Esileht Lapse ootamine E-Ly a ka Elise Tammsaar

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: E-Ly a ka Elise Tammsaar

Postitas:
Kägu

Hoiatan sellisenimelist gruppi vastu votmast. Üritab saada maibeebide gruppi, tegemist libarasedaga kasutab nime Elly

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See juba teine teema, kus antud isik nimeliselt välja tuuakse. Küll aga ei anna Facebooki otsing Elise Tammsaarele ühtegi vastust – selle nimelist kasutajat seal ei eksisteeri. Ka Google ei anna sellise isiku olemasolust mingilgi viisil märku. Millise Facebooki kasutaja nimega siis antud isik tegelikult beebigruppidesse üritab sisse pääseda? Kas ta tutvustab end Ellyna? E-Ly’na või eelmises teemas märgitud minu kasutajanime variatsioonidega?

Eelmises teemas palusin endaga ühendust võtta meili teel, et teaksin täpsemaid andmeid esitada politseile, sest muuhulgas tõmmati minu foorumi kasutajanimi sellesse jamasse sisse, kuigi mul ei ole mingit seost. Mina aga mingit meili süüdistajalt ei saanud.

Kui see kõik vastab tõele, et keegi libarase tõesti üritab beebigruppidesse pääseda, varastab beebipilte jms, siis PALUN-PALUN-PALUN konsulteerige nt veebipolitseinik Maarja Punakuga sel teemal, esitage kõik täpsed andmed talle! Kui selline inimene on päriselt olemas, siis tuleb ju ometigi temaga tegeleda ja seda juba siis vastavate asutuste kaudu!!! Väidete põhjal on tegu süsteemselt ja järjepidevalt tegutseva petturiga, kes põhjustab muuhulgas mittevaralist kahju ja olgu siis tegu psüühiliselt ebastabiilse inimesega või lihtsalt pahatahtliku inimesega – selline tegevus peab lõppema!

Elli-Ly

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Lapse ootamine E-Ly a ka Elise Tammsaar