Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Duphastoni skeemi muutmine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Duphastoni skeemi muutmine

Postitas:

Tere
Arst määras Duphastoni tsükli II faasi toetamiseks kuna soovin rasestuda. Tsükkel oli ebaregulaarne ja pikk 35-45 päeva. Skeem nägi ette, et alustan tsükli 12. päeval võtan 2* päevas 14 päeva järjest. Nii ma ka eelmine tsükkel tegin alustasin 12.päeval võtsin 14 päeva ja mens algas tsükli 26.päeval. Kuna aga ma ei olnud oma ov olemasolus kindel, siis ei tahtnud ma see kuu riskida võtta nii vara duph sisse ala enne ov toimumist ja hakkasin hoopis ov teste tegema, et peale pos testi hakata duphi võtma. Tänaseks on cd 18 ja hakkas roosakat määrima. Kas see võib olla tingitud duphastoni manustamise nö edasilükkamisest? Ehk on kellelgi sarnast olikorda olnud. Või siis algab mens seekord üle nädala varem.Oli plaan tänasest duphastoni kuuriga taas alustada aga nüüd ei teagi mida teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 15:07; 23.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niiet sul tsükli 18.päeval pole veel positiivset ov testi olnud? Või mis seis sul on hetkel ov testidega?

Kui tsükkel on pikavõitu ja veel ebaregulaarne, siis minu jaoks oleks 12. päeval võtma hakkamine liiga vara, nii vara sul tõenäoliselt nagunii pole ov veel toimunudki (kui venib, siis tavaliselt venib just tsükli I pool ehk ov viivitab).
Ja ka liiga kaua, klassikaline skeem on 10 päeva. Milleks nii pikalt, kui sul on tsükkel nagunii normist pikem.
Millest määrimine, ei oska arvata. Mina vast hakkaksin võtma, kui mens hakkab, siis jätaksin järele. Duph on nii nõrk rohi, et ega ta midagi segi ei keera, ka siis kui see roosakas on ehk ov määrimine vms. Ega ka siis kui nüüd hakkavad päevad.

Ov stimuleerivaid rohtusid sa ei võta, ainult duphi? Kui eesmärgiga tsüklit lõhendada, siis mina oleks harjunud skeemi kasutama, alates 14. päevast 10 päeva. Muidugi ma ei soovita sul täiesti omatahtsi skeemi muutma hakata, ehk olid arstil siiski põhjused, miks ta nii soovitas, küsi arsti käest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 20:55; 23.04 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niimoodi määratakse duphastoni selleks, et tsüklit lühendada. Pikale veninud tsükli esimene pool ei ole hea asi, seda on vaja muuta. Ise oma peaga küll skeemi mõistlik muuta ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Ov testid negatiivsed, kaks testi cd 13-14 olid peaaegu justkui positiivsed aga ma ütleks, et gramm jäi ikkagi positiivsest puudu, seega ma loen nad kõik negatiivseks. Viimase testi tegingi eile. Konsulteerisin teise arstiga,kes ütleski et tsükli 12. päeval duphiga alustada on liiga vara ja soovitas alustada duphi võtmist peale pos ov testi saamist. Muid rohte peale duphastoni minu arst mulle ei ole määranud, kuigi olen 2 aastat püüdnud rasestuda ja alles märtsis 2020 kirjutas esimest korda ravi(duphaston) Tänase ööga algas ka nö õige menstruatsioon. Arst ütles vaid, et hakkaksin tema antud skeemi järgima tsükli 12.päev 2*päevas 14 päeva ja pidin helistama siis, kui rasestun või kui rohud otsas(rohud on 6 kuuks). Midagi muud ta ei soovitanud, ei ov teste teha ega midagi. Sellepärast ka otsustasin teise arstiga konsulteerida, kuna lugedes duphastoni infolehte jäi silma, et rasestumis sooviga peab duphastoni tsükli teisel poolel võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 15:07; 23.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled pcosikas?
Kuidas oli eilne ov test, kas negatiivsem kui eelmised või on nad siis olnud 5 päeva “peaaegu positiivsed”. Kui oli 13.-14. päeval enam-vähem tume ja siis jälle läks heledaks, siis võis ikka ov test positiivne olla ja ov toimus, lihtsalt sellele kõige “positiivsemale” hetkele ei sattunud testima. Eks oleneb ka sellest, kui kogenud ov testija sa üldse oled.
Või oli anovulatoorne tsükkel.
Kui algasid päris päevad, siis pole sel korral enam midagi võtta, loe seda uue tsükli alguseks.
Eelmisel tsüklil algas mens lausa duphi võtmise ajal või vahetult peale seda?
Duphi määratakse jah selleks, et tsüklit lühendada, aga progetsreooni (asendus)ravi mõte on ikka see, et manustama hakatakse peale ov-d ja ca normaalse tsükli pikkuseni. Valdavalt võetakse 10 päeva alates ov toimumisest, pole ju mõtet pika tsükli peale süüa veel pikemalt rohtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 20:55; 23.04 18:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Duphastoni skeemi muutmine