Esileht Koolilaps e-kooli abi palun

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: e-kooli abi palun

Postitas:

Kuna lapse klassijuhataja teatas, et meililistid olevat aegunud suhtlusvõimalus ja tema hakkab teateid saatma e-kooli, tekkis mul vajadus ära õppida, kuidas ma ise saan õpetajale e-koolis kirja saata. Kirjutasin vestluste all adressaadiks õpetaja nime ja sain teada, et “vestlus kooli töötajatega ei ole lubatud”. Et kuidas ma siis õpetajaga e-kooli teel kontakti saan? Kas ta peab mulle esmalt ise saatma mingi kutse vmt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 18:11; 10.09 19:13; 10.09 19:24; 10.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adressaadi kohale tuleb kirjutada klassijuhataja, siis ta ise näitab ja annab valikud, kellele saata saad nt 4b lapsevanemad , 4b klassijuhataja vms.
Selleks, et õpetaja saaks e-koolis kellelegi \”kirja\” saata (ilmub vestluste alla\”, peab olema enne vastav isik tema \”sõbraks\” saanud ja mõlemad pooled peavad selle soovi ka aktsepteerima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 18:56; 10.09 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda vist lapsevanem ise teha ei saa? Õpetajat sõbraks lisada st. Vähemalt ma ei leia sellist kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 18:11; 10.09 19:13; 10.09 19:24; 10.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda vist lapsevanem ise teha ei saa? Õpetajat sõbraks lisada st. Vähemalt ma ei leia sellist kohta.

Jah, ise ei saa aga ta näeb kohe sinu kutset kui e-kooli sisse logib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 18:56; 10.09 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda vist lapsevanem ise teha ei saa? Õpetajat sõbraks lisada st. Vähemalt ma ei leia sellist kohta.

Jah, ise ei saa aga ta näeb kohe sinu kutset kui e-kooli sisse logib.

ma ei näe isegi kohta, kust kutset saata:) Selles on asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 18:11; 10.09 19:13; 10.09 19:24; 10.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On öeldud, et õetaja hakkab teateid saatma e-kooli kaudu. Sealsamas saab sellele vastata või lisaküsimusi esitada. Lapsevanematel ei keelatud omapoolsete muude muredega meilitsi pöörduda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On öeldud, et õetaja hakkab teateid saatma e-kooli kaudu. Sealsamas saab sellele vastata või lisaküsimusi esitada. Lapsevanematel ei keelatud omapoolsete muude muredega meilitsi pöörduda.

Tohoo:) Ja kui lapsevanemal on hoopis mõni muu mure, mis ei puuduta õpetaja algatatud teemat? ja kui sellega on kiire? Siis läheb ikka käiku vana hea meilisuhtlus. Õpetajale otse vast tohib, kui ta rääkis ainult listist.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 18:11; 10.09 19:13; 10.09 19:24; 10.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps e-kooli abi palun