Esileht Koolilaps e-kooli kasutavad õpetajad

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: e-kooli kasutavad õpetajad

Postitas:

Palun öelge, kas
1) koduste ülesannete esitamisel on ajapiirang (nt teatud kellaajast hiljem järgmiseks päevaks kodust tööd lisada ei saa=
2) kas kodust tööd on teoreetiliselt võimalik lisada tagantjärele.

Stuudiumis näiteks on sellised piirangud olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 19:15; 16.10 19:42; 16.10 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-koolis jääb näha, millal on kodune töö märgitud (kuupäev ja kellaaeg).
Meie koolis on kokku lepitud, et kodused ülesanded peavad olema sisestatud hiljemalt kell 16.00.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 19:35; 16.10 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Kas mina lapsevanemana ka seda näen? Hetkel ei suutnud leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 19:15; 16.10 19:42; 16.10 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnes koolis on see kokkulepe 17.00 (kui töö on järgmiseks päevaks). Lihtsalt teadmiseks, et see võib kooliti erineda. E-koolil esineb kahjuks aeg-ajalt tehnilisi viperusi, mistõttu kõige kindlam on tunnis ikkagi töö üles märkida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge. Koduse töö saab üles märkida, kui õpetaja sellest tunnis räägib. Sageli on nii, et tunnis kodusest tööst ei räägita. See lihtsalt ilmub e-päevikusse.
Kui tunnis on kodusest tööst räägitud, siis laps teab üsna täpselt, mis vaja teha on. Kui ei ole räägitud, siis ongi probleem. Minu arvates ei ole normaalne, et järgmise päeva kodune ülesanne ilmub e-päevikusse ca 21.30 ja järgmisel päeval saab enamus klassist riielda, et töö on tegemata.
Vajasin selgust piirangute kohta, sest tahan õppejuhi poole pöörduda, aga niisama lahmida ei soovi.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 19:15; 16.10 19:42; 16.10 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Kas mina lapsevanemana ka seda näen? Hetkel ei suutnud leida.

Kui minna e-koolis “ülesanded” peale ja siis ülesandele klõpsata, on näha, kes selle sisestas ning millal. Seda siis õpilasena sisenedes. Eeldan, et vanema kontoga sisenedes on täpselt samad võimalused.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 19:35; 16.10 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajasin selgust piirangute kohta, sest tahan õppejuhi poole pöörduda, aga niisama lahmida ei soovi.

Ilmselt õppejuhi käest selle siis teada saadki. Et kas on mingi kokkulepe selle kohta. Iseenesest inimlik õpetaja, nagu enamus meist ikka nagu on, selliseid lükkeid ei tee.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt on vist kooli kodukorras kirjas, mis ajaks kodune töö peab olema e-kooli sisestatud. meil on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 21:10; 17.10 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minna e-koolis “ülesanded” peale ja siis ülesandele klõpsata, on näha, kes selle sisestas ning millal. Seda siis õpilasena sisenedes. Eeldan, et vanema kontoga sisenedes on täpselt samad võimalused.

Jah, ka lapsevanem näeb sisestamise aega ja lisaja nime. 21:30 on kindlasti liiga hilja ülesannete lisamiseks, minu kaheksandik hakkab õppima kella 20 paiku ja siis vaatab veel ekoolist üle, et kõik vajalik tehtud saaks, samas algklassides oli kella 18ks juba õpitud.
Aga kuidas sa tõestad, et õpetaja seda tunnis ei maininud? Laste sõna õpetaja sõna vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole õpetaja, aga meie kooli Stuudiumis on märge, et pärast kella 17:00 ei saa järgmiseks päevaks kodutöid lisada. Väga mõistlik minu arust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole õpetaja, aga meie kooli Stuudiumis on märge, et pärast kella 17:00 ei saa järgmiseks päevaks kodutöid lisada. Väga mõistlik minu arust.

seda teemaalgataja ju kirjutabki, et stuudiumis on selline piirang, ja küsib, kas e-koolis on ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 21:10; 17.10 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-koolis sellist piirangut ei ole. Kahjuks.

See teema tuleks kooli kodukorda sissa panna kui seda seal ei ole. Meil oli sama teema, et mõni õpetaja ei suutnud kodutöid ekooli ülesse panna. Tunni lõpus ta tahvlile ei kirjutanud ning niimoodi oligi pidev jama.

Kutsusime klassikoosolekule kõik õpetajad ja selgitasime omi soove. Suurem osa sai aru, aga üks ei saanud. Ilmselt ei saagi.
Kui seda nõuet pole kodukorras märgitud, ei ole sul midagi teha. Seega, hoolekogusse ja üldkoosoleku teema ning see peaks olema väga täpselt fikseeritud. See, et ekool vahets jamab, on nii kaduvväike võimalus, osad panevad õppimise ülesse siis kui neile sobib, arvestamata lastega.

Meie koolis on ka niimoodi olnud, et seesama ÜKS pani kontrolltöö teate ülesse PEALE kontrolltöö toimumist. Sel aastal valis kool sellesama õpetaja nominendiks maakondlikule aasta õpetaja tiitlile. Meie saime tast õnneks lahti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge. Koduse töö saab üles märkida, kui õpetaja sellest tunnis räägib. Sageli on nii, et tunnis kodusest tööst ei räägita. See lihtsalt ilmub e-päevikusse.

Kui tunnis on kodusest tööst räägitud, siis laps teab üsna täpselt, mis vaja teha on. Kui ei ole räägitud, siis ongi probleem. Minu arvates ei ole normaalne, et järgmise päeva kodune ülesanne ilmub e-päevikusse ca 21.30 ja järgmisel päeval saab enamus klassist riielda, et töö on tegemata.

Vajasin selgust piirangute kohta, sest tahan õppejuhi poole pöörduda, aga niisama lahmida ei soovi.

Mis sa selle õppejuhi juurde jooksed, pöördu õpetaja poole!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps e-kooli kasutavad õpetajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.