Esileht Tööelu, raha ja seadused. E-R vs graafikuga töö

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: E-R vs graafikuga töö

Postitas:

Kunagi oli siin mingi teema, kus üks kägu kurtis, et tema tööpäevad on nii pikad, et mees ei suuda nii kaua ilma seksita olla. Rahuldamata mees pidavat otsekohe küla peale kaapima ja teisi naisi suksutama hakkama. Pärast süüdistas naist, et teda ju polnud kodus, mida vaene mehike tegema oleks pidanud, kui häda peal.
Tundub, et siin on sama mure.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli siin mingi teema, kus üks kägu kurtis, et tema tööpäevad on nii pikad, et mees ei suuda nii kaua ilma seksita olla. Rahuldamata mees pidavat otsekohe küla peale kaapima ja teisi naisi suksutama hakkama. Pärast süüdistas naist, et teda ju polnud kodus, mida vaene mehike tegema oleks pidanud, kui häda peal.

Tundub, et siin on sama mure.

Lugesin ka seda ja mõtlesin, et see peab küll kellegi haige nali olema. Aa, kägu veel kirjutas sellisel süüdistaval toonil, et keegi töökaaslastest ei taha temaga öiseid vahetusi kah ära vahetada 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 09:45; 17.08 09:48; 17.08 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline libisev graafik nagu üks eelkõneleja mainis. Juba aastaid teen seda tööd ja graafik käib närvidele küll. Varem olid öövahetused ka ja kohe ülejärgmisel hommikul pärast tuli alati tööl olla.

See graafik ei võimaldagi normaalset plaanide tegemist, eraelu omamist, kuna graafik on nagu jumal juhatab, mingit reeglipära pole. Pole mingit seaduspära, et a’la 2 tööl, 2 vaba. Täiesti kuidas juhtub. Vahel 4 päeva jutti tööl, osad lühikesed, osad pikad päevad, siis nädalavahetuste osas pole mingi seaduspära. Käin täiesti suvalistel aegadel tööl ja loomulikult on väga keeruline niimoodi mingeid plaane teha. Väga paljudel pereüritustel ja ka muudel üritustel tegevustel, jäänud käimata kuna olen tööl.

Mulle just meeldis. Meil pandi 15. kuupäeval järgmise kuu graafik üles. Isegi ilma mingisuguse omavahelise vahetamiseta juhtus aegajalt graafikus nii, et 6 päeva järjest oli vaba. 4 vaba päeva järjest oli täiesti tavaline. Kokkuvõttes kui veel natuke vahetasid ka, siis sai minu jaoks ideaalsed rütmid – 8-9 päeva järjest tööl. Mõnel päeval ainult pool päeva, teised päris pikad päevad. Aga ikka kahe vahetuse vahel piisavalt aega, miinimum oli vist 11,5 tundi vahet. Ja siis kuus-seitse täiesti vaba päeva ja alles 7. või 8. päeva õhtul tööle.

Või kui õnnestus oma ühe kuu töötunnid kuidagi enne 15-16. kuupäeva täis saada teistega vahetamise abil, mõnikord õnnestus ka, siis lihtsalt sel kuul enam tööle ei läinud. Õndsus.

Ette arvestati soovidega ka, kui vähegi võimalik oli. Vahetada soovis midagi aga kolleegidest pärast enamus. Kes tahtiski rohkem puhkepäevi, öid ja riigipühi, sest siis maksti rohkem. Kes soovis käia tööl kaks tööl-kaks vaba. Kes soovis hommikuid, kes õhtuid. Ülimõnus.

Mis töö see selline on? Medõde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma töökaaslastega häid suhteid, võtke vabu nädalavahetusi kordamööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodad leida uut meest, kel sama graafik kui sul? Kui mehest kopp ees, siis mine jah lahku. Kui probleem töös, mille tööajad ei meeldi, siis tuleb midagi ette võtta mitte meest süüdistada,et see tahab sõbra juubelile minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres on samamoodi, ainult et E-R käin tööl mina ja mees vahetustega. Mees tööpäevi eriti vahetada ei saa, on seda aastate jooksul teinud kahel korral seoses lähedase inimese matusega.

Ongi nii, et enamusel nädala lõpus toimuvatel üritustel käin üksinda/lastega, kuna mehele satub sel ajal nagu kiuste töine nädalalõpp (neil 2+3 pika ja lühikese nädala süsteem). Algusaastatel häiris rohkem, nüüd olen harjunud. Kuskil käimata ma seetõttu kindlasti ei jäta, et mees kaasa tulla ei saa.

No teemaalgatajal on tegelikult mure mündi teise poolega ja – mehe valvamine.

Pigem probleem selles, et tihti inimesed koos elavad ja kasvavad lahku kuna üks töötab ja samas teine üüritab puhkata ja leida lähedasi. Emana inimene teeb siiski rohkem tööd ja eeldab, et mees siiski teda väärtustab ja ühiselt puhkab temaga ka…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatult paljud viitsivad siin sellele libateemale nii pikalt vastata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hakanud uut teemat tegema aga küsimus, et kas on võimalik päevapealt töölt lahkuda, ilma et lõpparvest midagi kinni peetaks? Lihtsalt ei suuda tööle minna enam, muudkui tee mitme inimese tööd kuna kogu aeg keegi haige, üksikud vabad päevad, nüüd homsest kuni esmaspäevani jutti tööl jälle, homme küll lühem st 8 tundi aga ega see suurt midagi paremaks ei tee. Kui ütlen et kolin päevapealt kas siis nõuavad mingit tõestust või asja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 00:35; 17.09 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just meeldis. Meil pandi 15. kuupäeval järgmise kuu graafik üles. Isegi ilma mingisuguse omavahelise vahetamiseta juhtus aegajalt graafikus nii, et 6 päeva järjest oli vaba. 4 vaba päeva järjest oli täiesti tavaline. Kokkuvõttes kui veel natuke vahetasid ka, siis sai minu jaoks ideaalsed rütmid – 8-9 päeva järjest tööl. Mõnel päeval ainult pool päeva, teised päris pikad päevad. Aga ikka kahe vahetuse vahel piisavalt aega, miinimum oli vist 11,5 tundi vahet. Ja siis kuus-seitse täiesti vaba päeva ja alles 7. või 8. päeva õhtul tööle.

Või kui õnnestus oma ühe kuu töötunnid kuidagi enne 15-16. kuupäeva täis saada teistega vahetamise abil, mõnikord õnnestus ka, siis lihtsalt sel kuul enam tööle ei läinud. Õndsus.

Ette arvestati soovidega ka, kui vähegi võimalik oli. Vahetada soovis midagi aga kolleegidest pärast enamus. Kes tahtiski rohkem puhkepäevi, öid ja riigipühi, sest siis maksti rohkem. Kes soovis käia tööl kaks tööl-kaks vaba. Kes soovis hommikuid, kes õhtuid. Ülimõnus.

Mis töö see selline on? Medõde?

Stjuardess.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 09:11; 14.08 11:53; 14.08 13:22; 14.08 19:36; 19.09 15:00; 19.09 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hakanud uut teemat tegema aga küsimus, et kas on võimalik päevapealt töölt lahkuda, ilma et lõpparvest midagi kinni peetaks? Lihtsalt ei suuda tööle minna enam, muudkui tee mitme inimese tööd kuna kogu aeg keegi haige, üksikud vabad päevad, nüüd homsest kuni esmaspäevani jutti tööl jälle, homme küll lühem st 8 tundi aga ega see suurt midagi paremaks ei tee. Kui ütlen et kolin päevapealt kas siis nõuavad mingit tõestust või asja?

Kui ülemus on nõus, siis saab muidugi samast päevast ära minna. Lõpparve väheneb selle ca 2,3 päeva puhkusetasu võrra, mida sa selle kuuga teeninuks. Kui su palk on näiteks 1500, siis mingi umbes 115 eurot kaotad. Arvutasin peast, seega päris täpne ei ole.

Mina kannataksin selle kuu ära, võtaksin ka selle puhkusepäevade tasu (ja muidugi selle kuu palga) lõpparvega ja kasutaksin seda kuud uue töö otsimiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.08 09:11; 14.08 11:53; 14.08 13:22; 14.08 19:36; 19.09 15:00; 19.09 15:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. E-R vs graafikuga töö