Esileht Ajaviite- ja muud jutud dvd regioonid???

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: dvd regioonid???

Postitas:
Kägu

Tere!

Ostsin lapsele Apollost multikaid ja kahel multikal (Jääaeg4 ja Jahihooaeg), palus valida uue regiooni, enne oli regioon 5, oli vaja regioon 2.
Ok, valisin regiooni 2 vaatasime multika ära ja kui millalgi uuesti multika peale panime, siis oli jälle regioon5 ja muutke ära.
Kolmas kord sama lugu.
Nüüd nädalalõpus olid õelapsed külas ja tahtsid ka vaadata ja jälle sama lugu.
Üle kolme korra aga ta regiooni muuta ei lase ja multikas enam tööle ei lähe.

Kas kellelgi on sama asja juhtunud, et ei salvesta regiooni ära?
Kas nüüd pole multikaga muud, kui prügkasti?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
IE

RE: dvd regioonid???

tõmba endale alla, ilusti eesti keeles ja ei mingeid lollakaid regioone.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb ja vist piraatlusega tegelema hakata 🙂

Aga ikkagi, kas mingit võimalust ei ole enam plaati tööle saada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]IE kirjutas:[/small]
[tsitaat]tõmba endale alla, ilusti eesti keeles ja ei mingeid lollakaid regioone.[/tsitaat]

Kui Ameerika kapitaliste ei taha toetada, siis Eesti dubleerijaid ju ikka võiks.

Muidu see regiooniteema on imelik, kas tegu oli ikka eestikeelsete versioonidega ja kust dvd-mängija ostetud on ? Muidu regioon 2 on Euroopa ja regioon 5 Venemaa.

http://www.videohelp.com/dvdhacks

See link võib abiks olla DVD-mängija regioonivabaks muutmisel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et ma nüüd ennast väga rumalana ei esitle, aga
mul pole dvd-mängijat ja läpakal pole ka dvd mängijat peal (väike läpakas) vaid on ostetud väline dvd lugeja (samsung), see läpakaga ühendatud ja läpakas omakorda telekasse 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul jääajaga sama jama. Koduses korralikus dvd-mängijas ei hakka töölegi, arvutis tuleb regiooni vahetada, aga vot maal 300 eeguses dvd-mängijas näitab ilma probleemideta. Siit moraal – mida odavam mängija, seda rohkem plaate mängib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oleks kohe pidanud multiks tegema – regioon 9
nüüd ei oskagi enam nõu anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie ostsime endale hiljuti aga Venemaalt ühe dokfilmi, regioon 5 loomulikult. Aga tõime koju Eestisse ja panime oma Eestist ostetud Sony DVD mängijasse ja mängib, ei küsi mingit regioonivahetust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ostsin üldse dvd mängija regioon 3-ga ja netist leidsin koodi ja muutsin 2ks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]IE kirjutas:[/small]

Kui Ameerika kapitaliste ei taha toetada, siis Eesti dubleerijaid ju ikka võiks.

Muidu see regiooniteema on imelik, kas tegu oli ikka eestikeelsete versioonidega ja kust dvd-mängija ostetud on ? Muidu regioon 2 on Euroopa ja regioon 5 Venemaa.

http://www.videohelp.com/dvdhacks

See link võib abiks olla DVD-mängija regioonivabaks muutmisel.[/tsitaat]

Tahan natukene vastu vaielda.
Eestis müüdakse kahte sorti DVD-mängijaid; regioon 2 (Euroopa) ja regioon 5 (Venemaa ja IDA-EUROOPA)!

Kuna me kuulume ka Ida-Euroopasse, levib ka meil 5nda regiooniga mängijaid.
Enamus Eestis levitavatel DVD-del on peal nii 2. kui ka 5. regioon, sest meil levib mõlema regiooniga mängijaid.

Üksikud filmid on ainult kas 2. või 5. regiooniga. Näiteks inimene, kellel on 2. regiooni mängija, saab vaadata \”Jääaeg 3\” oma mängijal (sellel ainult 2.regioon), kuid ei saa vaadata \”Shrek 3\” (sellel ainult 5.regioon).

Probleemi vastu aitab DVD-mängija regioonivabaks tegemine. Netis on selle kohta laialdaselt õpetusi ning kogu protsess ei tohiks üle 5min kesta.

Kahjuks oskan nõu anda ainult DVD-mängijate kohta, teema-algataja poolt kasutatavate seadmetega kursis ei ole.

Teistel soovitan aga oma mängija regioonivabaks muuta. Siis ei pea te edaspidi DVD-d ostes pingsalt jälgima kas teile vajalik regioon on plaanil olemas. Saate muretult ka välismaalt filme osta/tellida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mina tahan teada kus müüakse JÄÄAEG 4, sest alles 2012 juuli pidi kinno tulema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me viisime oma kodukinosüsteemi plaadimängija elektroonikapoodi, kus osav noormees regioonid \”maha võttis\”, nüüd mängib iga regioone plaate.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tuleb valida 0-regioon, siis mängib kõike… mul tuttav tehnikapoes ja ütles mingid märksõnad, mille järgi tuleb netist vastavalt oma videomaki margile otsida lahtihäkkimiskoodid… selle sisestad puldilt ja mängibki kõiki regioone… kahjuks ma otsisõna ei mäleta, ehk keegi teine oskab aidata või lähed moosid tehnikapoes mõnda kena müüjat 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

DVD mängijaga üldiselt ei olegi probleemi, aga mina sain nii aru, et teemaalgataja soovib DVD-sid arvutis vaadata.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud dvd regioonid???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.