Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Duphaston`ist

Postitas:

Tere, kes oskab nõu anda – eelmine kuu võtsin esimest korda tablette (10 päeva), see kuu peaksin ka võtma aga et seda võtta pean ma testima oma OV`d. aga häbi tunnistada aga võtsin seda \”vaba olekut\” ja mitte mõtlemist vist liiga tõsiselt ja unustasin testida nv oma OV`d. kuidagi linnulennult läks nv. eelmine kuu oli OV 27 jaan ja esimese tableti võtsin 28 jaan. täna testisin aga oli üks triip. ma ei oska nüüd midagi arvata et kas mul äkki OV möödas ja peaksin ehk täna/homme juba rohu võtma või testin edasi, ehk see kuu OV hiljem.
ei julge niisama ka seda rohtu võtta kui arst rõhutas et seda tuleb võtta kaks päeva pärast OV peab rohtu võtma (kui triip muutub eelmise päevaga võrreldes heledamaks siis sellest heledast triibust järgmine päev vaja roht võtta). kui võtta valel ajal siis vastupidine toime :-S
Lastetuse probleemi pärast võtan duphastoni

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:46; 27.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmes tsükli päev sul on praegu? JA mitmes päev see 27.jaan. oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad: 10.01 – 15.01 ja 10.02 – 16.02

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:46; 27.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul tsükkel regulaarne, siis ov ilmselt möödas. Ja kui ka pole möödas, siis duph paar päeva enne ov-i ka ei mõjuta rasestumist. Nii et sinu asemel teeksin homme veel testi, kui ikka neg, siis hakkaks rohtu võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.