Esileht Kodunurk Dušiseina klaasi pesemine

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Dušiseina klaasi pesemine

Postitas:

Kolisin umbes aasta tagasi Tartusse ja peagi selgus selline huvitav tõsiasi, et minu korteris on dušiseina klaasi väga keeruline pesta. Ma ei tea, kas see on klaasi eripära või on asi Tartu vees. See viimane mõte tuleb töökaaslase suust, kes ütles, et Tartu vesi jätabki klaaspindadele tugevaid valgeid laike. Maitselt on see väga hea (varasemalt harjunud Tallinna veega) ja muid etteheiteid Tartu kraaniveele ei ole, aga see dušinurga (ja kraanikausi) puhatsamine on ikka tõeline väljakutse. Olen proovinud erinevaid vahendeid ja nippe, kuid täiesti säravaks ja nii puhtaks, kui äsja valminud korteris need olid, pole suutnud dušinurka ega kraanikaussi saada.

Äkki keegi oskab soovitada mingit vahendit või nippi? Oleksin väga tänulik!!

Äkki on tegu mati või karestatud klaasseinaga? Neid on keeruline puhtaks saada ja jäävadki sageli laiguliseks.

Puhtaks saab katlakivieemaldusvahendit peale pihustades, aga see kraam on vänge ja vajab ettevaatlikku tegutsemist. Lahjendades ja protseduuri vajadusel korrates saab samuti klaasi puhtaks, aga tuulutusvõimalus peab ruumis olemas olema.

Mingi Chillit Bang teeb ka täiesti head tööd, dušiotsiku pildiga. Peab lihtsalt laskma mõjuda veidi.

Kui oled klaasi puhtaks saanud, siis kaabits olgu iga pesemaskäigu lahutamatu osa, aga karestatud klaasi puhul peab ikkagi väga sageli keemia või äädika järgi haarama. Kõiki matistatud klaase ei saa korda ka, see on kahjuks juba nii. Kirka klaasiga pole muret ka väga lubjarikka vee puhul, tean omast käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan sama, mis paljud eeskõnelejad: proovi praegu Cilliti või äädikaga või selle Froschiga see klaas puhtaks saada, edaspidi kuivata klaas pärast iga pesukorda. Meil on vannitoas spetsiaalne rätik, millega iga kord kuivatame dušiklaasid, sest ei jaksa neid pidevalt katlakivist puhastada. Pärast seda, kui hakkasime pärast duši all käimist klaase kuivatama, ei ole pidanud neid katlakivist puhastama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan Tallinnas ja mul on dušikabiiniga sama probleem. Sain sette maha WC-poti puhastusvahendiga Harpic Max Power. Enne seda küürisin äädika ja sidruniga –  tulutult.

Vesinikkloriidhape on katlakivi eemaldamisel võtmesõna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 22:34; 29.10 23:00; 31.10 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan Tallinnas ja mul on dušikabiiniga sama probleem. Sain sette maha WC-poti puhastusvahendiga Harpic Max Power. Enne seda küürisin äädika ja sidruniga – tulutult.

Vesinikkloriidhape on katlakivi eemaldamisel võtmesõna.

Kas selle wc-poti puhastusvahendiga tohiks ka kahhelkividelt katlakivi eemaldada? Mõtlen vannitoa põrandat.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 19:16; 25.10 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan Tallinnas ja mul on dušikabiiniga sama probleem. Sain sette maha WC-poti puhastusvahendiga Harpic Max Power. Enne seda küürisin äädika ja sidruniga – tulutult.

Vesinikkloriidhape on katlakivi eemaldamisel võtmesõna.

Kas selle wc-poti puhastusvahendiga tohiks ka kahhelkividelt katlakivi eemaldada? Mõtlen vannitoa põrandat.

Ma arvan küll, et katlakivi on katlakivi, ükskõik,mille peal ta on. Mina olen selle Harpicuga ka vannitoa põrandat küürinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 22:34; 29.10 23:00; 31.10 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amidosulfoonhape aitab kõige jubedamat katlakivi eemaldada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selle wc-poti puhastusvahendiga tohiks ka kahhelkividelt katlakivi eemaldada? Mõtlen vannitoa põrandat.

Wc puhastusvahenditel võib see häda olla, et neis on tihti värvainet. Mina suutsin sellega puhastades vuugivahed siniseks värvida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wc puhastusvahenditel võib see häda olla, et neis on tihti värvainet. Mina suutsin sellega puhastades vuugivahed siniseks värvida.

Peldikupoti vahendit määrisite seintele laiali?

Selleks peab ikka tõeline koduperenaise “geenius” olema. Isegi keskmine perekoolikas jääks sellisele tegelasele tunduvalt alla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: right;”>Perekoolikas oled sina. Mina pakkusin välha lahenduse, mis töötab.</p>
Mingit värvainet vuugivahedele ei jäänud, sest loputasin puhastusvahendi kohe maha.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 22:34; 29.10 23:00; 31.10 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

isik ütleb: aitab ainult Sanit (ma kahjuks ei kannata äädika lõhna), piserdan julmalt klaasi täis, lasen mõjuda, nõudepesunuustiku kareda poolega hõõrun, loputus dušiga, kordan protseduuri kohtades, kus vaja. Poleks probleemi, kui kuivatada peale protseduure alati klaas lapiga, aga ma ei ela ise selles korteris.

Paljud vahendid on meie jaoks liiga nõrgad. Ka Sanit on mingite aastatega lahjemaks jäänud. Vetsupoti pealt saan aru, ei mõju nii hästi enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid klaase saab praeahju puhastusvahendiga puhtaks. Mul oli sama mure ja pika katsetamise peale avastasin selle nipi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid klaase saab praeahju puhastusvahendiga puhtaks. Mul oli sama mure ja pika katsetamise peale avastasin selle nipi.

Ma avastasin peale 5-aastast küürimist täitsa uue nipi – koristasin klaasseina lõplikult ära 🙂 Panin dušikardina asemele ja ei mingit pidevat puhastamist, kuivatamist ja nühkimist enam. Seina- ja põrandaplaadid tõmban kord kvartalis ühe profivahendiga kokku, lasen 15 minutit mõjuda ja loputan dušiga maha. Kogu koristus. Saan aru jah, et nii ilus on puhtusest sillerdavat klaasi vaadata, aga no ei taha elada oma kodus koristajatädina. Ei mina ega mu mees. Mida vähem hooldatavat pinda, seda mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Kodunurk Dušiseina klaasi pesemine