Esileht Kodunurk Dušikabiin ja pikkade juuste pesemine

Näitan 19 postitust - vahemik 91 kuni 109 (kokku 109 )

Teema: Dušikabiin ja pikkade juuste pesemine

Postitas:
Kägu

Kui see teema just liba ei ole, siis mina saan teemaalgataja murest aru. Pesen ka pead üle vanniserva, sel pole üldse mingit seost keha pesemisega. Lihtsalt pikki ja pakse juukseid on mugavam pesta nö tagurpidi. Mul läheb ainuüksi pea pesule koos föönitamisega tund või rohkem. Mõnikord pesen pea enne ära ja õhtul hiljem lähen duši alla. Või vastupidi.

Vaata, et suur dušikabiin tuleb, muidu sa ei mahu sinna kummarduma. Ja tõesti märjaks saamata ei ole duši all peapesu võimalik. Ma ei talu üldse neid pisikesi dušikabiine, kus saab ainult sirgelt püsti seistes pead pesta. Reisides valin ka hotellid selle järgi, et oleks vann. Ei eelista vanni kehapesuks, vaid just juuste pesuks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

24 tunni jooksul tundub kaks korda täiesti normaalne ja puhas vesi ei tee ka mitte midagi.

Noh, mingi osa sellest 24-st tunnist ju magad ikka ka. Seega, 14-16 tunni jooksul end korduvalt sealt alt pesta tundub … mitte lihtsalt imelik, vaid ka ebavajalik. Kui just tõesti päevad  või eriti palju voolust pole.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lahtise dušinurga üks eeliseid on veel see, dušš ulatub ka wc-potini, kus seda vajadusel kasutada saab.

Just täna jõudsin oma unistusega bideest ka sinnani – pikem dušivoolik ja mitme eri funktsiooniga otsik. Tellisingi. Loodan, et elu läheb mugavamaks. Siin räägiti küll käsidušist, aga see on ju ühendatud poti veevõttu ja sealt tuleb vaid külma vett?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lahtise dušinurga üks eeliseid on veel see, dušš ulatub ka wc-potini, kus seda vajadusel kasutada saab.

Just täna jõudsin oma unistusega bideest ka sinnani – pikem dušivoolik ja mitme eri funktsiooniga otsik. Tellisingi. Loodan, et elu läheb mugavamaks. Siin räägiti küll käsidušist, aga see on ju ühendatud poti veevõttu ja sealt tuleb vaid külma vett?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

24 tunni jooksul tundub kaks korda täiesti normaalne ja puhas vesi ei tee ka mitte midagi.

Noh, mingi osa sellest 24-st tunnist ju magad ikka ka. Seega, 14-16 tunni jooksul end korduvalt sealt alt pesta tundub … mitte lihtsalt imelik, vaid ka ebavajalik. Kui just tõesti päevad või eriti palju voolust pole.

See pole ju oluline, mis sulle vajalik või ebavajalik tundub. Päevade ajal rohke verejooks – loputadki 5-6 korda päevas. Vanem inimene ja uriinipidamatus – ka hea pidevalt puhastada. Väikelaps potil – no ma ikka uhan ta pepu pärast kakamist tihti veega puhtaks. Endal vahel seedehäired, tahaks pesta. Mul vahel ka allergiline reaktsioon, kipub mõnikord punetama ja kihelema, sage loputus aitab.
Imelik on kirjutada, et tundub imelik ja ebavajalik. Ega siis kõigil sinuga sarnased vajadused pole

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin räägiti küll käsidušist, aga see on ju ühendatud poti veevõttu ja sealt tuleb vaid külma vett?

Mis mõttes? Ei ole! Käsiduši saad edukalt tavalise kraani külge panna. Mul on käsidušš küll kohe poti kõrval, seina peal, aga vesi tuleb ikka tavalisest veevärgist, mitte kuskilt poti veevõtust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lahtise dušinurga üks eeliseid on veel see, dušš ulatub ka wc-potini, kus seda vajadusel kasutada saab.

Just täna jõudsin oma unistusega bideest ka sinnani – pikem dušivoolik ja mitme eri funktsiooniga otsik. Tellisingi. Loodan, et elu läheb mugavamaks. Siin räägiti küll käsidušist, aga see on ju ühendatud poti veevõttu ja sealt tuleb vaid külma vett?

Ei, käsidušist tuleb täiesti sooja (tegelikult ka liiga kuuma) vett, ise saab temperatuuri sättida. Mul oli olemas enne majja kolimist, pandud dušinurga seina ehk ilmselt tuleb samadest torudest, kus dušile vesi. Eks ise oleneb milline osta ja kuhu ühendada – olen näinud neid ka enamasti invavetsudes jne ja pole kordagi selle peale tulnud, et neis vaid külm vesi võiks olla.

Tavaline umbes selline termostaadiga segisti ja sellele siis käsiduši otsik ja seinakinnitus https://www.bauhof.ee/et/vannituba-ja-saun/dusisegisti-blue-star-torino-th-522-termostaat-kroom-691322

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, mingi osa sellest 24-st tunnist ju magad ikka ka. Seega, 14-16 tunni jooksul end korduvalt sealt alt pesta tundub … mitte lihtsalt imelik, vaid ka ebavajalik. Kui just tõesti päevad  või eriti palju voolust pole.

Eee….mina pesen hommikul ja õhtul enne magamaminekut. See on tihti?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee….mina pesen hommikul ja õhtul enne magamaminekut. See on tihti?

Ahjaa, lisaks loomulikult pärast kakamist(kodus olles).

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee….mina pesen hommikul ja õhtul enne magamaminekut. See on tihti?

Juuste pesemise teemast on saanud tussi pesemise teema. Tegelikult pesemise sagedus ei ütle midagi, palju olulisem on pesemise kvaliteet.Kui kaua ja kui põhjalikult pesta. Kas seebiga või palja veega.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia võiks nüüd veel sisse tuua rootslaste väikesed kastekannud wc.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ui kaua ja kui põhjalikult pesta. Kas seebiga või palja veega.

Ahhh???

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia võiks nüüd veel sisse tuua rootslaste väikesed kastekannud wc.

milleks need on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ui kaua ja kui põhjalikult pesta. Kas seebiga või palja veega.

Kui kaua üht intiimkonda siis küüritakse? 10 sekundit vast, mitte enam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua üht intiimkonda siis küüritakse? 10 sekundit vast, mitte enam

Vast ikka umbes minuti. Mokkade vahelt ei saa 10 sekundiga veel puhtaks. Lisaks karvane häbemekink, see vajab ka rohkem tähelepanu kui 10 sekundit. Seega ikka minut läheb kokku ära, et altpoolt kõik tipp topp puhtaks saaks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vast ikka umbes minuti. Mokkade vahelt ei saa 10 sekundiga veel puhtaks. Lisaks karvane häbemekink, see vajab ka rohkem tähelepanu kui 10 sekundit. Seega ikka minut läheb kokku ära, et altpoolt kõik tipp topp puhtaks saaks

Iuuu, ei ole mingit karvapesa seal, väkk. 10 sek idekalt puhas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua üht intiimkonda siis küüritakse? 10 sekundit vast, mitte enam

Vast ikka umbes minuti. Mokkade vahelt ei saa 10 sekundiga veel puhtaks. Lisaks karvane häbemekink, see vajab ka rohkem tähelepanu kui 10 sekundit. Seega ikka minut läheb kokku ära, et altpoolt kõik tipp topp puhtaks saaks.

Jah, palsam ja mask ja…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…hiljem ka föönitamine. Kui pole enam aega toas tuulutada ja kuivatada 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja siis juurelokk, soeng, viimistlusvahendid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 91 kuni 109 (kokku 109 )


Esileht Kodunurk Dušikabiin ja pikkade juuste pesemine