kellavärk.kas sul ikka sassis???

Please wait...
Postitas:
piin

Eelmine kord võtsin sellepärast et päevad juurde tuleks, aga see kuu soovitas arst 16 tsükli päevast duphastoni võtma, aga tekkis küsimus kuna mul siis ovulatsioon tekib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

OV peaks siis olema enne kui sa hakkad duphi võtma. Ideaalis oleks OV 14 päeval ja siis 16 päeval hakkad duphi võtma. Aga nii on ainult ideaalis. Mul see arvatavasti nii ei ole ja seega rasedaks kuidagi ei jää.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul tavaliselt pikem tsükkel ja ov alati kuskil tsükli 21-28 päeva vahel ja alles siis hakkan duphastoni võtma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki just duphaston aitab ov tekkimisele kaasa?? miks seda muidu tsükli reguleerimiseks välja kirjutatakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

OV tekkimisele aitab kaasa sero. Duph toetab tsükli teist poolt.. mis jääb siis peale OV-d.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks seda siis tsükli reguleerimiseks kasutatakase? Ilma serota.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainult duph kirjutatakse siis kui tsükli teine pool (OV-st kuni päevadeni) jääb lühikeseks või ei teki piisaval hulgal hormoone (progesterooni).
Ju on sinul siis viga ainult tsükli teises pooles ja OV tsükli esimeses pooles toimib hästi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea. St päevad käivad põhimõtteliselt nii nagu jumal juhatab. Aga soovin rasedaks jääda. Ja sellepärast mulle duph välja kirjutatigi. Sellest eeldasin, et ju ta kutsub siis mingil määral ov-d ka esile, kuidas ta muidu tsüklit saab lühendada? reeglina venib ju just esimene tsükli pool. Uskumatult keeruline lugu küll.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine duphaston ja ovulatsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.