Esileht Koolilaps E-kooli õppimine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: E-kooli õppimine

Postitas:
Kägu

Selle “toreda” (nüüdseks, ennem oli justkui ok) koduõppe ajal õppimise märkimine e-koolis –
kuidas seal aru saada, et kas asi on vaja järgmiseks päevaks juba ära teha või on see nn “tunnitöö” järgmisel päeval tunni ajal?
Laps väidab, et need on asjad, mida tuleb teha järgmisel päeval nö “tunni” ajal.
Osa nagu tundubki nii, osaliselt aga mitte, sest millegipärast tekib märgetesse päris tihti x ja o, et asjad õigel ajal esitamata.
Ja meil on asjad nüüd juba nii sassis, et laps läheb täitsa endast välja kui me julgeme mainida, et võiks asjad homseks üle vaadata. Ja et ma ei kiitvat teda üldse jne (ometigi just eile kiitsin hea hinde eest)
Närvid on kõigil juba päris läbi ja plahvatatakse vahel iga pisimagi asja peale.
Ma ei taha ju lapse kallal kogu aeg õiendada aga asjad peaks ju õpitud saama ja seda õigel ajal. Ning ta peaks sest ise aru saama (7kl).
Minu jaoks on asjad jube segaseks muutunud ja närvid täitsa läbi. Õpetajad võiks ju iga ülesande juurde kirjutada, et kas see on tunnitöö või siis peab selleks ajaks juba valmis olema. Lisaks veel see, et seda õppimist peab 110st erinevast kohast vaatama ja erinevatesse kohtadesse saatma. Kõik mitmes eri kohas. No kas ei võiks olla mingit ühtset kohta, kus kõik koos oleks.
Minul on ka raske asjadest sotti saada, sest mina näen ainult e-kooli, lisaks on lapsel oma kooli e-post ja moodle ja mis asjad veel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on kooliti ilmselt erinev, aga meil on selline süsteem olnud, et kui nt 20.aprillile on märgitud, siis see tähendab et 20.aprilli õhtuks peab see kõik tehtud olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sul on tegu laisa ja taganttorkimist nõudva lapsega? Muidu võiksid ju oma teismelist niipalju usaldada, et lased tal endal otsustada, millal oma õppimist teeb ja kuidas tähtaegadest kinni peab. Loomulikult ärritab üht teismelist kui ema õppimise pärast näägutab pidevalt. Las majandab oma X’ide ja O’dega (mida O üldse märgib?) ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellised asjad usun ma lepiti koolisiseselt ikka distantsõppe alguses kokku. Meil on kogu aeg olnud ülesannete all sama päeva õppimised ja õhtuks peab olema kõik esitatud.
Zoom-i tundide ajad muidugi vaatavad lapsed eelmine päev üle, et oleksid õigel ajal kohal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd, kus juba aastahindeid hakatakse välja panema, toimub paljudes kodudes “imeline ärkamine” 😄

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd, kus juba aastahindeid hakatakse välja panema, toimub paljudes kodudes “imeline ärkamine” 😄

Sinu kodus kaasaarvatud?

Ma olen alati huvi tundnud lapse õppimise suhtes. Ta on muidu tubli õpilane heade hinnetega (ja oleks kahju kui need nüüd langema hakkaksid) aga vahel vajab taganttorkimist tõesti. Sest need …. nutiseadmed on samuti väga ahvatlevad. Ja kahjuks raiskavad palju aega.
Lihtsalt nüüdseks on karikas sellest jamast ja taganttorkimisest üle ajamas.
Vbl tõesti torgin liiga tagant, eks saagu šokiks mõned kehvemad aastahinded, ehk hakkab rohkem ette planeerima. Samas aga jääb ju teadmistes kehvem koht sisse.

x ja o tähendavad sama asja enamvähem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Koolilaps E-kooli õppimine