Esileht Koolilaps E-kooli ei lisata infot

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: E-kooli ei lisata infot

Postitas:
Kägu

Tere

Kas teie 5-7 klassides käivatel lastel lisavad õpetajad e-kooli kod.ül.?
Meie kl.juhataja arvamusel, et 5.klassi lapsed juba suured ja suhtlus käib nende kaudu. (Info, kod ül. jne)
Kui meeles pole, oma viga.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas selline suhtumine ongi või on tegu mingite kooliaasta alguse teemaga, et nt koolis see isik, kes on eKooli admistraator, ei ole veel jõudnud uut õppeaastat sisestada vms? Ma saan aru, et hea on lastele õpetada tõesti, et võiks õppimise oma südameasjaks võtta ja ise ka asju meeles pidada, mitte ainult eKoolile loota, aga eKooli mõte ju ongi, et kooli ja kodu vahel oleks võimalikult hea infovahetus. 5. klassis just vahel looderdamine algabki, hea kui ikka vanemal on ka võimalus kätt juba jooksvalt pulsil hoida, mitte ei pea leppima lapse seletusega, et sel aastal enam kodutöid ei anta või et selles aines õpetaja neid ei anna, ja pärast ikkagi mingeid ühtesid või muud negatiivset eKoolist nägema. Paraku on vähemalt suurtes tavakoolides küll ka neid õpilasi, kes ei suuda isegi 5. ja suuremas klassis veel ise oma õppimise eest täielikult vastutada ja põhikooli võiks ikkagi nemad ka ära lõpetada.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

enamik asju lisatakse. eelmisel aastal juhtus, et midagi öeldi tunnis ka suuliselt juurde, mis e-kooli kirja ei läinud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti palju head see klassijuhataja sellise suhtumisega ei saavuta. Isegi gümnaasiumis, kui mõni kõiketeadja õpetaja meil vahel kiusu pärast presenteeris suhtumist “vot seda ma internetti kodutöödesse ei lisa, jätke ise meelde, suured inimesed olete juba!”, siis tulemus oli ikkagi see, et 40 inimesest mitte ükski ei mäletanud järgmises tunnis, et üldse mingi kodutöö oli. Rääkimata puudujatest, kes polnud kõnealusest kodutööst elus varem kuulnudki.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

6. klass, aga sama süsteem kogu põhikoolis meil Jah, kogu info üleval. Nüüd nõutakse veel eriti põhjalikult seda õpetajatelt, sest iga nohuga peab laps kodus olema ja kõigile peab alati tunnis tehtu ja kodused ül olema kättesaadavad. Ka muu info sisestab klassijuhataja veelgi korralikumalt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas enne e-kooli elu võimalik oli?

+2
-2
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps E-kooli ei lisata infot