Esileht Ilu ja tervis e-poest kosmeetika tellmine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: e-poest kosmeetika tellmine

Postitas:

vaatasin, et tuleb soodsam, kui osta poest. Kuid millised e-poode soovitate, ühed toovad kauba ruttu koju, teistel lubatakse pikemat ooteaega. Milliste e-poodidega olete rahul? Kunagi sai quum’ist tellitud, aga nüüd on seal väga kehv valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige rohkem vist olen Mylookist tellinud, siis Loverte, isegi Kaup24 olen tellinud. Ei ole probleeme olnud, Photopointist ka paar korda, 1x tundus et ripsmekas oleks nagu avatud olnud, kuivas kiiresti ja ei olnud kilega kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kasutan vaid ökotooteid, siis tellin välismaalt, põhiliselt UK e-poodidest, kuid ka Šveitsist, mõnda asja iHerbist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 13:35; 05.06 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.lookfantastic.com/
Kindlasti lemmik, seda just seetõttu, et saatmine on Eestise tasuta. Allahindluskoode jagavad nad ka tihti. Pole veel pettuma pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin ka lovertest, mylookist, kaup24 st, ilukutse st, tradehouse st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kasutan vaid ökotooteid, siis tellin välismaalt, põhiliselt UK e-poodidest, kuid ka Šveitsist, mõnda asja iHerbist.

Mida sa herbist oled tellinud? Ma ei taha, et sa siin mingeid koode hakkaksid jagama, aga et mis tooteid sealt tasuks tellida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kasutan vaid ökotooteid, siis tellin välismaalt, põhiliselt UK e-poodidest, kuid ka Šveitsist, mõnda asja iHerbist.

Mida sa herbist oled tellinud? Ma ei taha, et sa siin mingeid koode hakkaksid jagama, aga et mis tooteid sealt tasuks tellida?

See on küll maitse asi, kuid selliseid asju, mida mujalt ei saa või saab sealt odavamalt. Näiteks:
Heritage Store roosivesi
Acure Marokko argaaniaõli
Hurraw hügieenilisi huulepulkasid
Eco Lips hügieenilisi huulepulkasid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 13:35; 05.06 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MyLook ja Loverte, mõnedel toodetel paremad hinnad kui poes, tihti on allahindlused. Photopoint, mis eespool soovitati, on kahtlane. Tellisin küünelakke, mitte kõige odavamaid. Ja kõik olid räigelt vesised, nagu oleks aastaid riiulil kükitanud ja siis enne saatmist millegagi üles turgutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud Lovertest, kaup24 ja shoppa.ees. Viimases oli hind küll ülisoodne, aga tarneaeg oli nagu megapikk….tasub ainult siis, kui oon aega kuua ega oodata selle asjaga.

Kaup24 ja Loverte jäin rahule.

Kosmeetikat tellin e-poest, kui se eon mingi kindel proovitud asi, mida ma ei pea poes valima või ka kreemid, mida nagunii poes ei katseta 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis e-poest kosmeetika tellmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.