Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: DYNAMIT

Postitas:

Enne rasedust jõin suht palju ja nüüd nädalas 2 0,33 purki. Jube isu on…
Kuna kohvi ei joo, siis ei tohiks ka midagi hullu olla ?
Või on midagi taolist sama maitsega jooki ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 19:15; 15.02 20:23; 15.02 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen/ olin ka energiajookide fänn. Powerit ma sealt ei saa, aga maitse on niiiiiiii hea. Nii kui rasedaks jäin, tegin sellega lõpparve, ja kuni rinda andsin, pole joonud. Hiljem olin juba nii harjunud seda mitte ostma, et polegi nende vahepealse 3 kuu jooksul, mis jäi imetamise lõpu ja uue raseduse vahele, energiajooki joonud. See on ikka kole keemia, raseduse ajal kindlasti ära joo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin juua purgi ära ja kohe magama minna. Ei mõjuta kuidagi, aga maitse meeldib. Mõnus hapu, gaasidega. paljudes toitudes on keemiat jne,et ma ei lähe lolliks. Ennem söönud ja söön edasi.
2 puki nädalas pole ju hullu, kuid isu nii suur, et ei tea, kaua ma veel vastu pean. olen proovinud ka vett sidruniga, kuid midagi jääb nagu puudu…
Kohvi saab asendada , et mõtlesin kellelgil kogemusi selle joogi asendamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 19:15; 15.02 20:23; 15.02 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Energiajookides ei ole ohtlik mitte niiväga kofeiin, vaid muud ained (tauriin, zenzenn, konsentreeritud vitamiinid ja lisaained). Ma ei julgeks küll juua, eriti veel raseduse alguses, kus loote areng põhifaasis. Mulle meeldis ka enne red bull ja vahest harva olen paar lonksu mehe kõrvalt võtnud aga purki korraga küll ei julgeks. Ise soovitaks asenduseks proovida Dr pepperit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei julgeks juua..
ei tea täpselt, mida dynamit sisaldab, aga googelda ainete kaupa ja uuri kuidas need rasedusele mõjuvad.

Lisaaineid toidus tasub ka vältida, pärast tita on tunduvalt rahulikum ja tervem. Paljud neist kahjustavad just immuunsust ja närvisüsteemi, pärast endal elu keeruline :S

Konkreetselt nt. glutamaat (E621) imetamise ajal tekitab jubedaid gaase. On ka uurimusi, mis väidavad, et see tekitavad raseduse katkemisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr pepper sidruniga 🙂 joon , aga pole päris sama, kuidagi magus, kuigi panen sidrunit palju sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 19:15; 15.02 20:23; 15.02 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tohi juua, võib lapse südame ülekoormata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskohast üldse tuleb selline mõte, et raseduse ajal energiajooke tarbida? Üldse pole aru peas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dynamidil ju peale kirjutatud et rasedatele keelatud. ei saa aru, miks mürgitad oma last sellise keemiaga. Mõtle natuke ka oma lapse tervisele.. see ju puhas keemia ja ei mõju kohe kindlasti su lapse arengule hästi. kui tahad et su laps areneks normaalselt siis soovitan soojalt sul sellistest asjadest ringiga mööda käia 🙂
Olin ka ise enne rasestumist energia joogi sõltlane. õigemini selle maitse sõltlane. aga nii kui sain teada, et rase olen jätsin kohe maha suitsetamise, energiajoogid,kohvi ja muud ergutid. olen asendanud need tee joomisega.
Edu ja jaksu sulle võõrandumisel:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no seda nagu minagi 😀 ei mõika sellist käitumist :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta siis juba paar pitsi viina, et loote mürgitamine oleks kohe korrlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.