Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Duphaston`ist

Postitas:

Peaksin hakkama täna neid võtma (ov testi põhjal). Lugesin siis korralikult infolehe läbi ja mul tekkis küsimus. Täna arstile helistada ei saa. Ma ei tea kas ma pean võtma kaks tabletti päevas või ühe? Tabletid kirjutati kuna pole aasta jooksul rasestunud ja tsükkel ebaregulaarne. kes oskab aidata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 18:35; 30.01 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen rase ja võttan iga päev 2 tabletti päevas peale sööki ehk siis hommikul ja õhtul!

Kuidas sulle arst muidu ütles mittu tabletti võtta tuleb???Apteeker peaks ka teadma tegelikult .kui seal ostsin peaks sulle öeldud olema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole rasestunud 11.kuu jooksul ning hakkasin ka just seda ravimit esmakordselt võtma – esimesel ja teisel päeval 1/2 tabletti ning järgneval 8 päeval 1 terve tablett. Kas digiretseptilt apteeker kasutusõpetust välja ei lugenud sul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retsepti saad vaadata ka Eesti.ee pealt, seal on olemas selline koht nagu retseptikeskus, kus on näha kõik retseptid ja kui retsepti lahti teed, näed seal ka päevast doosi. Kuigi apteeker oleks pidanud ka seda sulle ütlema/karbi peale kirjutama.
RAvijuhised on erinevad, sa ei saa perekoolist vastust palju just sina võtma pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin 1 tableti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei tea mis nüüd saab 🙁
Helistasin apteekrile ja ta ütles et üks tablett päevas. No on … ma ei tea kohe kuidas sellise inimese kohta öelda kes karbi peale ei kirjuta ja ei maini ka seda palju võtta.
Aga ma olen kaks päeva võtnud kaks päevas. Jama jama jama, eks? Arstile saan alles helistada kolmapäeval, muul ajal kättesaamatu.
Issand mul läheb süda pahaks ja pisarad tulevad silma teades et rikkusin kõik ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 18:35; 30.01 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu nüüd, kulla kägu. Ei ole sa midagi ära rikkunud. Hullem oleks olnud, kui sa oleks üldse võtmata jätnud. Jätka nüüd 1 tbl päevas ja küll näed, kõik läheb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin 1tbl 1x päevas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.