Esileht Kodunurk Dušikabiin ja pikkade juuste pesemine

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )

Teema: Dušikabiin ja pikkade juuste pesemine

Postitas:
Kägu

Samamoodi saan dušikabiinis kükitades ja otsikuga vett lastes kiirelt intiimpiirkonda pesta, kui ei taha end üleni märjaks teha.

Miks selle tegevuse jaoks ilmtingimata kükitama peab? Seistes saab ju sama hästi alakeha puhtaks pesta.

Mis viimase aja komme see on, et tsiteeritakse, aga isegi seda tsiteeritud lauset või asja ei loeta, vaid lahmitakse vaid esimesele osale. Üks ja sama inimene? Lõpus on ju ilusasti selgitatud KUI ei taha end üleni märjaks teha. Ilmselt siis mõtleb jalgu – seistes ei ole võimalik alakeha pesta nii, et vesi mööda jalgu alla ei voola – kükail (noh nagu metsas pissides) on.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, et on olemas terve hulk inimesi, kellel on olemas täiesti normaalsed pesemisvõimalused duši või vanni (millega kaasneb ka eeldatavasti käsidušš) näol, aga kes siiski vabatahtlikult eelistavad ennast kuidagi osade kaupa pesta, millegi kohale kükitades või koogutades või kummardades. Miks ometi, kui ei ole just tegemist erakordselt kuiva nahaga või muude nahaprobleemidega?

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, et on olemas terve hulk inimesi, kellel on olemas täiesti normaalsed pesemisvõimalused duši või vanni (millega kaasneb ka eeldatavasti käsidušš) näol, aga kes siiski vabatahtlikult eelistavad ennast kuidagi osade kaupa pesta, millegi kohale kükitades või koogutades või kummardades. Miks ometi, kui ei ole just tegemist erakordselt kuiva nahaga või muude nahaprobleemidega?

Olen päris TA. Eelistan pead eraldi ja suhteliselt varasel kellaajal pesta, sest juuste kuivamine võtab mitu tundi (föön ei sobi). Ja pead pesen iga päev, ja mitte kraani all, vaid just käsidušiga vanni kohal. Samas, duši all käin pigem hilisõhtul, et ei jõuaks enam mustaks saada, ja siis ma juukseid uuesti märjaks ei tee. Ju siis tuleb ümber harjuda.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen päris TA. Eelistan pead eraldi ja suhteliselt varasel kellaajal pesta, sest juuste kuivamine võtab mitu tundi (föön ei sobi). Ja pead pesen iga päev, ja mitte kraani all, vaid just käsidušiga vanni kohal. Samas, duši all käin pigem hilisõhtul, et ei jõuaks enam mustaks saada, ja siis ma juukseid uuesti märjaks ei tee. Ju siis tuleb ümber harjuda.

Mina see viimane imestaja. See on kah mõnes mõttes arusaadav muidugi, kui ma ise oskaksin niimoodi juukseid pesta, et riided märjaks ei saa ja selg kummardumisest valusaks ei jää, siis võibolla teeksin sellises olukorras ise ka nii. Mina pesen juukseid ainult 2x nädalas ja nendel õhtutel käin lihtsalt varem duši all, et mitte päris märja peaga magama minna (ka föön hästi ei sobi), aga iga päev varem käia oleks vist veidt tüütu tõesti.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vannis seistes jookseb tutti ja peput pestes vesi mööda jalgu alla. Sama hästi võiks terve keha ära pesta või bideed kasutada.

Ei jookse, ega jalad koos ju pole.

Paksude jalgadega pole võimalik seistes sama teha, mis peenikestega. Ainult kükkides.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hämmastavad veefoobikud siin koos.

Minu jaoks pole midagi mõnusamat kui õhtul sooja duši alt tulnuna voodisse pugeda ja ka hommikul ei kujuta kodust lahkumist ilma duši all käimata ette. Juukseid pesen ka seistes, noorena pidin üle vanni serva seda tegema tihti ja ei plaani seda teha ilma äärmise vajaduseta.

PS! Ei küüri ennast vahendiga koguaeg.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kujuta ette, mis hügieeniharjumused need on, kui pead pesed sagedamini, kui keha? Või ei pese keha üldse?

Olen TA. Keha pesen kord nädalas, kui saunas käin. Intiimpiirkonda pesen pesukausi kohal.

Kõlab ebamugavalt. Miks? Hoiate vett kokku või? Duši all saab ka tegelikult vähese veega end vajalikest kohtadest ära pesta ja see on mu meelest väga palju mugavam. Kui nahk ei kannata pidevat pesu, siis ka duši all saab intiimpiirkonna nii pesta, et ülejäänud keha jääb kuivaks ja see on ikkagi mugavam kui kauss.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt siis mõtleb jalgu – seistes ei ole võimalik alakeha pesta nii, et vesi mööda jalgu alla ei voola – kükail (noh nagu metsas pissides) on.

Mis sellest siis on kui pestes vesi mööda jalgu alla voolab. Jalgade kuivatamine võtab aega ühe minuti.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt siis mõtleb jalgu – seistes ei ole võimalik alakeha pesta nii, et vesi mööda jalgu alla ei voola – kükail (noh nagu metsas pissides) on.

Mis sellest siis on kui pestes vesi mööda jalgu alla voolab. Jalgade kuivatamine võtab aega ühe minuti.

Mina see “kükitaja” – mulle lihtsalt meeldib nii rohkem, jalad saavad loomulikult kükitades ka märjaks, aga see polegi probleem. Ja selline pesuviis ei asenda duši all käimist.

Vabandust, teemaalgataja, loodetavasti rohkem su teemat ei solgi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No siin väideti, et kellelgi on veeallergia ja mina küsisin, et aga kui peanahk märjaks saab ja kuidas strateegilisi kohti pestakse. Kõigele oli vastus olemas, aga veega saab märjaks ikka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

juuste kuivamine võtab mitu tundi (föön ei sobi). Ja pead pesen iga päev, ja mitte kraani all, vaid just käsidušiga vanni kohal.

Sul on pikad normaalsed juuksed. Miks sa neid iga päev pesed, paar-kolm korda nädalas ju piisaks?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pikki juukseid on pea alaspidi mu meelest palju parem loputada ja peanahk saab ka puhtamaks kui juuksed ripuvad otse alla, mitte ei vaju tahapoole.

Ja mis keelab sul duši all ettepoole kummardumast? Mul on ülipikad juuksed ja loputan neid duši all samuti nii, et kummardun ettepoole, nii et pea on alaspidi. Üle vanniääre loputades tekib pigem probleem, et juuksed ulatuvad vannipõhja.

Siin on jutt dušikabiinist, mitte dušinurgast. Niipalju kui ma poes neid kabiine uurinud olen, siis nad on päris kitsad olnud. Ma ei paindu nii palju, et saaks ennast kokku keerata nagu taskunuga. Vanni kohal olen ettepoole kaldus, aga sirge seljaga. Kabiinis ei mahuks sellist poosi võtma.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei paindu nii palju, et saaks ennast kokku keerata nagu taskunuga. Vanni kohal olen ettepoole kaldus, aga sirge seljaga. Kabiinis ei mahuks sellist poosi võtma.

Neid on suuremaid ka, kaarja kujuga ja istealusega. Tavalises nelinurkses ei mahu pikem inimene sirge seljaga kuidagi kummarduma.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pesen ka oma pikki juukseid nii, üle kabiiniserva kummardudes, teisiti ei kujuta väga ettegi

Kui madal see kabiin sul siis on? Enamasti on need ju ikka seisva inimese kõrgused.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui madal see kabiin sul siis on? Enamasti on need ju ikka seisva inimese kõrgused.

Ahh? Ilmselgelt ta ei seisa kabiinis vaid põrandal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahh? Ilmselgelt ta ei seisa kabiinis vaid põrandal.

Ilmselt ise ikka seisab või põlvitab väljaspool kabiini, ainult pea on sees.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pesen ka oma pikki juukseid nii, üle kabiiniserva kummardudes, teisiti ei kujuta väga ettegi

Jaa, päris hea idee, kui on normaalmõõtmetes kabiin, saab seista näit. treppredeli peal ja kummarduda üle kabiiniserva pead pestes. Siis ei teki seda probleemi ka, millele keegi eespool viitas, et pikad juuksed võivad vanni põhja ulatuda.

Samuti saab ülejäänud kehaosi sel viisil ühekaupa pesta, tuleb ainult natuke akrobaatikat harrastada.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti saab ülejäänud kehaosi sel viisil ühekaupa pesta, tuleb ainult natuke akrobaatikat harrastada

Ma praegu arutan mehega, kuidas me saaks oma pesuruumi bidee teha nii, et ei peaks suuremat lammutust ega ehitust ette võtma. No tõesti väga meeldiks end paar-kolm korda päevas alt pesta nii, et ei peaks riidest lahti koorima. Hotellides on see alati nii mugav olnud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tõesti väga meeldiks end paar-kolm korda päevas alt pesta nii, et ei peaks riidest lahti koorima.

Kui just päevad ei ole, siis nii palju end sealt alt küürida, ei ole küll ok. Ja ära saa valesti aru – ma ei ole see, kes peseb end kord nädalas. Ikka iga päev käin duši all. Aga ühest korrast päevas täiesti piisab. Ei ole vaja end päeva jooksul korduvalt nühkida. Eriti veel pesuvahenditega.

Kui bideest rääkida, siis minul on kodus lahendatud asi nii, et vetsupoti juurde on paigaldatud väike käsidušš. Väga mugav ja ei ole vaja mingit eraldi, ruumivõtvat bideed selle jaoks elamisse paigaldada. Käsidušš on palju parem valik.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tõesti väga meeldiks end paar-kolm korda päevas alt pesta nii, et ei peaks riidest lahti koorima.

Kui just päevad ei ole, siis nii palju end sealt alt küürida, ei ole küll ok. Ja ära saa valesti aru – ma ei ole see, kes peseb end kord nädalas. Ikka iga päev käin duši all. Aga ühest korrast päevas täiesti piisab. Ei ole vaja end päeva jooksul korduvalt nühkida. Eriti veel pesuvahenditega.

Kui bideest rääkida, siis minul on kodus lahendatud asi nii, et vetsupoti juurde on paigaldatud väike käsidušš. Väga mugav ja ei ole vaja mingit eraldi, ruumivõtvat bideed selle jaoks elamisse paigaldada. Käsidušš on palju parem valik.

24 tunni jooksul tundub kaks korda täiesti normaalne ja puhas vesi ei tee ka mitte midagi.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti saab ülejäänud kehaosi sel viisil ühekaupa pesta, tuleb ainult natuke akrobaatikat harrastada

Ma praegu arutan mehega, kuidas me saaks oma pesuruumi bidee teha nii, et ei peaks suuremat lammutust ega ehitust ette võtma. No tõesti väga meeldiks end paar-kolm korda päevas alt pesta nii, et ei peaks riidest lahti koorima. Hotellides on see alati nii mugav olnud.

Meil samad lahendused, mis eelmainitul. Käsidušid ja väga käepärane on. Lisaks on sealt hea kastmisvett lasta, wc potti pesta jne.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pesen pead dušši all ka alati pea alaspidi. Kui ainult pead pesta, tuleb küll riidest lahti võtta, sest jalad saavad märjaks. Ma muidu käin ka joogas. Seal on sellised venitused ja painutused nagu ette kummardused. Lülisamba liikuvuse parandamiseks. Kui pead pesen, siis on see minu jooga venitus ka.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pesen kõigepealt juuksed shampooniga puhtaks, väänan vee välja, panen palsami ja juuksed pealaele krnni ( märjalt jäävad ilusti kinni), siis pesen ennast puhtaks. Palsam saab mõjuda ja juuksed ei kleepu kuskike. Viimasena loputan palsami ära.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pesen ka oma pikki juukseid pea alaspidi üle vanni ääre sel põhjusel, et juukseid pesen palju jahedama veega kui keha.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii mitu korda? Piisab ju hommikul ja õhtul. Matkal vahel ei saa end alt pesta neli päeva.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii mitu korda? Piisab ju hommikul ja õhtul. Matkal vahel ei saa end alt pesta neli päeva.

Eks iga inimene ise teab, mitmest korrast just talle piisab ja kuidas ta end hästi tunneb.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pesen ka oma pikki juukseid pea alaspidi üle vanni ääre sel põhjusel, et juukseid pesen palju jahedama veega kui keha.

Jah, sel põhjusel harrastan ma ka talvel vahel sellist pesemisviisi. Siis ei lähe juuksed nii kuivaks ja elektrit täis.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks iga inimene ise teab, mitmest korrast just talle piisab ja kuidas ta end hästi tunneb.

Nii mees kui naine peavad teineteisele ka mõtlema, mitte vaid endale kui just kaaslane mustuse peale ei erutu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul jooksis juhe kokku. Pereisal tekkis mõte vahetada vann dušikabiini vastu, oleks ruumi rohkem. Mina oma poolpikkade juustega olen neid eluaeg pesnud üle vanniserva kraani all. Kas seda on võimalik teha ka dušikabiinis, ilma et üleni märjaks saaks?

Tee dušinurk ilma kabiinita – tunduvalt rohkem ruumi ja mugavam. Olenevalt vannitoa planeeringust võid panna eraldamiseks (hingedel) klaasseina või kardina, kui tingimata tahad. Minul on dušinurk lahtine ja pesemisega ei ole mingit probleemi. Pikad juuksed saan pestud duši all pea püsti või alaspidi, kuidas kunagi meeldib. Mingit seina ega kardinat tagumiku külge kleepumas ei ole. Kellele siin ei meeldinud, et šampoon ja palsam mööda selga jookseb – mulle ka ei meeldi, aga selle vastu aitab, kui juuksed ette küljele tõmmata ja veidi ette kummarduda loputamise ajaks, nii et vaht jookseb otse maha.
Lisaks saad seal lahtises dušinurgas ennast vabalt ka osaliselt pesta, kui soovi on.
Minu lahtise dušinurga üks eeliseid on veel see, dušš ulatub ka wc-potini, kus seda vajadusel kasutada saab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa, päris hea idee, kui on normaalmõõtmetes kabiin, saab seista näit. treppredeli peal ja kummarduda üle kabiiniserva pead pestes. Siis ei teki seda probleemi ka, millele keegi eespool viitas, et pikad juuksed võivad vanni põhja ulatuda.

Samuti saab ülejäänud kehaosi sel viisil ühekaupa pesta, tuleb ainult natuke akrobaatikat harrastada.

😀 😀

Einoh, lõbus teema ja lugemine..

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )

Esileht Kodunurk Dušikabiin ja pikkade juuste pesemine